Astropsychologia jasnowidzenie Zdrowie

Grigorij Grabowoj – sterowanie rzeczywistością jest możliwe

Grigorij Grabowoj
Dodane przez Redakcja

Do wybitnych współczesnych osobistości rosyjskiej sceny uzdrowicielskiej zaliczany jest naukowiec, jasnowidz oraz uzdrowiciel Grigorij Pietrowicz Grabowoj. Urodził się 14 listopada 1963 roku w wiosce Bogara w Kazachstanie. Już jako młodzieniec wprawiał w osłupienie swoich ziomków dzięki posiadanemu darowi przewidywania. 

Grigorij Grabowoj i dar jasnowidzenia

Pewnego dnia matka chciała wysłać go rowerem na rynek, by kupił trochę sera. Gdy szukała drobnych, pięcioletni wówczas chłopiec wyjaśnił stanowczym głosem: To nie ma sensu, dzisiaj nie ma sera! Prawie w tym samym momencie w drzwiach pojawiła się zdyszana sąsiadka i opowiedziała, że policja przepędziła wszystkich handlarzy z targowiska. Rzeczywiście, nie było sera.
Długo zanim Grabowoj zyskał sławę na Zachodzie, zasłynął w swojej ojczyźnie najpierw jako jasnowidz przewidujący wady w samolotach i wynikające z nich groźne wypadki. Jako „ekspert ds. ekstrasensorycznej kontroli techniki statków powietrznych” przez wiele lat sprawdzał samoloty służbowe członków rządu pod kątem sprawności. Miał on za zadanie między innymi mentalnie kontrolować służbowy samolot Borysa Jelcyna, stację kosmiczną „Mir”, amerykański prom kosmiczny „Atlantis” oraz moskiewskie metro i wiele innych. Niesamowite jest w tym to, że jego wyniki uzyskane dzięki wrodzonemu talentowi zawsze pokrywały się z późniejszymi przeglądami technicznymi mechaników.
Ówczesny student matematyki i mechaniki miał także przewidzieć katastrofę atomową w Czarnobylu. Około czterech tygodni przed wypadkiem odczuwał on wibracje w całym ciele. Widział elektrownię atomową, dym, ogień, płonące sztaby grafitu i wielu ludzi biegających tam i z powrotem. Wizja ta powtórzyła się jeszcze raz trzy dni przed tym wydarzeniem. Czuł się wtedy zupełnie bezsilny. W późniejszym czasie stworzył kryształowy moduł, który jego zdaniem jest w stanie zredukować siłę eksplozji bomby atomowej o połowę. Większa ilość kryształów mogłaby nawet zupełnie „wyzerować” wybuch.

sekrety-rosyjskich-uzdrowicieli

Petra Neumayer Tom Peter Rietdorf
Sekrety rosyjskich uzdrowicieli. Zdrowie i długowieczność

Nowoczesne rosyjskie techniki leczenia działają w oparciu o medycynę informacyjną, która bazuje na dokonaniach fizyki kwantowej. W ostatnich latach zdobyły one ogromne uznanie wśród terapeutów z całego świata, ponieważ są bardzo proste w zastosowaniu, a do tego zawsze i wszędzie można się nimi posłużyć.

Sterowanie rzeczywistością jest możliwe

Grabowoj napisał na swojej stronie internetowej: „Zadaniem wszystkich ludzi jest nauczyć się, jak sterować świadomością. Wszystko na świecie posiada informacje. Można je zmieniać – w pozytywnym kierunku – potem świat także zacznie zmieniać się na lepsze. Klucz do zrozumienia wszystkiego, co znajduje się na świecie i w fizycznym ciele człowieka oraz tego, jak to wszystko razem współdziała, leży w jego świadomości. Ludzie są twórczy i tworzą. Doprowadzenie świadomości aż do energii czystego umysłu, by móc postrzegać wiedzę na wysokości duszy, nie jest rzeczą prostą. Jeszcze trudniej jest wszystko widzieć i realnie pojmować. Ale stanowi to drogę – drogę ratunku dla wszystkich”.
Dziś Grigorij Grabowoj jest członkiem Międzynarodowej Akademii ds. Informacji i Rosyjskiej Akademii Nauk (najwyższej rangą jednostki badawczej Federacji Rosyjskiej z dziewięcioma departamentami specjalistycznymi, trzema regionalnymi oddziałami, 14 regionalnymi centrami naukowymi i licznymi instytucjami naukowymi oraz badawczymi w całej Rosji z siedzibą w Moskwie). Według jego odkryć każde dowolne wydarzenie można przemienić w zdarzenie harmonijne. Kluczem do tego jest zorientowana na osiągnięcie celu koncentracja, z której pomocą jesteśmy w stanie zmieniać treść i formę naszych myśli.

Jeżeli chcesz dokonywać dowolnych zmian w swoim życiu, zdrowiu i otoczeniu, skorzystaj z porad zawartych w książce Melissy Joy Jonsson Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca.

Zdrowie to system powiązań

Na pytanie, czym jest właściwie zdrowie, Grabowoj odpowiada w swoim wywiadzie „Technologia ratunku”: „Zdrowie jest stanem rzeczywistości, w którym to związki między ludźmi a zewnętrznym światem znajdują się w możliwie największej harmonii. Zdrowie nie jest jednak wyłącznie stanem fizycznym. Jest ono zarówno fenomenem moralnym, jak i społecznym, a nawet politycznym. Zdrowie jest systemem powiązań, w którym egzystuje zdrowe ciało”.
Grabowoj ukazuje głębokie zrozumienie boskości, z której rozwinął „naukę o ogólnym ratunku, harmonijnym rozwoju i zapobieganiu globalnym katastrofom”. Być może tylko poprzez jego bezpośredni kontakt ze Stworzycielem można wyjaśnić jego niecodzienne umiejętności uzdrawiające, które przysparzają mu coraz to większą popularność na Zachodzie. Należy tu wyróżnić przede wszystkim dwie nadzwyczajne technologie świadomości: po pierwsze „liczbowy system uzdrawiania”, który obejmuje około 1000 ciągów liczbowych służący do leczenia człowieka, sterowania rzeczywistością i przywracania go na nowo do stanu ideału, do „normy”.
Po drugie, są to mentalne techniki uzdrawiania, przede wszystkim rozwinięta przez Grigorija metoda, która pozwala na odrastanie organów.

Więcej metod uzdrawiania poznasz czytając książkę „Sekrety rosyjskich uzdrowicieli” autorstwa Petry Neumayer i Toma Petera Rietdorfa.

Autorzy: Petra Neumayer, Tom Peter Rietdorf

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.