Choroby choroby układu pokarmowego

Lewatywa dobra na wiele dolegliwości

lewatywa
Dodane przez Redakcja

Jak dotychczas, wyłącznie przez samo polecenie prostych środków udało mi się pomóc niezliczonej ilości ludzi. Jednocześnie nadal czuję się głęboko poruszona tym, jak wszechstronne mogą być skutki opisywanej przeze mnie terapii, skutki, które bardzo często odmieniają wręcz całe dotychczasowe życie. Nie inaczej stało się przecież także ze mną.

Pomocne oczyszczanie jelit

W mojej poprzedniej książce – Körperwissen einmal anders, opisałam historię pewnego mężczyzny, który od wielu lat cierpiał na przewlekłe zapalenie jelita grubego i z tego powodu wydalał z siebie jedynie krew, a który ze względu na swoje dolegliwości utracił pracę i pogrążył się w całkowitym zwątpieniu. Tymczasem po odbyciu kilkutygodniowej terapii znowu mógł prowadzić zupełnie normalne życie, przy czym od czasu do czasu nadal przeprowadzał oczyszczanie jelit w domu oraz zwracał więcej uwagi na to, co je.
Pewna młoda kobieta, mimo iż miała dopiero około trzydziestu lat, cierpiała z powodu tak silnych problemów z naczyniami krwionośnymi, że nie chciała w ogóle pokazywać się na słońcu. Dręczące ją objawy trwale ustąpiły już po pierwszym cyklu oczyszczania jelit.

Alexandra Stross
Oczyszczanie organizmu w praktyce. Od detoksu wątroby po eliminację grzybów

W jaki sposób w naszym ciele odkładają się niepotrzebne substancje? Skąd się one biorą? Jak się ich pozbyć bez konieczności głodzenia się oraz bez żadnych skutków ubocznych? Teraz i Ty poznasz sprawdzone, bezpieczne i w pełni naturalne metody oczyszczania wątroby i pozbywania się grzybów, które są odpowiedzialne za wiele trudnych do wyleczenia schorzeń.

Lewatywa dobra na wszystko?

Dzięki lewatywie dziesiątki moich klientów uwolniły się od alergii. Wielu pozbyło się ataków paniki, a pewien dziesięcioletni chłopczyk mógł wreszcie zacząć normalnie jeść.
To oczywiste, że nie wywieram na nikogo żadnej presji, jeżeli któryś z moich pacjentów odrzuca zaproponowaną mu formę terapii. Osobom, które zwracają się do mnie o pomoc opisuję po prostu sytuację, która panuje w ich jelitach, opowiadam o przebiegu płukania jelit oraz o efektach, jakich po takim zabiegu można oczekiwać. Następnie zachęcam je do samodzielnego wypróbowania działania przedstawionych przeze mnie metod, mówiąc im przy tym, że nie mają nic do stracenia. Jednak tylko nieliczni sięgają po irygator od razu i bez wahania zaczynają całą kurację, nawet jeżeli prawie wszyscy mimo odczuwanego oporu, odnoszą wrażenie, że w tym co mówię tkwi sporo prawdy i że proponowane przeze mnie rozwiązanie właściwie dobrze by im zrobiło.
Niezmiernie fascynuje mnie to, że odsetek ludzi, którzy po moim wykładzie na temat oczyszczania organizmu rzeczywiście wracają do domu z irygatorem pod pachą, jest znacznie wyższy niż liczba tych, którzy zjawili się w moim gabinecie, aby zasięgnąć indywidualnej porady, a którzy od razu po wizycie decydują się rozpocząć kurację. Najwidoczniej wewnętrzny opór narasta w nas wtedy, gdy ktoś zwraca się do nas osobiście.
Jeżeli czujesz się zainspirowany moimi słowami, chciałabym zapoznać cię teraz z dokładnym przebiegiem lewatywy oraz wyposażyć w niezbędną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w każdej sytuacji.

Osoby chcące skorzystać z lewatywy mogą zasięgnąć informacji w książce „Oczyszczanie organizmu w praktyce”.

Autor: Alexandra Stross

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.