Ezoteryka

Możesz się oczyścić dzięki mocy słów

oczyszczenie przez słowa
Dodane przez Redakcja

Dlaczego ludzie w ogóle wpadają w problemy? Przywoływane są one przez myśli i słowa. Wypowiadając pewne słowa można nie tylko obciążać i ranić innych ludzi, ale także można dzięki nim przywracać porządek i uzdrawiać.

Skąd biorą się Twoje kłopoty?

Mamy do czynienia z kilkoma przyczynami naszych kłopotów. Bez żadnych trudności nasze życie byłoby nudne. Niektóre z nich wychowują człowieka na lepszą istotę, inne pozwalają zmienić mu jego zachowanie albo nakłaniają go do myślenia, zaś jeszcze inne ćwiczą jego ducha. Ludzie żyją koniec końców w świecie projekcji, w którym rządzą prawa odbicia. Dzięki nim również zawsze zyskujemy nową perspektywę, często poprzez nowych ludzi, którzy wnoszą ze sobą problemy do naszego życia. Należy zatem nauczyć się rozumieć, dlaczego popadliśmy w tarapaty i co dokładnie zostało nam ukazane. Zobacz taki oto przykład: miałem na linii klientkę, która była bardzo agresywna. Wcześniej nie potrafiłem sobie radzić z agresją, której unikałem. Nie umiałem też powiedzieć jasno „nie”. Udzielam rad płynących ze szczerego serca i staram się pomóc każdemu pacjentowi. Ta klientka z rozmowy na rozmowę stawała się coraz bardziej bezczelna, aż w pewnym momencie zauważyłem, że wysysa ona ze mnie moją energię. Gdy to sobie uświadomiłem, usłyszała ode mnie „nie” i musiała zaakceptować, że nigdy więcej nie będę jej służyć radą. Próbowała mnie namówić do zmiany zdania, obiecywała być grzeczna i spokojna. Jednak w następnej rozmowie telefonicznej znów dała upust swojej agresji i zgorzknieniu. I tak nauczyłem się, by stanowczo trzymać się raz wypowiedzianego „nie”. Dzięki niej nauczyłem się również pomagać ludziom, którzy cenią moje wsparcie oraz odpuszczać sobie tych, którzy tego nie potrafią.

Dowiedz się, jaką energię niosą Twoje słowa, z publikacji Anielskie słowa Doreen Virtue.

Jak odnaleźć swoją drogę?

Słowa wnoszą w twoją codzienność nowe energie. Ludzie żyją w obszarze złożonym z przestrzeni i czasu. Są to dwie jednostki trójwymiarowego świata. Wszystko, co ma miejsce na Ziemi, odbywa się cyklicznie. Nazywa się to rytmem. Słowa są zatem takimi rytmami, albo inaczej mówiąc drganiami. Te oscylacje stanowią trzecią jednostkę trójwymiarowej rzeczywistości. Już moja babcia Walja przekazała mi wiedzę o tak zwanym zaklinaniu za pomocą szamańskich modlitw i krótkich formułek. Mądrość tę wykorzystuję po dziś dzień.

Każdy człowiek tęskni za spokojem i szuka swojej własnej drogi. Każdy chce nie tylko długo żyć, ale także zaznać szczęścia. Wszyscy pragniemy zatem długiego i szczęśliwego życia. Tym, co wciąż przeszkadza ludziom w kroczeniu ich życiową drogą, są problemy dnia codziennego, trudności zarówno te małe, jak i duże. A te pojawiają się bez przerwy. Nierzadko ludzie sami je generują, nic o tym nie wiedząc. Silne osobowości mają duże problemy, podczas gdy słabe charaktery muszą mierzyć się z mniejszymi trudnościami. Niemniej jednak dla każdego jego własny problem jest największy ze wszystkich, z jakimi boryka się nasz świat. Przeszkody tworzone są przez myśli i słowa, i dokładnie w ten sam sposób mogą zostać pokonane.

Nauka o słowach, a mówiąc precyzyjniej nauka o rytmie, bazuje na kombinacji słów, afirmacji i wierszy. Jest to nauka o energii. Poszczególne słowa aktywują konkretne części mózgu, pobudzając je do pracy. I choć ludzki mózg dojrzewa poprzez problemy, to nasze ciało starzeje się i choruje.

Pracując ze słowami zaczniesz inaczej postrzegać otaczających cię ludzi. Twoja energia zmieni się, a ty zaczniesz promieniować nową energią. Rytm możemy znaleźć wszędzie, nawet twoje serce bije własnym rytmem. Serce jest niczym magnes, który poprzez wybijany przez siebie takt przyciąga chociażby miłość, innych ludzi, zyski, radość i podobnych tobie ludzi. Ten, kto pracuje ze słowami, wygrywa wolność i swobodę. Ja nazywam szamanów uzdrawiających za pomocą słów szamanami rytmu. Taka osoba zaprasza do swojego życia wydarzenia i nowych ludzi, zmieniając w ten sposób swoją wstęgę życia. Każdy może pracować ze słowami.

Twój mózg jest maszyną kwantową

Gdy już zaczniesz, zauważysz, jak szybko twoje życie odmienia się na lepsze. Dzięki temu twój mózg będzie wykorzystywany nawet w 90-ciu zamiast w 10-ciu procentach, jak to ma miejsce wśród przeciętnych ludzi. Dlaczego to tak funkcjonuje? Twój mózg jest maszyną kwantową. A ponieważ człowiek jest opanowany przez czas albo też czas rządzi człowiekiem, a człowiek ziemski żyje w pewnej przestrzeni, znajduje się on we władaniu tychże dwóch jednostek: czasu i przestrzeni. Panujące na Ziemi energie sterują ludzką pamięcią, a informacje naszą wiedzą. Słowa dają nam nowy impuls. Energia ta umożliwia panowanie nad czasem i przestrzenią. By zwiększyć częstotliwość ciała i duszy oraz by aktywować zdolności do samouzdrawiania, używa się starych modlitw, jak na przykład „Ojcze nasz”.

Autor: Vadim Tschenze

W książce „Tradycyjne uzdrawianie energią” Vadima Tschenze znajdziesz wiele praktyk z wykorzystaniem energii w celu odzyskania zdrowia, miłości, szczęścia czy fortuny.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.