energia chi parapsychologia Rozwój duchowy Terapie

Kamienie mocy czyli kule Moqui i kamienie Boji

kamienie mocy
Dodane przez Redakcja

Oczywiście „kamienie mocy” to termin umowny, stworzony przez ezoteryków parę lat temu. Zalicza się do nich kamienie Boji, kule Moqui, kamienie faraonów, kamienie prorocze, Shiva lingam, kamienie australijskie „aborygeny”, tektyty (np. mołdawity).

Gdybyśmy jednak wnikliwiej czytali Święte Księgi, np. Biblię, Koran, Wedy, to odkrylibyśmy, że takie właściwości, jakie przypisuje się wyżej wymienionym kamieniom – w tym szybkie obudzenie zdolności paranormalnych, pomoc w bezpiecznym nawiązaniu kontaktu z innymi wymiarami oraz naturą, silne wibracje i uzdrawiające działanie na ciało fizyczne – przypisywano szafirowi, lazurytowi (lapis-lazuli), malachitowi, szmaragdowi, ametystowi już tysiące lat temu.

Kamienie Boji

Te najczęściej okrągłe, lekko spłaszczone konkrecje (chociaż miewają czasami przedziwne kształty) – utworzone zostały przez związki żelaza z domieszkami różnych, nawet bardzo rzadko spotykanych na Ziemi minerałów. Zdaniem litoterapeutów kamienie Boji pracują na poziomie ciała emocjonalnego i oczyszczają aurę otaczającą ciało fizyczne. Dzięki temu uzdrawiają zranione uczucia, „stare rany” psychiczne i fizyczne, pozwalają się pozbyć przywar, negatywnych przyzwyczajeń, a nawet nałogów.
Najczęściej stosuje się je parami – gładki „żeński” i pokryty strzępiastymi narostkami – „męski”, zwłaszcza w celu zharmonizowania energii w organizmie i oczyszczenia oraz wzmocnienia (zacerowania) aury. Pojedynczych kamieni Boji używa się do likwidowania fizycznego bólu, np. zęba, głowy, kolana itp. Stosowane w parze, działają podobnie jak igły do akupunktury – likwidują blokady w ciele i kanałach energetycznych (tzw. meridianach), dzięki czemu energia swobodnie przepływa w organizmie. Wystarczy je wziąć w ręce i potrzymać przez chwilę razem lub osobno, by to odczuć wyraźnie. Znakomicie wspomagają one leczenie układu kostnego (skoliozy, bóle krzyża, kolan, bioder, artretyzm), wzmacniają wątrobę i trzustkę, poprawiają pracę gruczołów dokrewnych oraz wyrównują temperaturę i ciśnienie. Z własnego doświadczenia wiem, że pozwalają pozbyć się takiego utrapienia jak „łokieć tenisisty” oraz znakomicie „regenerują” kolana, nawet po urazach sportowych. Oczywiście wymaga to systematycznej codziennej terapii, ale ten trud się opłaci. Kamienie Boji mają również właściwości uzdrawiające i regenerujące tkankę, ujędrniają i wygładzają skórę, a noszone w kieszeni dodają sil witalnych. Uczą nas także wrażliwości i przynoszą pogodę ducha. Stosowane systematycznie w czasie medytacji pozwalają porozumiewać się telepatycznie z roślinami i zwierzętami, rozumieć sygnały własnego ciała oraz odbierać informacje z innych wymiarów (channeling). Uodparniają również przed chorobami zwierzęta i rośliny. Ogrodnicy, rolnicy, zootechnicy i weterynarze, którzy je noszą przy sobie podczas pracy, osiągają lepsze efekty.

Możesz skorzystać również z bardzo silnej energii Kuli Bilińskiej.

Kule Moqui

Pochodzące z Ameryki Północnej kule Moqui – jak podają źródła – są zbudowane z bogatego w żelazo pias-kowca. Mogą być stosowane w celu otwierania i zamykania centrów energetycznych (czakramów), stymulowania energii oraz jej przekazywania i gromadzenia. Przez pocieranie dwóch kul wzmacniamy zdolność przyjmowania energii, których normalnie nie odczuwamy. Kule Moqui nie wymagają specjalnego traktowania. Wystarczy trzymać je w rękach. Gdy przechowujemy je w swoim otoczeniu, działają ochronnie. Pomagają odnaleźć siebie, wzmacniają samodzielność i niezależność, pozwalają korzystać w pełni z radości życia, zrozumieć boskość i uzdrawiające oddziaływanie Ziemi Męska kula Moqui z wyglądu najczęściej przypomina ucho, żeńska – orzech włoski. Obie powinno się stosować jednocześnie. Kule Moqui mogą być też podwójne (dwa w jednym). Kiedy się z nimi pracuje systematycznie, harmonizują energię męską i żeńską, otwierają „trzecie oko”, łączą z energią Ziemi i kosmosu. Sprzyjają miłości i płodności. Noszone pojedynczo przez oboje partnerów cementują związek.

Kule Moqui wspomagają też leczenie wszystkich organów podwójnych: jajników, jąder, nerek, oczu, uszu. Przykłada się je do bolących miejsc. Ich działanie lecznicze jest najsilniejsze w nocy. Noszone na co dzień, np. w kieszeni żakietu czy spodni, poprawiają komunikację z innymi ludźmi oraz ochraniają przed negatywnymi energiami. Kule Moqui, z uwagi na silne oddziaływanie, przeznaczone są wyłącznie dla ludzi dorosłych. Podobnie, jak kule Moqui i kamienie Boji, działają pochodzące z Australii kamienie „aborygeny”.

Źródło: miesięcznik „Czwarty Wymiar”

Dowiedz się, jak przywrócić równowagę energetyczną, z książki Terapia czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.