Rozwój duchowy

Pomódl się do Matki Ziemi i zyskaj kontakt z duchami natury

Matka Ziemia
Dodane przez Redakcja

Zatroszcz się o naturę i nawiąż kontakt z jej duchami. Zarówno Matka Ziemia, jak i Ty potrzebujecie wsparcia, miłości i troski.

Modlitwa jedynie dla katolika?

Kto ma prawo do modlitwy? Czy skuteczna jest jedynie wtedy, gdy odmawiamy ją w kościele jako wyznawcy katolicyzmu, luteranizmu, protestantyzmu czy innej wiary? Korzenie modlitwy nie są przecież bezpośrednio związane z Bogiem. Powstała ona jako część kultu i wywodzi się z magicznych praktyk, podczas których odnoszono się do bóstwa. Wierzono, że na rzeczywistość można wpłynąć przy pomocy słów, powtarzając przy tym imię czczonego bóstwa. Moc modlitwy jest ogromna, a liczą się w niej przede wszystkim intencje. Możemy więc modlić się do Matki Ziemi, która jest uosobieniem płodności i macierzyństwa i troszczy się o nasz wszystkich.

Modlitwa Do Matki Ziemi

O Matko Ziemio
Nieskalana bądź.
Otwórz swe ramiona
I dzieci swe pobłogosław
Dobrem wszelkim.
O Matko Ziemio
W jedni z nami zostań
I twórz wspólnie
Harmonię istnienia.

O Matko Ziemio
Ty miłości spragniona
Dajemy Ci ją.
O Matko Ziemio
I My  spragnieni miłości
Daj  nam ją.

Pozostańmy Matko
We wspólnych objęciach
Nieskalanej  miłości
Boga.

Matka Ziemia – przekaz modlitwy

Utwórz grupę przekazującą codziennie modlitwę dla ratowania zasobów Ziemi. Świat Wasz zniszczony o wiele bardziej, niż jesteście w stanie to sobie wyobrazić. Codziennie odmawiajcie tę modlitwę. Cała grupa. Niech zostanie ona rozpowszechniona i jak największa ilość ludzi niech ją powtarza.
Wizualizujcie Ziemię otoczoną niebieską poświatą, pełną zieleni, zwierząt, ludzi, żyjących w prawdziwej, cudownej jedności.
Po odmówieniu modlitwy  zaczęłam wizualizować  planetę Ziemia,  tak jak zaleca przekaz. Ale tego dnia wydarzyło się coś innego niż podczas poprzednich  medytacji.
Ziemia zaczęła powiększać się. Powoli stawała się coraz większa i większa.  Za chwilę przytłoczy mnie swą wielkością.
Lecz nie,  zostaję wchłonięta do wnętrza, a Ona powiększa się coraz bardziej. Zbliżałam się do  środka kuli.
Co chce mi pokazać? Jądro? Gorące, płynne jądro? Do czego to mi jest potrzebne?
Byłam coraz bliżej. Wiedziałam, że to już  samo centrum  naszej Ziemi. To co zobaczyłam, spowodowało  ból.
Czerwone bijące serce, które płakało krwawymi łzami. Jakże ciężko „oddychało”. „Wdech”  sprawiał mu prawdziwą  trudność.
Rozkurcz, skurcz. Coraz mniej tlenu. Rozkurcz.
Serce  wykonuje coraz  głębszy wdech, rozszerza się coraz bardziej,  i sprawia mu to prawdziwą trudność. Wydech i skurcz. Następny wdech. Desperacki.
Gwałtowne wdechy nie przynoszą ulgi. Jakże ciężko. Jak długo  jeszcze  wytrzyma? Coraz mniej tlenu.
Co powoduje  takie trudności?
Ciężkie energie – agresji, nienawiści,  złości, smutku, rozpaczy -słyszę głos. To one coraz bardziej gęste i ciężkie, przywierają się do Ziemi niczym smoła i zatykają jej płuca.
Ziemia dusi się z  braku miłości. Bo tylko miłość rozrzedzi powietrze i  da  tlen. Tylko harmonia i „lżejsze”  energie oczyszczą powierzchnię.
Kiedy zrozumiałam to, kula ziemska  zaczęła się zmniejszać i powrócił  obraz z początku  medytacji.
I zobaczyłam radosną Ziemię, a na niej  łańcuch  ludzi trzymających się za ręce, oplatający całą kulę. Tańczyli, śmiali się, śpiewali. Pełni miłości.
Następny łańcuch to zwierzęta, bezpieczne, radosne, spokojne. Również tańczące, pełne miłości.
Następny łańcuch to drzewa – piękne, dostojne, potężne. Tańczące,  pełne miłości.
Cała Ziemia  w zieleni i błękicie, różu.Wirująca w szczęśliwym, radosnym, spokojnym tańcu miłości i jedności.

Poznaj uzdrawiającą ciało i duszę moc modlitwy – sięgnij do książki Tradycyjne modlitwy terapeutyczne.

Jak nawiązać kontakt z duchami natury?

Najlepsze w nawiązywaniu kontaktu z duchami natury jest to, że zaczynasz wyczuwać, jak cudownie jesteś wspierany i jak ważną część licznych poziomów wszechobecnego ducha stanowi twój duch. Chętnie służą, sprawiają przyjemność, inspirują i wspierają, a to wszystko otrzymasz, jeśli tylko będziesz obdarzał je swoim szacunkiem. Po prostu wiedz, że istnieją, a przyniosą ci mnóstwo pięknych darów – i nie zapomnij się nimi cieszyć.
Nawiązuj kontakt z duchami ziemi, wody, powietrza i ognia przynajmniej raz dziennie, żeby podtrzymywać swe zdrowie i równoważyć siłę życiową. Na początek wypróbuj te proste ćwiczenia:

  • Chyba najlepszym sposobem nawiązania kontaktu z duchami ziemi jest przerwanie tego, co w tej chwili robisz i wyjrzenie (a jeszcze lepiej wyjście) na zewnątrz. Jeśli masz szczęście i jesteś na łonie przyrody, usiądź spokojnie i skup się na odgłosach życia, wydobywających się z ziemi. Lepszy skutek osiągniesz, jeśli położysz się na ziemi – na kocu, jeśli wolisz – i będziesz wchłaniał jej ducha każdym porem swego ciała. Jeśli mieszkasz w mieście, znajdź najbliższy skrawek zieleni, żeby nawiązać kontakt.
  • Podnieś swoją świadomość duchów wody, kiedy bierzesz prysznic lub kąpiel, prosząc je o pomoc w odnowieniu i pozbyciu się przestarzałych energii. Doceń ich zdolność uzdrawiania i poproś o oczyszczenie ciała, umysłu i aury z wszelkiego negatywizmu i parapsychicznych śmieci.
  • Potężną metodą wzywania duchów powietrza jest robienie powolnych wdechów przez nos, a następnie uderzając dłonią w serce, robienie wydechów z całej siły, mówiąc przy tym głośno: „Ha!”. W ten sposób pobudzasz swego ducha, otwierasz kanały telepatyczne i pozbywasz się wszelkiego negatywnego mętliku umysłowego. To wspaniała metoda, dzięki której natychmiast ponownie dostroisz się do swego ducha i ukierunkujesz uwagę na chwilę obecną.
  • Bezpiecznym sposobem proszenia duchów ognia o wprowadzenie urozmaicenia, namiętności i twórczej ekscytacji w twe życie jest palenie świec lub kadzideł albo też rozpalenie ognia w kominku. Poproś duchy ognia, by obudziły w tobie odwagę i potencjał, nie pozwalając ci zasnąć za kierownicą własnego życia ani zapomnieć, kim jesteś. I pamiętaj: jeśli zapalisz świece, pilnuj ich; jeśli rozpalasz w kominku, sprawdź przewód kominowy i wyjścia awaryjne; a jeśli zapalasz wieczne świece, umieść je w zlewie albo w wannie, kiedy wychodzisz z domu. Te mądre środki ostrożności po prostu odzwierciedlają zdrowy szacunek dla ducha i potęgi ognia.

Więcej sposobów na nawiązanie kontaktu z elementami znajdziesz w książce Duchowi Przewodnicy autorstwa Sonii Choquette.

Źródło: Elen Elżbieta Kanicka, Sonia Choquette

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.