Zdrowie

Skąd się biorą pasożyty i jak się ich pozbyć?

pasożyty
Dodane przez Redakcja

Tak jak wirusy, drożdże, bakterie i inne mikroorganizmy, pasożyty są oportunistami. Dokładnie tak, jak pewne konkretne orchidee, które mogą żyć tylko w tropikach, na pokrytej mchem gałęzi, tak pasożyty potrzebują specyficznego środowiska gdzie mogłyby funkcjonować. W ich przypadku jest to niezdrowe ciało. Kiedy okrężnica jest przeładowana fekaliami, powoduje zakwaszenie całego organizmu. W takiej sytuacji, kiedy tylko mamy kontakt z jajeczkami pasożytów, niezależnie od źródła, przyjmujemy je, ponieważ trafiły na idealnego gospodarza.


Jajeczka pasożytów latają w powietrzu, którym oddychasz. Niekiedy znajdują się w pokarmach, które jesz; w wodzie, którą pijesz; na zwierzętach, które uwielbiasz głaskać. Przynajmniej jeden typ może ukryć się w twojej skórze, kiedy pływasz. Wierzę, że to właśnie dzieje się w Afryce. Ludzie mogą je sobie także nawzajem przekazywać. Jest niezliczenie dużo sposobów na absorpcję jajeczek.

Testy na pasożyty

Czas rozwoju tych jajeczek jest wyjątkowo krótki, trwa około 27 godzin. Jest to dość istotne, ponieważ jeśli jesz, trawisz i eliminujesz pokarm w około dwadzieścia godzin, pasożyty nie mają szans na wyklucie się w twoim ciele. Oznacza to, że krytycznym musi być dla ciebie ustalenie czasu tranzytowego pokarmów, które spożywasz. „Czas tranzytowy” to nic innego, jak czas, jaki upływa od pierwszego kęsa do eliminacji.
Poza przeprowadzeniem testu czasowego, inne symptomy będą wskazywały na obecność pasożytów. Na przykład swędzący nos, odbyt, nierówna płytka paznokciowa i oczywiście, zatwardzenia. Toksyny uwalniane przez pasożyty sprawiają też, że ludzie reagują na wszystko bardziej emocjonalnie. Kolejnym symptomem na poziomie emocjonalnym będzie poczucie, że jest się ofiarą na łasce innych, i że nie ma się nad niczym kontroli.
Jedna ze znanych mi terapeutek uważa, że przeciętny człowiek nosi w sobie do półtorej kilograma pasożytów i ich gniazd. Nie jestem w stanie tego zweryfikować, ale za to jestem w stanie powiedzieć ci, że w zdrowym ciele znajdziesz do czterech kilogramów dobrej flory jelitowej. W trakcie zaawansowanego Master Cleanse, które rekomendowałem moim klientom, widziałem niesamowitą ilość muszli klozetowych zawierających wyeliminowane pasożyty, wraz z nieczystościami, które wytwarzają, i w których żyją. Ludzie zazwyczaj są zszokowani, kiedy widzą, co opuszcza ich ciała. A później szybko przekonują się, że regularne oczyszczanie jest wspaniałym pomysłem.

Możesz pozbyć się pasożytów, przyjmując odpowiednie suplementy diety, tj. Graviola.

Jak pozbyć się pasożytów

Polecam moim klientom i przyjaciołom zakup ziołowego specyfiku przeciwpasożytniczego i stosowanie go w czasie Master Cleanse. Zawsze osiągniesz lepsze rezultaty, kiedy w tym samym czasie głodzisz pasożyty i bombardujesz je ziołami, które są dla nich toksyczne. Większość takich preparatów zawiera goździki, orzechy czarne i piołun, zazwyczaj połączone z pięcioma, sześcioma innymi ziołami, w zależności od marki specyfiku.
Lubię też wewnętrznie stosować olejki eteryczne, jednak muszę powtórzyć ostrzeżenie – nie przyjmuj wewnętrznie żadnych olejków, jeśli nie jesteś pewien, że są terapeutycznego rodzaju. Nauczyłem się, że warto stosować zamiennie specyfiki różnych firm, aby atakować pasożyty różnymi toksycznymi dla nich substancjami. W przeciwnym wypadku, mogą one uodpornić się na ten jeden rodzaj, który stale stosujesz.
Pozbycie się wszystkich pasożytów będzie cię kosztowało sporo wysiłku. Konieczne będzie rozległe oczyszczanie i stosowanie przeciwpasożytniczych suplementów. Doprowadzi cię to do osiągnięcia pożądanych rezultatów – czyściutkiej okrężnicy, wolnej od grzybów, drożdży, pleśni i robaków.
Ja sam oczyszczam się z pasożytów raz, czy dwa do roku, żeby mieć pewność.

Więcej o oczyszczaniu organizmu nie tylko z pasożytów przeczytasz w książce „Lemoniadowe oczyszczanie” autorstwa Toma Woloshyna.

Autor: Tom Woloshyn

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.