relaks Terapie uzdrawianie duchowe Zdrowie

W jaki sposób możemy nanosić uzdrawiające symbole na ciało? Jakie zastosowanie ma znak OM?

uzdrawiające symbole
Dodane przez Janusz Nawrocki

Proste symbole możesz bez problemu namalować bezpośrednio na ciele, na przykład na bolącym miejscu. My używamy do tego permanentnych mazaków, które można łatwo zetrzeć za pomocą tłustego kremu i wilgotnej ściereczki. Możesz też namalować znak na wewnętrznej stronie (przepuszczającego powietrze) plastra, a następnie nakleić go na ciało (stroną, na której znajduje się symbol). Również punktami akupunkturowymi można zająć się w ten sposób.

Kładzenie na ciele

Połóż symbol (namalowany na karcie, kserokopię z książki, odrysowany ręcznie lub inny) na bolącym miejscu, punkcie akupunkturowym albo miejscu, które w testach zostało wyznaczone jako odpowiednie. Przez jakiś czas wczuj się w stanie odprężenia w to, co robi symbol.

Przyjmowanie symbolu przez lewą dłoń i sprawienie, by wpłynął do ciała przez prawą dłoń

Połóż lewą (przyjmującą energię) dłoń na znaku, a prawą na miejscu ciała, które przysparza dolegliwości i wyobraź sobie, jak energia symbolu wpływa teraz w to miejsce twojego ciała i rozprzestrzenia się stamtąd gdziekolwiek chce płynąć.

Noszenie przy sobie

Noś kartę z symbolem albo odrysowany lub skopiowany symbol w kieszeni spodni, torebce itp. przy sobie tak długo, jak będzie to dla ciebie dobre. Można też na przykład zlecić nadrukowanie symbolu na materiale.

Poznaj symbol OM

Om to święty dźwięk w czystej postaci, który od tysięcy lat był wykorzystywany w wielu kulturach, aby doprowadzić do harmonii ciało, umysł i duszę oraz oddać hołd bóstwom. Om w zasadzie nie jest pojedynczym dźwiękiem, ale sekwencją składającą się z A, U oraz M. „3” po lewej stronie symbolów to A, jajowata linia po prawej to U, a miseczka na górze to M, z kolei punkt nad nią nazywany jest „bindu”. Symbolizuje nieskończoność, wieczność, spokój, transcendencję. A symbolizuje to, co fizyczne, U poziom duchowy, a M wszelką podświadomą głębię, która pozostaje ukryta przed rozumem. Trzy dźwięki om łączą się w medytacyjnej pieśni o „jedności trójcy”, co odzwierciedla się w całym życiu: stworzenie, zachowanie, zniszczenie – ciało, dusza, umysł – narodziny, życie, śmierć – dzień, zmierzch, noc itd.

Duchowa wiadomość

Czy czujesz się obecnie apatyczny i przygnębiony? Nie czujesz żadnej siły w ciele i zbyt wiele ciemności w swojej duszy? Jeśli tak, wykorzystaj mantrę om jako środek wzmacniający dla swojego ciała, pola emocjonalnego, twojej wiary we własną boskość i rozpal siłę! Zacznij śpiewać głośno szereg dźwięków A, U oraz M. Wczuwaj się w nią krótko po każdym M i powtarzaj mantrę tak długo, aż poczujesz jak do twojego ciała napływa nowa siła. Wszystkie twoje czakry będą teraz przez ciebie przeszyte światłem tęczy i zostaną wprawione w ruch. Poczuj w sobie nowe życie i nigdy nie trać odwagi! Już dziesięć minut śpiewania om dziennie połączy cię z miłością wszechświata, z czystym światłem i energią najwyższej świadomości. Powiedz „tak” największemu koncertowi w swoim życiu!

Więcej leczniczych znaków oraz ich zastosowań znajdziesz w książce „Uzdrawiające symbole” autorstwa Roswithy Stark i Petry Neumayer.

 a
Czy wiesz, co mówi o Tobie zdjęcie profilowe na Facebooku?
Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy artykuł. 
Chcę artykuł!
close-link
Zapisz się na newsletter!
Otrzymasz darmowy artykuł "Co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka".
Zapisz mnie
close-link