astrologia

Aplikacja Astro Kalendarz

Dodane przez Janusz Nawrocki

Aby wpływać na jakość swojego życia codziennego, często korzystamy z osiągnięć psychologii. Bezskutecznie próbujemy modyfikować zachowania i nawyki i zastanawiamy się, dlaczego w jedne dni jest to łatwiejsze, natomiast w inne zupełnie niewykonalne. Przejęcie kontroli nad wszelkimi aspektami życia jest niemożliwe, ale istnieją narzędzia, dzięki którym możemy osiągnąć nieco większą decyzyjność. To książki ezoteryczne, a w szczególności różnego rodzaju horoskopy, takie jak kalendarz księżycowy lub kalendarz biodynamiczny. Do tej pory mogliśmy po nie sięgać w wersjach papierowych, ale nadszedł czas na małą rewolucję: oto aplikacja Astro Kalendarz, w której znajdziesz nie tylko fazy księżyca i znaki zodiaku, ale wiele więcej.

Horoskop na każdy dzień w Twoim telefonie

Dlaczego Astro Kalendarz jest tak niezwykły? Został bowiem stworzony przez Polkę, a w związku z tym koncentruje się wokół spraw istotnych dla Polaków. Użytkownik odnajdzie w nim prognozy astrologiczne na każdy dzień wraz z poradami i ostrzeżeniami, czego danego dnia unikać oraz na jakie aspekty życia położyć nacisk. Dzięki temu będzie mógł synchronizować swoją codzienną aktywność z rytmem kosmosu, który ma nas ogromny wpływ. Aplikacja Astro Kalendarz jest oparta na papierowym wydaniu AstroCalendarium ukazującego się na polskim rynku od ponad dwudziestu lat.

Owoc pracy profesjonalnego astrologa

Astro Kalendarz został stworzony przez uznaną astrolog dr Krystynę Konaszewską-Rymarkiewicz. Autorka uzyskała tytuł doktora nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Była twórczynią wielu fundamentalnych podręczników astrologicznych, w których przedstawiała aspekty praktycznego wykorzystania różnych specjalizacji astrologii. Profesjonalizm i głęboka analiza, które charakteryzują jej teksty, sprawiają, że zawarte w Astro Kalendarzu interpretacje astrologiczne cechują się najwyższą jakością.

Więcej niż fazy księżyca i znaki zodiaku

Aplikację wzbogacono o precyzyjną analizę ruchu planet, co pozwala na układanie planów życiowych zgodnie z rytmem kosmosu. Niezależnie od tego, czy masz przed sobą ekscytującą randkę, prezentację biznesową czy wymarzoną podróżodniesiesz sukces, jeśli tylko umiejętnie posłużysz się energią kosmosu. Kalendarz ma wymiar bardzo praktyczny. Czytelnik odnajdzie w aplikacji długość dnia, wschody i zachody Słońca i księżyca dla dowolnie wybranej lokalizacji, opisy poszczególnych symboli astrologicznych oraz opcję regularnych powiadomień.

Aplikację można pobrać tutaj: http://studioastro.pl/aplikacje/

 

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.