afirmacje channeling Ezoteryka psychotronika Rozwój duchowy Rozwój osobisty świadomość Terapie

Odkryj siłę duchowych przekazów i sam wykreuj swoją rzeczywistość

duchowe przekazy
Dodane przez Magdalena Kuźmiuk

Miłość, szczęście, seks, pieniądze, zdrowie, rozwój osobisty i duchowy, wyrażanie siebie, emocjonalne uzdrowienie, dobre samopoczucie i udane relacje z bliskimi… To bez wątpienia najważniejsze sprawy, jakie dziś zajmują każdego z nas. Gdzie szukać odpowiedzi na najważniejsze pytania? Jak zmienić swoje życie na lepsze? Czy można żyć pełnią życia w tym zabieganym świecie? Inspiracji mogą dostarczyć ci przekazy channelingowe.

Duchowe przekazy: Świadoma zmiana, czyli eleganckie pokonywanie ograniczeń

Niezależnie od tego, w którym miejscu swojej świadomej podróży się znajdujecie i jak długo zajmujecie się rozwojem osobistym, musicie przyjąć do wiadomości następujący fakt: świadomość jest prekursorką świadomej zmiany. Pewne sytuacje pojawiają się w waszym życiu niezależnie od waszej woli, ale dzięki nim możecie rozwijać swoją świadomość. Na przykład śmierć lub utrata bliskiej osoby może sprawić, że wasze spojrzenie na życie zmieni się z dnia na dzień. Przyjrzyjmy się jednak sytuacji, gdy to świadomość napędza pożądane zmiany.

Zwiększenie świadomości sprawia, że człowiek patrzy na życie, sytuacje i związki inaczej niż wcześniej. Zaczyna wówczas dostrzegać wielowątkową naturę tego, co zbudował. Zauważa lekcje, jakie odebrał, różne warstwy i niuanse przeżywanych sytuacji. Zdaje sobie sprawę z głębi ich znaczenia… i wielu innych rzeczy. Zwiększona świadomość pozwala zauważać zmiany, których chce się dokonać. Innymi słowy poszerzona świadomość tworzy zmiany. Bez niej nie dałoby się dokonać zmiany zgodnej z wolą danej jednostki.

duchowe przekazy
Głębsza świadomość zachęca do przebudzenia. Fot. Pixabay

Chęć wprowadzania zmian wynika z tego, że zdajecie sobie sprawę, że coś nie funkcjonuje tak jak powinno. Ludzie, którzy znajdują się w stanie budzenia i pogłębiania swojej świadomości, często zauważają trudności, których nie potrafią przypisać do żadnych zewnętrznych czynników. Czasem bywa tak, że danej osobie układa się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a mimo wszystko nosi ona w sobie tęsknotę. Ta ostatnia wynika z faktu, że głębsza świadomość zachęca ją do przebudzenia. Człowiek powinien w takiej sytuacji zapytać siebie: czy jestem gotowy, aby podjąć wyzwanie?

Świadomość oświetla wszystko – od ograniczeń po możliwości

Rozszerzająca się świadomość pojmowana jako duchowe otwarcie może stanowić nie lada wyzwanie. Poprzez rozwijanie w sobie uważności związanej z samymi sobą i życiem otwieracie się na nowe możliwości. Kiedy rozwiniecie w sobie duchowość na tyle, żeby poznać, kim naprawdę jesteście, może to wam przynieść wielkie korzyści, ale także problemy. Te ostatnie wynikają głównie z faktu, że wyższa świadomość nie pozwala wam dłużej ignorować ograniczeń, które sami stworzyliście.

Wyobraźcie sobie, że jesteście nauczycielami, którzy zdali sobie sprawę, że nie chcą już wykonywać swojego zawodu, pomimo że cieszyły was postępy, jakie dzięki wam robiły dzieci. Zamierzacie porzucić tę pracę na rzecz pisania książek, które będą wpływać na ludzi w inny sposób. Sekretnie zawsze chcieliście być pisarzami. Czy pamiętacie, co sprawiło, że odepchnęliście od siebie to marzenie? Być może baliście się, co powiedzą wasi rodzice lub nauczyciele, albo że nie będziecie mieli poczucia bezpieczeństwa i wystarczających środków na przeżycie. Zawód nauczyciela wydawał wam się pewniejszy. Teraz jednak wzrasta w was świadomość waszego głębokiego pragnienia, ale zdajecie sobie sprawę, że podpisaliście kontrakt na kolejny rok lub dwa lata pracy w szkole, a to ograniczenie sprawia wam trudności. Świadomość wskazuje wam wielkie perspektywy: ekscytujące nowe możliwości, duszące ograniczenia i decyzje, które musicie podjąć.

Duchowe przekazy: Zawsze jest sposób, aby rozwiązać problem

Najczęstszą reakcją jest w takiej sytuacji zniechęcenie lub poczucie utraty sił, ponieważ pułapka, którą na siebie zastawiliście, wydaje wam się wyjątkowo skomplikowana. Nie jest to prawda. Zawsze jest jakiś sposób, aby rozwiązać problem. Najpierw jednak musicie zwalczyć w sobie przekonanie, że ktoś przeżyje w związku z tym zawód lub zostanie zraniony; być może od dawna powstrzymuje was to przed realizacją celów. Wypełnianie obowiązków wobec innych i trwanie w relacjach, które od dawna wam nie służą, jest dla was niezwykle łatwe. A jeśli dana relacja nie jest dla was dobra, z pewnością nie pomaga również osobie, z którą w niej jesteście.

duchowe przekazy
Poprzez rozwijanie w sobie uważności związanej z samymi sobą i życiem otwieracie się na nowe możliwości. Fot. Pixabay

Wyobraźcie sobie, że prowadzicie własny biznes, a jeden z waszych pracowników nie chce już dla was pracować. Czy chcielibyście, aby nadal przychodził do pracy? Czy problemy związane z poszukiwaniem zastępcy o odpowiednich kwalifikacjach i zapale zniechęciłyby was do podejmowania prób odnalezienia kogoś, kto pracowałby dla was z entuzjazmem? To ważne pytanie, ponieważ jeśli uważacie, że dany pracownik mimo wszystko powinien pracować dla was dalej, oznacza to, że macie w sobie dużo lęku. W najlepszej rzeczywistości, którą możecie dla siebie stworzyć, nie chcielibyście u siebie kogoś, kto nie chce dla was pracować.

Afirmacja świadomości

Zwracam się ku Oku świadomości,
świadomej jasności, która jest moją potężną sojuszniczką.
Otwieram się na jej jasne światło, które przenika
wszelki chaos i ciemność,
oświetlając ścieżkę ku mojemu najwyższemu dobru
i najwspanialszemu doświadczeniu życiowemu.

Duchowe przekazy od Wyzszej Energii Lee-Harris

Jeśli zaintrygowała cię tematyka channelingu i duchowych przekazów, więcej inspiracji możesz znaleźć w książce Lee Harrisa Duchowe przekazy od Wyższej Energii. Autor zawarł w niej zapisy swoich channelingowych sesji z tajemniczymi Z, a także praktyczne ćwiczenia i wskazówki, dzięki którym możesz wznieść się na wyższy poziom świadomości i odmienić swoje życie.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.