anioły channeling parapsychologia Rozwój duchowy Rozwój osobisty świadomość

Zwalczenie negatywnych emocji i uwolnienie od strachu

Duchowy kod uzdrawiania od Plejadian
Dodane przez Redakcja

Istnieje siedem podstawowych negatywnych emocji przepływających przez najróżniejsze rzeczywistości naszego bytu, które stanowią przyczynę różnych negatywnych sytuacji, jakich doświadczamy w naszym ziemskim życiu. Bardzo ważne jest ostateczne usunięcie tych emocji z naszego układu, by móc go oczyścić. Liczby związane z emocjami pomogą ci szybciej pozbyć się tych negatywnych cech. Jest to możliwe, dlatego że liczby to również symbole wykazujące działanie energetyczne.

Spis podstawowych negatywnych emocji:
• Strach 7.
• Żal 3.
• Nienawiść 4.
• Zazdrość 2.
• Niesprawiedliwość 1.
• Gniew 121.
• Pozbawienie miłości 88.

Kiedy odczuwasz negatywne emocje, możesz przenieść odpowiadające im liczby na wodę i małymi łykami popijać tak zaprogramowaną ciecz. Możesz je także przetransformować za pomocą poniższej medytacji:

> Usiądź wygodnie.
Oddychaj głęboko. Pozwól nam aktywować energetycznie twoje dłonie, byś w czasie tej pracy mógł oddziaływać na swoje serce. Połóż swoje dłonie na udach skierowane wnętrzem do góry i przekaż nam swoją intencję, abyśmy mogli je aktywować uzdrawiającymi częstotliwościami. Najpóźniej po upływie dziewięćdziesięciu sekund aktywowane zostaną twoje uzdrawiające zdolności.

> Połóż swoje dłonie, przez które przepływa uzdrawiająca kosmiczna energia, na swoim sercu i powiedz głośno: „Strach, strach, strach. Siedem, siedem, siedem. [Wypowiedz te słowa co najmniej trzy razy, żeby aktywować swoją pracę i otworzyć odpowiednie rzeczywistości]. Transformuję wszystkie negatywności mające cokolwiek wspólnego ze strachem w światło. Przekształcam emocje i myśli o strachu we wszystkie czasy, przestrzenie, wymiary, międzyprzestrzenie, rzeczywistości, światy równoległe i wszystkie stopnie pokrewieństwa.

Proszę wszystkie czasy mojego ciała, by uwolniły i pozwoliły odejść wszystkim negatywnym informacjom mającym związek ze strachem.
Moja intencja jest czysta i szczera.
Przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili. Przebaczcie mi też ci, których ja skrzywdziłem.
Przebaczam sobie. Uwalniam nas wszystkich. Od teraz wszyscy jesteśmy wolni. Ja jestem wolny.
Moja dusza, mój umysł i moje ciało są wolne.

Żadna emocja, żadna myśl, żaden człowiek czy inna istota nie mają prawa ani mocy, by decydować o mojej osobie.
Teraz, w tej przestrzeni decyduję się na absolutną wolność i absolutne, fizyczne i psychiczne zdrowie.
Jestem całkowicie połączony z Boską, miłościwą energią.
Moja dusza, mój umysł i moje ciało noszą w sobie najczystsze częstotliwości Boskiej energii i inteligencji. Moją rzeczywistość przepełnia miłość i światło.
Błogosławię siebie na wszystkich płaszczyznach mojego bytu”.

Odkryj duchowy kod uzdrawiania i poszerz swoją świadomość – fot. Depositphotos

> Obserwuj, jakie procesy zachodzą w twoim ciele. Jeśli czujesz, że twoje ciało lub umysł bardzo intensywnie reagują, pozbądź się wszystkich fizycznych i psychicznych odczuć. Jeśli nie dostrzegasz u siebie żadnych zmian, pozwól, by te uzdrawiające częstotliwości oddziaływały na ciebie przez co najmniej trzy minuty. Pij dużo wody, by wszystkie nagromadzone informacje mogły szybciej opuścić twoje komórki i twój układ.

Oddychaj głęboko, by pozbyć się wszelkich toksyn – zarówno na płaszczyźnie psychicznej, jak i komórkowej.
Postępuj tak samo z kolejnymi odczuciami. Emocja po emocji.

Jeśli taka transformacja jest dla ciebie męcząca, pozostałymi emocjami zajmij się następnego dnia albo dopiero wtedy, gdy będziesz naprawdę gotowy na dalszą pracę z nimi. Postępuj zgodnie z tym, co podpowiada ci twoja intuicja.

> Po skończonej pracy pozwól, by te cudowne częstotliwości przepływały przez twoje serce do twojego układu.

Powiedz głośno: „Integruję te cudowne częstotliwości harmonii w moim sercu, w ciele i w całym moim układzie. Przyjmuję radość. Lekkość. Integruję szczęście i pokój. [Możesz także przyjąć inne częstotliwości, których w danej chwili potrzebujesz].
Moja intencja jest absolutnie szczera.
Moja dusza, mój umysł i ciało są szczęśliwe.
Moja rzeczywistość jest przepełniona światłem i miłością.
Swoją intencją zapisuję (koduję) swoją nową rzeczywistość w swojej przestrzeni i w swoim czasie. Jestem połączony z absolutnie idealną Boską rzeczywistością mojego bytu. Jednoczę się z tą rzeczywistością.
Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję”.

Uwolnienie od strachu

Ta afirmacja pomoże ci pozbyć się strachu tkwiącego w twoim układzie. Strach ten jest świadomie przenoszony na nasze ludzkie życie przez mroczne moce za pośrednictwem destrukcyjnych częstotliwości i mediów. Blokuje cię w twoim życiu na wszystkich płaszczyznach. Negatywna, zbiorowa ludzka świadomość jest pełna strachu i negatywnego myślenia, dlatego koniecznie musisz się od niej odseparować.

Tę afirmację również powinieneś wypowiadać na głos. W ten sposób zwiększysz swoją siłę i zdecydowanie, by pozbyć się tego strachu. Najlepiej wypowiadaj ją co najmniej raz dziennie przez siedem kolejnych dni lub tak długo, aż pozbędziesz się strachu, który nie jest twój. Powtarzaj ją także w razie potrzeby.

Oddychaj głęboko i bądź w pełni świadomy mocy wypowiadanych przez siebie słów:
„Niniejszym uwalniam się tu i teraz od częstotliwości strachu. Strach, który powstrzymuje mnie przed działaniem na mojej drodze życia, nie jest moim strachem i nie należy do mnie. Został na mnie przeniesiony i jestem gotów go oddać.

Tym samym oczyszczam swoją duszę. Oczyszczam wszystkie swoje wcielenia i sytuacje, w których strach ten został na mnie świadomie przeniesiony.
Unicestwiam w świetle wszystkie sytuacje, które mają związek ze strachem.
Unicestwiam w świetle przyczynę mojego strachu, który do tej pory ciągnął się przez wszystkie płaszczyzny mojego bytu.

Świadomie i całkowicie łączę się z Boską, świetlistą inteligencją i proszę o całkowite oczyszczenie wszystkich elementów strachu w mojej duszy, w moim sercu, w moim ciele i w mojej aurze.
Jestem całkowicie połączony z czystością, światłem i miłością wszechświata, jednoczę się z nim.

Moja dusza, moje serce, moje ciało i moja aura są przepełnione światłem i połączone z najczystszymi prawami kosmosu.
Wytwarzam własne, pozytywne pole energetyczne.
Aktywuję je i łączę z najczystszymi prawami kosmosu.
Moja dusza jest wolna.Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję”.

Dodatkowo pozwól, by złote światło przepełniło twoje ciało i podziękuj światu światła za jego pomoc.

Więcej na temat praktycznych metod uzdrawiania duchowego na wszystkich poziomach dowiesz się z książki Pavliny Klemm Duchowy kod uzdrawiania od Plejadian

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.