ćwiczenia oddechowe Terapie wzmocnienie odporności Zdrowie

Wedruskie sekrety uzdrawiania

Wedruskie sekrety uzdrawiania
Dodane przez Redakcja

Nasz organizm jest samoregulującym się, absolutne doskonałym systemem, który działa zgodnie z prawami wszechświata. Wszystkie objawy nazywane chorobami nie są prawdziwymi przyczynami dysharmonii w tym systemie. Przyczynę możesz rozpoznać, kiedy postrzegasz się jako istotę holistyczną i dokładnie tak działasz. Jesteś ciałem, umysłem i duszą, wszystkim w jednym. Kiedy próbuje się zrównoważyć jedynie ciało fizyczne, zawsze będzie czegoś brakowało, a mianowicie umysłu i duszy. A jeśli tylko usuwa się objawy, nigdy się nie wyzdrowieje, gdyż dopóki przyczyna jest nadal obecna, objawy zmieniają się, nigdy jednak całkowicie nie znikają.

Holistyczne oczyszczanie i holistyczne uzdrawianie

Nasz organizm potrzebuje holistycznego uzdrawiania, holistycznego oczyszczenia i holistycznego postrzegania. Wszystkie narządy są ze sobą wzajemnie powiązane, a gdy jeden cierpi, cierpią też pozostałe. Ciało fizyczne należy traktować jak wspaniałe naczynie, które regularnie wymaga generalnego czyszczenia. Naczynie to jest przez nas całkowicie czyszczone, a następnie napełniane wszystkimi substancjami potrzebnymi do uzyskania energii. Oczyszczamy się na wszystkich płaszczyznach jednocześnie i systematycznie, aby nie mogły wystąpić żadne działania uboczne. Nasze narządy zostaną opróżnione i ustabilizowane, by mogły wykonywać swoje zadania. Zapewni to wystarczającą ilość energii do regeneracji i odmłodzenia.

Metoda oczyszczania organizmu za pomocą oleju rycynowego

fot. Pixabay

Systematyczne oczyszczanie ciała wymaga zachowania właściwej kolejności. Zanim będzie można oczyścić nerki, wątrobę i chłonkę, pierwsze w kolejności są jelita. Do tej procedury stosujemy olej rycynowy, gdyż oczyszcza on cały układ pokarmowy. Powinien być tłoczony na zimno i ekologiczny. Olej rycynowy często podgrzewa się podczas produkcji, a mimo to deklaruje jako tłoczony na zimno, często też rozcieńcza się gliceryną. Jednak ten rozcieńczony gliceryną jest szkodliwy dla wątroby, należy go więc unikać! Olej działa antyseptycznie, przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, nadto zapewnia elastyczność wszystkich naczyń. Ponieważ jednak wiele osób ma w okrężnicy stwardniały kał, jednorazowe oczyszczanie często nie wystarcza.

Napełnij swoje ciało energią

fot. Pixabay

Żaden produkt spożywczy, żaden lek ani inny produkt nas nie wyleczy, robimy to sami! Dzięki naszej intencji, naszemu przekonaniu i wierze w siebie, naszemu prawdziwemu potencjałowi. Wszystkie produkty, wszystkie artykuły spożywcze, które w tym procesie wykorzystujemy, mają określone wibracje. Można też powiedzieć, że mają określone zadanie, a mianowicie wspieranie nas i pomaganie w naszych zamiarach. Różne rośliny i produkty naturalne wspierają uzdrawiające wibracje, które przywracają w nas harmonię. Kiedy ją odzyskamy, nie możemy już sobie szkodzić albo się wręcz zatruwać. Wszystko może na nas wpływać, zarówno pozytywnie, jak też negatywnie. Holistyczne oczyszczanie pomaga nam to odczuć.

Więcej o naturalnych metodach oczyszczania znajdziesz w książce Słowiańskie metody oczyszczania organizmu autorstwa Jany Iger.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.