channeling intuicja parapsychologia Rozwój duchowy

Jak obudzić i wzmocnić własne zdolności parapsychiczne?

obudź swój duchowy potencjał
Dodane przez Redakcja

Każdy z nas może być medium. Każdy też skrywa w sobie niesamowite zdolności parapsychiczne. Dlaczego więc z nich nie korzystamy? Ponieważ pozostają uśpione. Dlatego każdy, kto chciałby połączyć się z uniwersalną energią, na początku potrzebuje wskazówek.

Każdy z nas posiada jakąś wrodzoną wiedzę, będącą w stanie uśpienia – zapomniane zdolności tylko czekają na przebudzenie. Rozwijanie ich może ci pomóc przygotować się na wiele rzeczy, które czekają cię w życiu. Niezależnie od tego, czy będzie to zmiana świadomości społecznej, kolejny krok we własnym rozwoju, taki jak nowy związek, praca lub dom; albo nawet poważne, nieprzewidziane zdarzenie, takie jak globalna pandemia.

Co nas łączy? Otóż wszyscy rodzimy się z intuicją: a zatem każdy jest z natury swej intuicyjny. Gdy masz ułatwiony dostęp do swojej intuicji, nigdy nie musisz się zastanawiać, co zrobić, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji. Po prostu wrzucasz taki temat („Hmm… przewodnicy? Ukochani? Halo? Co mam teraz zrobić?”) i czekasz na odpowiedź. Musisz bowiem wiedzieć, że każdy z nas ma to szczęście, że jest wspierany przez swoich przewodników duchowych, ukochane osoby i aniołów. Korzystamy z ich wskazówek właśnie poprzez intuicję.

Każdy z nas ma zdolności parapsychiczne

Wszyscy w jakiś sposób jesteśmy obdarzeni zdolnościami parapsychicznymi. Oznacza to, że możemy wykorzystać wyższą wibrację i w ten sposób połączyć się z energią, która nas otacza. Dzięki odpowiednim instrukcjom i wystarczającej praktyce niektórzy z nas mogą nauczyć się wybierać, podnosić i podtrzymywać swoją wibrację, celowo dostosowując się do określonej częstotliwości. To jak dostrajanie radia naszej percepcji przez podkręcenie go o kilka megaherców, tak byśmy mogli usłyszeć, co dzieje się na innej stacji. Czasami oznacza to, że możemy nawet przewidzieć rzeczy, które jeszcze się nie wydarzyły, lub zobaczyć rzeczy, które w ogóle nie są z nami połączone w sferze fizycznej, na przykład coś, co wydarzyło się gdzieś na świecie. Przez przypadek lub celowo może się tak zdarzyć, gdy osoba decyduje się rozwijać swoje parapsychiczne zdolności. Oznacza to, że wyszkolone medium może powiedzieć: „Nie wiem dokładnie, co dzieje się na poziomie ludzkim, ale zamierzam podnieść swoją wibrację, abym mógł to zrozumieć na poziomie psychicznym”, a następnie może przejść na inną częstotliwość i słuchać.

Wielu z nas dysponuje potężnymi mocami. Niewielu z nas wie, jak do nich dotrzeć… (fot. depositphotos)

Wsłuchaj się w kosmiczne wibracje

To „słuchanie” może przybierać różne formy. Ponieważ żyjemy w ludzkich ciałach, które odbierają świat fizyczny za pomocą naszych pięciu zmysłów, świat duchowy używa tej samej metody, aby do nas dotrzeć. Nasze zmysły – wzrok, węch, słuch, smak i dotyk – są portalami, przez które komunikuje się Duch. A ponieważ my, jako ludzie, posiadamy również pamięć i kreatywność, Duch często wykorzystuje nasze istniejące ramy odniesienia, aby się przez nie przedostać. Oznacza to, że nasza własna wyobraźnia i osobowość są głównymi sposobami, w jaki Duch prowadzi nas w określonym kierunku.

Kim jest Duch?

Duch to zbiorcza nazwa dla energii uniwersalnej, zawierająca wszystkie byty będące po Drugiej Stronie. Czasami używa się tego terminu jako synonimu Boga. Innym razem odnosi się go do takich pojęć, jak źródło, wszechświat lub światło, by dotrzeć do tej samej idei, która nas łączy i prowadzi. Owa mądrość dociera do nas właśnie za pośrednictwem intuicji.

Wszyscy nie tylko posiadamy intuicję, ale też jesteśmy uzdolnieni do empatii czy wyczuwania innych, co często przyjmuje formę odzwierciedlania myśli i emocji ludzi wokół nas. To są cechy wszystkich ludzi.

Świadomie rozwijając swoje zdolności parapsychiczne, niektórzy z nas zaczną również rozwijać zdolności mediumistyczne. Dzieje się tak, ponieważ im więcej ćwiczymy się w „dostrajaniu radia”, „znajdowaniu dokładnej stacji”, którą chcemy, a następnie utrzymywaniu połączenia, tym lepiej radzimy sobie z tym procesem. Dla niektórych z nas oznacza to zmianę na najwyższe częstotliwości, bo właśnie na takich częstotliwościach pracuje medium. Medium to osoba, która może się łączyć i komunikować bezpośrednio z Duchem.

Potężne praktyki mające na celu odblokowanie zdolności parapsychicznych i pogłębienie intuicji zaprezentowała MaryAnn DiMarco w swojej książce „Obudź swój duchowy potencjał”.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.