Zdrowie

O nowotworach – jakie promieniowanie mają komórki nowotworowe?

komórki nowotworowe
Dodane przez Redakcja

Medycyna definiuje, że nowotwór jest to zbiór nieprawidłowych komórek wywodzących się z jednego pnia (często z jednej komórki). Liczba tych komórek ciągle się zwiększa i są one przenoszone do różnych miejsc organizmu. Nowotwór może mieć charakter łagodny lub złośliwy zwany rakiem.

Promieniowanie radiestezyjne a komórki nowotworowe

Z radiestezyjnego punktu widzenia są to komórki emitujące energię o charakterystycznych parametrach zwanych inaczej kolorem radiestezyjnym zieleni ujemnej albo kolorem szarym. Zdrowy organizm człowieka nie emituje energii o takiej charakterystyce, chyba, że wcześniej został taką energią napromieniowany.

Z moich obserwacji wynika, że we wczesnej fazie rozwoju komórek nowotworowych odcięcie od szkodliwego promieniowania hamuje dalszy ich rozwój. Zatem nasuwa się wniosek, że energia koloru szarego jest katalizatorem podziału komórek nowotworowych. Mówiąc prościej nowotwór żywi się tym promieniowaniem i je emituje. To zjawisko emisji pozwala na precyzyjne zlokalizowanie nowotworu w organizmie człowieka metodą radiestezyjną.

Rozwojowi komórek nowotworowych sprzyja zachwiana równowago kwasowo-zasadowa, szczególnie niedokwaśność. Nowotwory najchętniej lokują się w miejscach uszkodzonego nabłonka czy podrażnionej śluzówki, niekiedy w bliznach starych zranień. Energię koloru szarego emitują: podziemne cieki wodne, linie energetyczne, generatory energii elektrycznej, niektóre twory geologiczne, komputery itp.

Dowiedz się więcej o powstawaniu i zapobieganiu nowotworom z książki Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych.

Rozwój nowotworu

Jak zabezpieczyć się przed szkodliwym promieniowaniem?

O tym przeczytasz w poradach zdrowotnych.
Medycyna konwencjonalna nie dysponuje metodą wczesnego wykrywania nowotworów.
Mam tu na myśli fazę pierwotną kształtowania nowotworu. Wynika to z charakteru komórek nowotworowych i przyjętej metody diagnozowania objawowego.
Energia koloru szarego, którą emitują nowotwory jest energią mumifikującą, znieczulającą, stąd mówi się, że nowotwór nie boli. Komórki nowotworowe są wytworzone w organizmie człowieka i z tego powodu są tolerowane przez organizm, co z kolei sprzyja ich swobodnemu rozwojowi.

Jeżeli nowotwór zaczyna boleć to znaczy, że jest już w zaawansowanej fazie rozwoju.
W takiej fazie i innej objawowej jest już wykrywalny metodami konwencjonalnymi. Nowotwór do rozwoju potrzebuje dużych ilości energii, którą czerpie z organizmu człowieka. Człowiek czuje się osłabiony, niekiedy występują bóle głowy. W tym czasie badanie krwi na tak zwane markery nowotworowe nie daje wyników.

W takiej sytuacji lekarze są bezradni. Skuteczne może być tylko badanie radiestezyjne. Ja diagnozuję na podstawie radiestezyjnego badania widma. Badanie to może być wskazówką dla lekarza, który już we wczesnej fazie może podjąć leczenie farmakologiczne.

Uzdrawianie metodami niekonwencjonalnymi jak metoda kompilowania energii daje pozytywne wyniki już po jednym miesiącu stosowania terapii. Nie należy łudzić się, że w krótkim czasie zostanie wynaleziony lek na nowotwory. Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że w przypadku takich samych lokalizacji nowotworów u różnych pacjentów nigdy nie powtórzyły się receptury ziół czy leków homeopatycznych. Dobór środków uzdrawiających dla pacjenta zawsze będzie indywidualny.

Dowiedz się, jaki wpływ na człowieka mają zjawiska radiestezyjne. Zajrzyj do książki Fizyka zjawisk radiestezyjnych. Teoria i praktyka.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.