anioły Rozwój duchowy

Jak wykorzystacie Wasz dar od stwórcy? Przesłanie archanioła Michała

Przesłanie archanioła Michała
Dodane przez Redakcja

Pozdrawiam Was, ukochani Mistrzowie.
Wyobraźcie sobie, jeśli chcecie, że razem – Wy i ja – siedzimy we wspaniałym miejscu, którego piękno działa na Was uspokajająco, gdzie dookoła panuje miłość i radość. Z ożywieniem opowiadacie nam o Waszych troskach i mówicie o radościach, cudach i efektach, jakich doznajecie. My proponujemy Wam wsparcie i dodajemy odwagi a czasem również propozycje oraz wgląd w różne problemy i sytuacje z Waszego życia. W przeszłości często to robiliśmy, tylko o tym zapomnieliście. Zasłony będą coraz cieńsze, a wymiary spłaszczą się i jeszcze bardziej wymieszają podczas tych czasów wielkich przemian. Zanim inkarnowaliście na planecie Ziemia, mieliśmy wiele wspólnych radosnych przeżyć. Teraz odwiedzacie nas i komunikujecie się z nami podczas Waszych nocnych podróży do królestw Światła.

W przeszłości byliście przekonani, że nie jesteście warci, aby komunikować się bezpośrednio z Bogiem, aniołami czy świętymi lub wniebowstąpionymi mistrzami. Powiedziano Wam, że musicie mieć przedstawiciela lub pośrednika, który wstawi się za Wami. Mówimy Wam z naciskiem, że to nie jest prawda. Macie bezpośrednie połączenie do wyższych światów i istot Światła na wszystkich poziomach włącznie z Bogiem-Ojcem-Matką. Proszę, zaakceptujcie to, jako Waszą prawdę. Im wcześniej zaczniecie odbierać swoja moc poprzez odnowienie bezpośredniego związku z nami, tym prędzej zaczną się manifestować w Waszym życiu cuda. Zostanie Wam udowodnione, że macie zdolność używania Waszych umiejętności telepatycznych lub zdalnego myślenia, aby komunikować się z nami bezpośrednio.

Wasze modlitwy i formy myślowe miłości, współczucia i wdzięczności są przefiltrowywane przez Wasze Wyższe Ja do Waszej Obecności JAM-JEST a ostatecznie do Ducha Bożego w Uniwersum. Jesteście Bożą Iskrą Stwórcy i jako tacy nigdy nie byliście i nie będziecie oddzieleni od tego źródła. Nikogo innego nie musicie pytać, czy będzie w Waszym imieniu do nas przemawiał, czy przekaże nam od Was przesłania lub naglącą prośbę. I tak, Kochani, prosimy Was, przyjdźcie czasem do nas i usiądźcie z nami. Dzielcie z nami Wasze wątpliwości, gotowość i wizję. Pozwólcie nam brać aktywny udział w Waszym codziennym życiu i o prześwietlanie Was naszym światłem i mądrością. Uczyni to nam wielką radość.

Zobacz, jakie wsparcie mogą dać Ci archaniołowie i jak skorzystać z ich pomocy. Sięgnij do książek Archaniołowie i wniebowstąpieni mistrzowie.

Podczas Waszej podróży pomiędzy fizycznymi życiami: jak sobie wyobrażacie, że spędzacie ten czas? Otóż, w porównaniu z tym, co wiecie teraz, jesteście daleko bardziej świadomi. Rzeczywiście bardziej, ponieważ teraz zakrywa Was zasłona zapomnienia, która sprawia, że nie pamiętacie, kim naprawdę jesteście. Nie tylko macie wtedy dostęp do mądrości, jaką zebraliście podczas wielu żywotów, ale też do pełnego spektrum Waszych zdolności i cech współtwórcy. Nie tylko uczycie się i wznosicie służąc i uczestnicząc w planie zbliżającego się okresu na planecie Ziemia – z boskim przewodnictwem rozwijacie się, podejmujecie wiele ważnych i ciekawych aktywności, biorąc w nich udział. Tak, po tym jak osiągacie określony stopień (osiągnęło go wielu z tych, którzy czytają ten przekaz), macie głos w krótko- i długoterminowych planach dla Waszej ojczystej planety. Zobaczcie tylko: jesteście tymi, którzy przeżyli życie na Ziemi w pełnym rozmiarze. My nie, dlatego dajemy Wam mądrość i propozycje odnośnie najlepszego sposobu kroczenia dalej, abyście zapewnili sobie najwyższy i najlepszy efekt i zaproponowali ludzkości jako całości największy potencjał do rozwoju. Czyż nie powiedzieliśmy Wam, że jesteście współtwórcami? To oznacza, że każdy głos będzie wysłuchany, mądrość i wzorzec energetyczny będzie zważony, a następnie wpisany w, jak to nazywacie, „kosmicznym komputerze”. Teraz mówimy tylko o Waszej planecie i systemie słonecznym, ale za tym samym kosmicznym schematem podąża też poziom galaktyczny, kosmiczny i wszechświatowy.

Kiedyś, w dalekiej przyszłości, będą pośród Was tacy – dzielni, odważni, wierni, którzy zasłużą sobie lub zakwalifikują się, aby prześwietlić planetę lub Słońce Systemu Słonecznego, dokładne tak, jak to zrobili Helios i Westa, kiedy była formowana Wasza galaktyka. Powiedzieliśmy Wam, że plan stwórczy kroczy do przodu w kierunku formowania Złotej Galaktyki i wiele z naszej pracy i naszych planów jest nakierowanych na ten projekt. Jednak to nie znaczy, że my nie jesteśmy głęboko zaangażowani w stan Waszej planety i ewolucję/wstępowanie, które zachodzi w Waszym systemie Słonecznym w obecnych czasach. Wy i Wasza Ziemia jesteście zintegrowaną częścią wielkiego planu, ponieważ powiedzieliśmy Wam, że Ziemia będzie postrzegana jako klejnot tego Wszechświata, a my musimy zabezpieczyć Waszą spiralę lub wstępowanie do wyższych wymiarów coraz bliżej Waszego Słońca.

Wiele drogich dusz martwi się, kiedy mówimy, że rozpoczął się wdech tworzenia i Wasza planeta spiralnie udaje się na nowy tor – orbitę dookoła Słońca, (co jest częścią procesu „wdechu”). Z tego powodu chcielibyśmy uspokoić Wasze myśli oraz wyjaśnić ów proces i co naprawdę się wydarzy. Wokół każdego słońca, Centralnego Słońca i Wielkiego Centralnego Słońca, na ich orbicie powrotnej są ulokowane, jak to można określić, elektroniczne pasy lub dodatkowo utworzone okręgi (mogą być nazwane ciałem kauzalnym lub aurą tych słońc), do których wszyscy podążacie. Dostąpicie ich, kiedy zmieszacie się z wyższymi poziomami świadomości stwórczej. W tych szerokich i wspaniałych sferach są Wielkie Świątynie Światła i Nauczania. (Między wcieleniami) idziecie na odpowiedni poziom będąc w pełni świadomi, kim jesteście i co przeżyliście (poza wyjątkiem, gdy przetransformujecie ból, cierpienie, niepowodzenia i strach przeszłości. Ponieważ wtedy pozostaną Wam już tylko radosne przygody, które przeżyliście w ciele fizycznym, mądrość i inne wspaniałe rzeczy, które pomogliście stworzyć).

Obecnie integrujecie coraz więcej elementów Waszego większego Ja, Ja Duszy, Wyższego Ja i różne poziomy Waszej obecności Jam Jest (Waszej świadomości chrystusowej) i otrzymujecie więcej Waszej świadomości własnej. Przy tym nie tracicie Waszej tożsamości lub tego, kim naprawdę jesteście. Niezależnie od tego, jak wysoko weszliście po „drabinie wstępowania”, jest to cały czas ten sam proces. Od chwili, kiedy został Wam przez Najwyższego Stwórcę darowany prezent zindywidualizowanej świadomości, byliście niepowtarzalną, oddzielną iskrą/postacią Stwórcy – zawsze z Nim połączoną, ale również zawsze mieliście boski mandat współtwórcy.

W trudnych chwilach skorzystaj ze wsparcia archanioła Michała – zapal świecę Archanielską Michael.

Jedną z dróg, za pomocą której staramy się przyspieszyć proces ponownego połączenia z Wami, jest dar kryształowej piramidy światła/mocy w 5-tym wymiarze. Gdy udajecie się mentalnie do swojej piramidy, to tak, jakbyście zamykali sobie dostęp do zniekształceń trzy- i czterowymiarowej zespołowej świadomości. Wtedy znajdujecie się w otoczeniu czystej energii miłości/światła, w której macie do dyspozycji nieograniczoną ilość pierwotnej substancji siły życiowej lub niezamanifestowanego potencjału. Niezależnie od sytuacji lub tego, co chcecie osiągnąć w Waszym świecie fizycznej rzeczywistości, macie zdolność przyciągnąć energię i Waszą „boską błękitną fazę”, która zawiera rozwiązanie lub materiały/mądrość, aby Wam dopomóc w realizacji życzeń.

Wcześniej poruszaliśmy tematy dotyczące wolnej woli i przeznaczenia, jednak czujemy, że nadszedł czas na odświeżenie Waszej pamięci i stworzenie klarowności, jeśli chodzi o te dwa popularne tematy. Jak Wam powiedzieliśmy, nie ma tu żadnego konfliktu, ponieważ oba są prawdziwe. Po pierwsze: wyszliście z doskonałości Najwyższego Stwórcy i jesteście przeznaczeni do powrotu. Rozwinęliście się w dół i pomniejszyliście swoje światło przez wiele wymiarów i okresów czasowych, aż znaleźliście się w najdalszym punkcie Waszej podróży. Podróż powrotna do domu już się rozpoczęła i tu wkracza do gry Wasza wolna wola. Możecie wybrać drogę najniższą, pośrednią i wysoką. Możecie pozwolić, aby Wasza droga była bardzo długa lub możecie wybrać kroczenie powolne, lecz skuteczne. Możecie także pokonać wiele poziomów Boskiego Wyrazu tak szybko, jak to możliwe. Jednak ostatecznie wszyscy powrócicie do doskonałości. Musimy Wam również uświadomić, że reguły zostały nieco zmienione, aby pomóc ludzkości w dalszym posuwaniu się do przodu. Ci, którzy wybrali najniższą drogę, będą mieli ciężej, ponieważ zostanie im postawiona większa ilość przeszkód w nadziei, że przestawią się na drogę lżejszą i szybszą. Ludzie znajdujący się na środkowej drodze również będą mieli więcej wyzwań i trudnych„dowodów przebudzenia”, ponieważ chcemy im pokazać, że stare drogi już nie funkcjonują i że wyższy, szybszy poziom do oświecenia ma wiele do zaoferowania i ostatecznie jest najlżejszą drogą.

Powiedzieliśmy Wam, że Najwyższy Stwórca nie jest już tylko obserwatorem, lecz bierze czynny udział w aktywnym marszu ewolucji. Stwórca rozsyła dookoła w dół przez wymiary coraz więcej czystej esencji swojej Istoty, aż w dalekiej przyszłości nadejdzie czas, kiedy obejmie wszystkie doskonałe postaci Stworzenia. Jest to jeden z cudów obecnych czasów! Ludzkość otrzymała dekret boskiego rozgrzeszenia, który mówi, że nie potrzeba harmonizować/równoważyć 100% negatywnych energii, jakie wytworzyła (karma), lecz tylko 51%. Jeśli to zrobiliście, przechodzicie w stan łaski i wtedy pomaga się Wam w bardzo szybkim przejściu pozostałych 49%, ponieważ wtedy, zamiast przechodzić przez lekcje przyczyny i skutku, otrzymujecie mądrość  Waszych przeżyć. Jednak doskonałość, o której mówimy, nie jest ultymatywną doskonałością Stwórcy – ta nie jest osiągalna i nie jest oczekiwana. Wasza doskonałość polega na przejście w stan niewinności i zapoczątkowanie wypromieniowywania 1-go% lub więcej pozytywnej energii miłości/światła.

Wykorzystaj niebiańskie wsparcie w codziennych sprawach. Sięgnij po Podręcznik uzdrawiania z aniołami. Medytacje, modlitwy, przewodnictwo.

Wasz świat szybko przemieszcza się z jednej fazy w następną, przez zmiany pór roku, przez zmieniające się cykle rozwoju wewnątrz Waszego Systemu Słonecznego, galaktyki i w kontekście kosmicznym. Powiedzieliśmy Wam, że świat, jaki znaliście, już nie egzystuje, ponieważ stopniowo zostają wznoszone i klarowane wszystkie niższe poziomy 3-go i 4-go wymiaru. Powiedzieliśmy Wam, że dla wielu z Was umowa upływa i nadchodzi czas na podpisanie nowej. Pilnie Was prosimy, abyście nie wkraczali w nieznane bez jasno określonego planu. Te czasy są dla Was wystarczająco trudne, również rzeczy takie są bez jasnej wizji i zrozumienia, dokąd się zmierza, bez wiedzy, jak zostało zaplanowane dojście do celu. Wyobraźcie sobie (i tak jest), że jest Wam dostarczana specjalna ilość czystej kosmicznej energii siły życiowej (niezamanifestowanego potencjału źródła stwórczego), aby jej użyć w ciągu nadchodzącego roku na różne sposoby tak, jak sobie tego życzycie. Jak zaplanujecie użycie tego daru?  Czy do spełniania Waszych życzeń i potrzeb oddacie Waszą moc innym i pozwolicie im wykorzystać Waszą część energii? Lub może, nie będąc gotowi postępować zgodnie z planem, osłabicie i roztrwonicie swoją część lub zniszczycie przez wątpliwości i lęki?

Jest jeszcze inny cud tych czasów. Otóż, gdy Waszą część spożytkujecie dla najwyższego dobra wszystkich, automatycznie dostaniecie więcej. Będziecie mieli do dyspozycji nieskończony dopływ stwórczej energii i gdy udoskonalicie Wasze talenty współtwórcy, będziecie zdolni manifestować coraz większe rzeczy dla chwały Wszystkiego.

Kochani, proszę, dajcie sobie samym obietnicę, że w tych dniach użyjecie darów stworzenia, które zostały Wam zaproponowane. Nie potrzebujecie dłużej przeżywać braków i lęków bez radości, miłości, pokoju i harmonii w Waszym życiu. Jeśli prześlecie nam modlitwy z prośbami, prośby… nie, żebraninę o nasze wsparcie i pomoc, powiemy Wam, kochani: to już jest Wasze. Wszystko, co musicie zrobić, to wyciągnąć ręce i pochwycić to, co Wam się należy.

SAMOUPRAWOMOCNIENIE zaczyna się wtedy, gdy zdecydujecie się przejąć aktywną kontrolę nad swoim życiem. To oznacza, iż zostanie Wam uświadomione, że jesteście odpowiedzialni za Wasze myśli, uczucia i postępowanie – bez wyjątku. Znów weźmiecie sobie Waszą moc, gdy będziecie dość dzielni, aby zainicjować proces pozostawiania/zmian tego, co przynosi Wam cierpienie, sprawia smutek lub w jakikolwiek sposób zakłóca bycie sobą. Wasze życzenie musi być wystarczająco silne, aby to wszystko, co nie służy Waszemu najwyższemu dobru, pozostawić za sobą lub zmienić i dzielnie zaakceptować wyzwania i możliwości, które pojawią się dla Waszego wzrastania, zrozumienia i wznoszenia ducha.
PEŁNOMOCNICTWO/MISTRZOSTWO/WSTĘPOWANIE OSIĄGA SIĘ METODĄ KROK PO KROKU.

Przypomnijcie sobie, wiele razy już Wam to mówiliśmy, że jesteście współtwórcami, co oznacza, że musicie przejąć aktywną rolę w tym, czego sobie życzycie.
My wypełniamy naszą część, czy jesteście gotowi przejąć Waszą?
Chodźcie i usiądźcie z nami, pokażemy Wam drogę i wielkie możliwości, które na Was czekają.
Ukochani przyjaciele i towarzysze, jestem z Wami teraz i zawsze.

JAM JEST Archanioł Michał.

LM-12-2002  Przesłanie archanioła Michała przez Ronna Herman
Tłumaczyła –  Teresa Serafinowska

Jeśli cierpisz z powodu pozornie niemożliwego do rozwiązania problemu, możesz poprosić Gabriela o wskazanie właściwej drogi. Jak to zrobić, dowiesz się z publikacji Cuda Archanioła Gabriela. Opieka i wsparcie od poczęcia aż do starości.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.