Rozwój duchowy Terapie

Uzdrowienie poprzez dotyk miłości

dotyk miłości
Dodane przez Redakcja

Żyjesz. Marzy Ci się piękne życie. Wierzysz mniej lub bardziej w swe marzenia. Gdybyś miał czysty dostęp do najlepszych dla siebie informacji, do najlepszych dla siebie wizji odnośnie ciebie samego.. to swą mocą mógłbyś te informacje wykorzystać a wizje zrealizować.

Co daje dotyk miłości?

Uzdrawianie to przywracanie stanu zdrowia całej Twej istocie. Uzdrawianie obejmuje wszystkie Twoje ciała, począwszy od tego fizycznego, poprzez mentalne i duchowe. Możesz uzdrawiać swoje ciało fizyczne, swoje przekonania, myśli, swoją pamięć emocjonalną. Każda istota ma w sobie moc by się uzdrowić, każda istota ma w sobie moc by powrócić do swego pierwotnego stanu, do stanu miłości i czystości.

Dysponujesz na planie fizycznym wspaniałymi narzędziami.. swoimi zmysłami. Poprzez swoje zmysły odbierasz świat i wprowadzasz do siebie informacje. Możesz także poprzez swoje zmysły wprowadzić energię miłości. Możesz poczuć miłość, myśląc o kimś ukochanym, wypełnić się pozytywnymi myślami i wyobrażać sobie jak to uczucie stale Ci towarzyszy i przelewa się na innych z Twojego otoczenia.

Możesz rozpłynąć się, gdy poczujesz bliski Ci zapach, nasz zmysł węchu ma niebywałą pamięć, gdy czujesz piękny dla Ciebie zapach to możesz się tak poczuć całym sobą. Możesz swoje oczy nasycić błogimi obrazami, unieść wzrok wysoko w konary drzew, ku niebu i szybującym ptakom. To, na co patrzysz, wypełnia Ciebie, wypełnia Twój umysł i tworzy obrazy wewnętrzne. Pozwól swoim oczom oglądać piękny świat.. nawet jeśli jeszcze nie myślisz tak o nim, pozwól swoim oczom przyglądać się naturze. Rozkoszuj się jedzeniem i smakiem potraw, z miłością możesz przyjmować to, co uznasz za pożywne dla Twojego ciała. Odżywiając się pokarmem zdrowym, które ma w sobie życie, karmisz się zdrowiem i życiem. A gdy dotykasz, to możesz na całej skórze swego ciała, poczuć uzdrawiającą moc dotyku. Możesz dotykać z miłością i Twoje ciało na pewno to odczuje.

Bliskość którą sobie dajesz, na którą sobie pozwalasz, dotykając jest podstawową sprawą by czuć się kochanym i by kochać. To jak dotyk miłości dla nowo narodzonego dziecka, którego może zmysły jeszcze nie w pełni się rozwinęły ale już całym swym ciałem czuje dotyk, czuje ciało matki. Jesteś istotą zmysłową, odbierasz świat dzięki swoim zmysłom.. nastaw swoje zmysły na odbieranie piękna, miłości i dobra z tego świata. Uzdrowienie jest na wyciągnięcie ręki, otwórz swoje oczy, serce, nastaw uszy i posmakuj go.

Podnieś własny profil energetyczny i zharmonizuj częstotliwość wibracji z częstotliwością partnera, abyście mogli razem się rozwijać. Jak tego dokonać, dowiesz się z książki Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.