Rozwój duchowy

Analiza duchowa jako sposób na odblokowanie energii

sposób na odblokowanie energii
Dodane przez Redakcja

Gdy już wiesz, że wszystko jest energią, energią w ruchu, to zaczynasz rozumieć. Rozumiesz, że to co się dzieje w Twoim umyśle przenika na zewnątrz. To, co się dzieje w Twojej aurze, widać na Twoim ciele. To, co ukryte dla wzroku, manifestuje się na zewnątrz. Dlatego blokady Twojej duszy można zobaczyć, można zbadać, można uzdrowić. Energia w Tobie dąży do harmonii i pokazuje Ci gdzie jest zaburzona. Analiza duchowa jest narzędziem, które to bada, bada harmonie energetyczną w Tobie i w Twoim otoczeniu. Analiza duchowa jest procesem poznawania co się dzieje z energią i zrozumienia, co się przyczyniło do powstania blokad.

Podświadomość wywołuje choroby?

Nasze ciało ciągle pokazuje co się w nas dzieje, wysyła sygnały, komunikuje się swoim językiem. Choroby są taką wskazówką, mówią o co chodzi. Zanim pojawi się choroba w ciele fizycznym, to ona już jest w naszej energetyce. Energia choroby ujawnia się na planie fizycznym, by być zauważoną, by się nią zająć, by uzdrowić. Gdy podświadomość się boi, to tak naprawdę jest to tylko złudzenie podświadomości, trzeba zatem znaleźć to, czego się boi, czego nie chce widzieć i zaakceptować bezpieczeństwo tu i teraz. Ciało jest naszym największym sprzymierzeńcem w naszym rozwoju, dzięki niemu odczuwamy i żyjemy i ciągle mamy z nim kontakt.

O tym, co wywołuje Twoje choroby przeczytasz w artykule Podstawowe informacje o Totalnej Biologii.

Analiza duchowa prowadzi do uzdrowienia

Analiza duchowa konkretnie pokazuje co blokuje, w jaki sposób blokuje i co trzeba zrobić by przestało blokować. Dzięki niej jesteś w stanie wprowadzić takie zmiany by Twój umysł załapał, by dusza się otworzyła a wtedy świat się zmieni bo Ty się zmieniasz.
Analiza duchowa to nie tylko wahadełko. Nasze ciało odbiera mnóstwo wiadomości, informacji, które trafiając do naszej podświadomości, nie są uświadomione. Trzeba się uwrażliwić na sygnały płynące z ciała i używać swoich zmysłów bardziej świadomie. To co słyszysz, widzisz, czujesz jest informacją, jest energią. Można wiele powiedzieć o człowieku dotykając jego dłoni, patrząc na jego twarz, sylwetkę ciała, słysząc jego głos i to, co mówi. Cała nasza energia wewnętrzna wysyła sygnały na zewnątrz, dlatego jeśli jest brak harmonii duszy to pojawia się choroba ciała, jakaś strefa naszego życia się pogarsza. Świat pokazuje Ci to, co w sobie ugruntowałeś dotychczasowym życiem, postawą, przekonaniami. Całe nasze życie jest naszym lustrem. Analiza duchowa przygląda się temu odbiciu i znajduje przyczynę w Tobie, u źródła gdzie wszystko ma początek i gdzie wszystko można uzdrowić. Ważne byś Ty sam czuł/a, że nadajesz temu źródłu właściwy bieg, taki jak Ty naprawdę chcesz.

W ciele zapisane jest wszystko

Nasze ciało fizyczne jest jakby manifestacją całego naszego energetycznego stanu, energia się przenika i nasza fizyczna postać jest obrazem tego, co niewidoczne. I patrząc na ten obraz, możesz stwierdzić, co dzieje się w Twoich myślach, uczuciach, duszy. Ciało reaguje na to, co jest w naszych głowach i sercach, co dzieje się w naszym bliskim otoczeniu. Wszystko się zapisuje w ciele, w pamięci komórkowej naszego organizmu i analiza duchowa odczytuje ten zapis. Trzeba zatem wiedzieć jak informacje się kodują (czyli co z czego wynika) i jak je odkodować, by zmienić zapis. Stres to nic innego jak energia napięcia, gdy stres jest długotrwały to napięcie utrzymuje się na ciele w konkretnym miejscu, i to napięcie wpisuję się w ciało tak, że można je zobaczyć. By Twoje ciało, cała Twoja istota, funkcjonowała w harmonii, potrzebuje energii.

Energia jest stale dla Ciebie dostępna, jakby na wyciągnięcie ręki, gotowa na przyjęcie jej w Twoim życiu. W Twoim ciele są kanały energetyczne odpowiedzialne za doświadczanie różnych cech boskości. Przez te kanały wpływa do Ciebie energia i rozświetla Cię od środka. Jeśli jakiś kanał jest zablokowany energia nie wpływa, nie doświadczasz pełni boskości. Brakuje Ci energii. Nawet jeżeli masz świadomość energii, to ona nie dotrze do Ciebie, gdy na jej drodze jest blokada. Trzeba odblokować to, co stoi na drodze doświadczania czystości i światłości na każdej czakrze. Analiza duchowa bada każdą czakrę i cechy urzeczywistnienia, dając gotowe wskazówki do pracy nas sobą. Poprzez energie fizyczne i odczuwalne, sięga do tych coraz bardziej subtelnych i do źródła problemu, gdzie energia się zaburzyła. Im dokładniej bowiem poznamy źródło problemu, tym precyzyjniej będziemy potrafili temu źródłu przywrócić stan równowagi i harmonijny przepływ energii.

O sposobie na odblokowania energii płynącej w Twoim ciele przeczytasz w książce Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.