Ezoteryka feng shui

Magiczny dom z feng shui – oczyszczanie domu i rytuał na wprowadzenie harmonii

oczyszczanie domu
Dodane przez Redakcja

Od czego zacząć stwarzanie przyjaznego otoczenia wokół siebie? Od sprzątania? Raczej tak, choć są wyjątki od tej zasady – nie sprzątaj, jeśli coś nie jest brudne 🙂

Oczyszczanie domu

Jeśli jednak jest taka potrzeba, to zacznij od włączenia ulubionej muzyki lub zapal kadzidło, rozpraszając tym samym starą energię. Do sprzątania możesz użyć „magicznego płynu do podłogi”. Oto przepis:

Do garnuszka włóż liście bazylii i skórki pomarańczy. Zalej je wodą i doprowadź do wrzenia. Przykryj je, zmniejsz ogień. Niech napar gotuje się na wolnym ogniu przez 5 minut. Wlej wodę do wiadra, a potem także sam napar. Do wody dodaj 7 kropli olejku miętowego. Zamieszaj. Nad wodą przytrzymaj swoje dłonie, zamknij oczy i wizualizuj bardzo jasne, zielone światło z krążącym wokół skrzącym się złotym kurzem. Spójrz, jak spada z nieba, jakby był promieniem świetlnym. Wchodzi w twoją głowę, przemieszcza się do serca i wychodzi przez palce i dłonie, obficie napełniając miksturę. Oczyma wyobraźni ujrzyj, jak to światło mocno wiruje w wiadrze. Jeśli na podłodze leży dywan, przelej odrobinę mikstury do rozpylacza. Umyj nią wszystkie twarde podłogi. Jeśli próg lub frontowa weranda została wykonana z przyjaznego dla mopa materiału, to ją także umyj. Następnie delikatnie spryskaj dywany. Jeśli progu nie zmywasz za pomocą zmywaka na kiju, to spryskaj go także mgiełką mikstury.
Po sprzątaniu dokonaj osobistego oczyszczenia – weź kąpiel lub prysznic. To wspaniały sposób na wyrażenie miłości i wdzięczności dla siebie za dobrze wykonaną pracę. Wprawi Cię w dobry nastrój, dzięki czemu do kolejnego sprzątania podejdziesz z większym entuzjazmem.

Rytuał anielski na harmonię w domu

Tworzą aurę bezpieczeństwa w swoim domu, codziennie możesz przeprowadzać prosty rytuał anielski. Sprzyja on atmosferze spokoju, zwiększa harmonię i równowagę na wszystkich poziomach.

Usiądź wyprostowany przed zapaloną świecą. Zamknij oczy, weź kilka głębokich wdechów i złóż dłonie do modlitwy. Poproś Archanioła Michała, aby napełnił i otoczył twój dom kulą bardzo jasnego białego światła. Potem zwróć się z prośbą, aby dostroił pole energetyczne domu, wyczuł wszelkie ciemne przestrzenie i je rozjaśnił, a także wypalił i przemienił wszelkie zło. Po ukończeniu tego etapu poproś grupę aniołów, aby otoczyły twój dom i skierowały do jego wnętrza pozytywną energię. Spójrz, jak przepływa z ich rąk ku centralnemu miejscu w twoim domu, podnosi i utrwala na wieczność pozytywne wibracje. Następnie poproś nieco większą grupę aniołów, aby otoczyła tę mniejszą grupę. Spójrz, że anioły są zwrócone na zewnątrz. Poproś je, aby w potężny sposób zapobiegły pojawieniu się jakiegokolwiek zła w twoim domu. Podziękuj aniołom i zaufaj, że ty i twój dom jesteście teraz bardzo chronieni. Wypowiedz następujące słowa (mentalnie bądź na głos):
Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
Bądź błogosławiony. I tak jest.

Więcej rytuałów pomocnych przy sprzątaniu domu oraz do wykorzystania na co dzień poznasz w książce Miejskie wiedźmy.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.