pozytywne myślenie Rozwój duchowy Rozwój osobisty świadomość

Kobieta na zakręcie pod jesiennym słońcem Toskanii

kobieta
Dodane przez Redakcja

Są takie momenty w naszym życiu, kiedy mamy wszystkiego serdecznie dosyć! Kiedy nie wiemy, co ze sobą zrobić i w jakim kierunku zmierzać dalej? Kiedy czujemy, że musimy coś zmienić w swoim życiu, tylko nie wiemy jak? Kiedy jesteśmy na zakręcie i boimy się podejmować decyzje, bo nie widzimy, co jest za zakrętem?

Ułożenie życia na nowo

Niejedna z trzydziestolatek i czterdziestolatek jest obecnie właśnie na zakręcie swojego życia.
Czas mija, to co do tej pory funkcjonowało w Twoim życiu, jako Twoja zwyczajna codzienność odeszło bezpowrotnie. Związek, który miał być na całe życie, zakończył się z wielkim hukiem i zostałaś sama. Praca, której tyle poświeciłaś, okazała się tylko zarabianiem pieniędzy i już nie cieszy. Brakuje ci pasji, wigoru i sensu życia. Nie wiesz co robić i jak żyć? Masz dość! I co dalej?
Jak ułożyć sobie życie? Gdzie i w czym szukać pocieszenia? Jak budować nowe relacje? Jak znaleźć miłość i spełnienie? Jak znaleźć właściwego partnera? Jak zachować wolność i być w związku? Jak odzyskać namiętność? Jak się realizować zawodowo, by odnaleźć pasję? Jakie podjąć decyzje? Jak zacząć na nowo? Mnożą się pytania, a odpowiedzi brak.

To są trudne pytania na które niejedna z nas zwłaszcza w okresie 30 paru – 40 paru lat próbuje sobie odpowiedzieć. Więc może już czas się zatrzymać i poszukać siebie na nowo, znaleźć odpowiedzi na swoje pytania i odzyskać smak życia! Może czas najwyższy, aby się zresetować, odreagować, odpocząć, zmienić perspektywę, nabrać dystansu do swoich problemów, pobyć wspólnie z innymi kobietami, porozmawiać z nimi o swoich przejściach i doświadczeniach i popracować z tematem radości życia, spełniania się zawodowo, miłości i budowania relacji.

Jeżeli chcesz wprowadzić w życie pozytywne zmiany, sięgnij do książki Boska i wojownicza. Zostań kobietą, jaką chcesz być.

Kobieta w słońcu Toskanii

A gdzie najlepiej poczuć smak życia, jak nie w pięknej Italii – w malowniczej Toskanii?
Każda z nas choć raz chciała tam pojechać (nawet Julia Roberts tam była w filmie „Jedz, módl się i kochaj” i jadła i odzyskała sama i urok życia), ale nigdy nie było okazji albo nie było z kim albo nie było czasu? A teraz jest okazja, by wreszcie zrealizować swoje marzenie i odnaleźć się na nowo w tej magicznej krainie.

Niewiele regionów na świecie może się równać się z Toskanią pod względem harmonii połączenia urody i bogactwa pięknego, specyficznego krajobrazu. Charakterystyczny dla tej okolicy jest pagórkowaty pejzaż ciemnozielonych, smukłych cyprysów, srebrzystych drzew oliwnych, złotożółtych pól słoneczników i oczywiście ciemnofioletowych winogron w winnicach Chanti.

Toskania, to Florencja, z jej piękna, monumentalną katedrą Santa Maria del Fiore. To Piza, z jej charakterystyczną i znaną wszystkim Krzywą Wieżą. To również średniowieczna Siena, z jej Il Campo, gdzie odbywa się słynny festiwal Palio i Torre del Mangia, skąd rozpościera się przepiękny widok na pobliskie winnice. To także Lukka, z jej dębową wieżą oraz urocza dolina rzeki Orcia.

Niepowtarzalny i urzekający jest urok Toskanii zwłaszcza jesienią, kiedy to mieni się ona bogactwem ciepłych barw brązu, sieny palonej i miedzianej rdzy przekwitłych roślin i spalonych słońcem pól. Malownicze doliny, poprzecinane wstęgami rzek, z rozrzuconymi pośród nich majestatycznymi starymi, wiejskimi domami, które wyglądają tak, jakby stały tu od zawsze – zapraszają do podróży marzeń. Jesień w Toskanii, to czas prawdziwego smakowania jej uroków – tłoczenia oliwy, ostatnich winobrań, polowań na dziczyznę, zbierania grzybów i długich jesiennych biesiad w rodzinnych trattoriach w cieple wielkich kamiennych kominków. Każdego przybysza urzeka ciepło mieszkańców, doskonała kuchnia, sery i wina, nie mające sobie równych.

Ciepło, niepowtarzalne piękno, atmosfera, spokój i koloryt Toskanii sprawi, że inaczej spojrzysz na swoje sprawy i problemy.

Warsztaty rozwoju osobistego

Więc jeśli: poszukujesz odpowiedzi, jesteś po trudnych przejściach i bolesnych rozstaniach, czujesz się samotna i pogubiona w życiu i szukasz wsparcia, poszukujesz nowej perspektywy życiowej i pragniesz zmian, chcesz zostawić za sobą trudną przeszłość, zacząć na nowo i wreszcie cieszyć się życiem, chcesz poznać ciekawe i podobne do ciebie kobiety i nawiązać nowe przyjaźnie oraz pragniesz zaznawać więcej miłości, szczęścia i spełnienia w każdej chwili swojego życia, to zapraszamy Cię do Toskanii na wyprawę marzeń – „Pod jesiennym słońcem Toskanii” połączoną z warsztatami rozwoju osobistego „Kobieta na zakręcie”, 5-12 października 2013r.

Nasza babska wyprawa odbędzie się poza głównymi szlakami turystycznymi. Będziemy miały czas na niespieszne cieszenie się chwilą, przesiadywanie w klimatycznych knajpkach i delektowanie się przepysznymi, aromatycznymi smakami włoskich potraw i win.
Podczas warsztatów będziemy szukać odpowiedzi na nasze pytania, będziemy żegnać trudną przeszłość i konstruować na nowo swoje życie. Będziemy badać różne aspekty naszych sytuacji, aby lepiej zrozumieć swoje uwarunkowania, wzorce i schematy. Przyjrzymy się naszym fascynacjom i obsesjom związanym z miłością i mężczyznami. Będziemy szukać sposobu, jak lepiej radzić sobie z porażkami, wypaleniem zawodowym, samotnością, brakiem wzajemności i odrzuceniem oraz jak w bardziej świadomy sposób podejmować decyzje, wybierać sobie pracę, budować relacje i tworzyć satysfakcjonujące związki.

Kobieta na zakręcie – pod jesiennym słońcem Toskanii to podróż osobista dla kobiet, które chcą zatrzymać się na chwilę w pięknej Toskanii, by odkryć na nowo siebie i przywołać w sobie smak miłości, pasji i radości życia!

Zapraszamy Weronika Wer i Agnieszka Malinowska 😉

Informacje o wyprawie:
http://weronikawer.bloog.pl/
https://www.facebook.com/weronika.wer
https://www.facebook.com/events/233470883468562/

Kontakt: 666 205 751, 503 020 376

Autor: Weronika Wer

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.