radiestezja Terapie

Magia Tatr – uzdrawiające Miejsce Mocy czy negatywnej energii?

Tatry
Dodane przez Redakcja

Wiele osób co roku odwiedza Tatry. Czy jednak korzystają w pełni z potencjału tego miejsca? Oto, co o nim napisała Janina Lampert-Smak.

Tatry – Miejsce Mocy

Kolejnym ciekawym Miejscem Mocy na terenie naszego kraju jest Sanktuarium Matki Boskiej Jaworzyńskiej Królowej Tatr na Wiktorówkach przy szlaku na Gęsią Szyję. Stoi tam kościółek, jest też źródełko, a także drze­wo, na którym miała objawić się pewnej góralce Matka Boska (w 1860 r. lub 1861 r.). Dalej, przy Rusinowej Polanie, jak i wzdłuż szlaku na szczyt Gęsiej Szyi, stwierdziłam również obecność białego koloru (ujemnego) i wyciszenie typowe dla miejsc uzdrawiających (moc promieniowania 50 tys. jednostek Bovisa). Podobne wyniki uzyskałam na terenie Doliny Chochołowskiej przy kaplicy św. Jana Chrzciciela, nieco słabsze promieniowanie występowało wokół Morskiego Oka (20–30 tys. jednostek Bovisa). Większość szlaków w Tatrach promieniuje uzdrawiającym, białym kolorem, jednak dwukrotne badania szlaku na Giewont zdają się potwierdzać występowanie negatywnego promieniowania. Bez względu na żelazny krzyż zamieszczony na szczycie góra ta i tak zawsze ściągała pioruny.

Radiestezja-w-praktyce

Janina Lampert-Smak
Radiestezja w praktyce

Autorka znana m.in. z publikacji w miesięcznikach Nieznany Świat i Czwarty Wymiar opisuje arkana radiestezji opierając się przy tym na osobistych doświadczeniach. Dzięki niej poznasz różne typy wahadeł, sekrety miejsc mocy i oddziaływania wszechświata mające wpływ również na Twoje życie. Dowiesz się także, jak korzystać z chromoterapii i teleradiestezji oraz zrozumiesz, jak wielką wagę należy przywiązywać do energii i symboli.

Więcej miejsc mocy i sposoby korzystania z ich energii znajdziesz w książce „Radiestezja w praktyce”

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.