Ezoteryka magia rytuały

Zaklęcie na znalezienie idealnego partnera

zaklęcie na znalezienie idealnego partnera
Dodane przez Redakcja

W spotkaniu miłości swojego życia może pomóc Ci zaklęcie na znalezienie idealnego partnera. Dzięki niemu przyciągniesz energię wszechświata i sprawisz, by wszystko potoczyło się po Twojej myśli.

Znalezienie idealnego partnera – materiały do rytuału:

1 czerwona świeca

1 różowa świeca Czerwony długopis

Kartka

Zapalniczka

Naczynie żaroodporne

Przy pomocy czerwonego długopisu zapisz na kartce listę cech, jakich poszukujesz w idealnym partnerze. Bądź brutalnie szczery. (Nie spiesz się i wiedz, że raczej nie uda ci się sporządzić tej listy za jednym posiedzeniem). Kiedy lista będzie kompletna, użyj zapalniczki do roztopienia odrobiny wosku wzdłuż boku jednej świeczki, a potem dociśnij do niej drugą świeczkę, by zlepiły się w jedno. Zapal obie i połóż przed nimi listę.

Dorothy Morrison

Magia Słońca na co dzień. 140 rytuałów, zaklęć i afirmacji na pokonanie przeszkód

Autorka opisuje rytuały słoneczne oraz podaje pomysły na gry i zabawy związane z przemieszczaniem się Słońca przez kolejne znaki zodiaku, które pomogą Ci połączyć się z najsilniejszą energią naszej części wszechświata. Dzięki tej książce odkryjesz 140 zaklęć pozwalających wykorzystać energię naszej jasnej gwiazdy. Poznasz afirmacje i rytuały, które zostały stworzone po to, by pomóc Ci w różnych aspektach życia.

Zaklęcie, które przyniesie miłość

Przez chwilę patrz na płomienie, potem wyobraź sobie, że idzie do ciebie idealny partner. (Ważne, by nie wyobrażać sobie twarzy tej osoby, więc może lepiej wyobrazić ją sobie jako idącą tyłem). Wyobraź sobie, że jesteście najlepszymi przyjaciółmi. Zobacz was w wielkim romansie. Wyobraź sobie wasz gorący, dziki, pełen namiętności seks. Wreszcie wyobraź sobie, jak się wspólnie starzejecie, wciąż ciesząc się swoim towarzystwem. Umieść dłonie nad listą i powiedz:

Czerwień, róż, tańczący ogień

Niosą mi to, czego pragnę

To, co tutaj zapisane

Co w wyobraźni widziane

Co w mej głowie, o to proszę

Szybko bierzcie się do pracy

Przynieście mi miłość idealną

Jako chcę, niechaj się stanie

Zostaw listę przed świecą, aż knot się wypali. Potem wyjdź z nią na dwór i umieść ją w naczyniu żaroodpornym. Podpal ją i gdy spłonie na popiół, powiedz:

Kiedy lista się spopiela

Proszę cię, słońce Kochanku

Oświetl cały świat szeroki

Promieniami swymi tak

By nikt się nie ukrył i znajdź mi

Idealnego partnera, pokieruj nim

Zniszcz wszelkie problemy

Na naszej drodze: utrudnienia

Nadmiar obowiązków, spraw

Słońce Kochanku, proszę

By trafił szybko w me ramiona

I by prędko zaiskrzyło

Między nami to uczucie

Swymi złotymi promieniami

Sprowadź do mnie ukochaną osobę

Jak chcę, niechaj się stanie

Kiedy popiół ostygnie, rozsyp go wokoło, w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, i zostaw go na dworze, wiedząc, że słońce Kochanek zajmie się twoją prośbą.

Wiele rytuałów pozwalających wykorzystać ogromną energię Słońca znajdziesz w publikacji „Magia Słońca na co dzień” autorstwa Dorothy Morrison.

Autorka: Dorothy Morrison

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.