magia miłość rytuały związek

Jak znaleźć miłość i ochronić związek – miłosne rytuały

ochrona związku - rytuał
Dodane przez Janusz Nawrocki

Samotność zazwyczaj nie wynika z wyboru. Często uciekając przed nią, wiążemy się z nieodpowiednimi osobami. Wiele osób samotnych to wdowy (wdowcy), rozwiedzeni. Jak więc znaleźć towarzysza życia i nie popełnić przy tym błędu? Mogą w tym pomóc rytuały magiczne, ale… najpierw musimy odnaleźć harmonię w nas samych, równowagę pomiędzy ciałem i duchem, ponieważ negatywne, nieuporządkowane wibracje powodują, że przyciągamy do siebie nie te osoby, które chcielibyśmy. Gdy już znajdziemy swoją drugą połówkę, pamiętajmy o dość istotniej sprawie, jaką jest ochrona związku.

Miłość nie lubi pesymistów

Często, poszukując odpowiedniego partnera, wpadamy w zamknięty krąg. Nasze myśli wręcz wybuchają negatywną energią: „Dlaczego nie mam szczęścia w miłości?” „Czy nie jestem wart?”, „Czy mam prawo do nowego związku?”. Takie myślenie wysysa z nas całą radość, całą energię życiową, stajemy się coraz bardziej smutni, zniechęceni, zmęczeni psychicznie i fizycznie… I jak w takim stanie możemy przyciągnąć czyjeś zainteresowanie? Nikt nie lubi pesymistów. Zastanów się – czy mając do wyboru osobę pełną radości, pewną siebie, wybrał/a/byś kogoś smutnego, przygaszonego, roztaczającego wokół siebie atmosferę klęski życiowej? Kiedy natomiast zdecydujemy się zacząć myśleć pozytywnie, sprzyjające sytuacje zaczną pojawiać się w naszym życiu jak na zawołanie i problemy, które nas ograniczały, znikną. Nie jest to łatwe, ale jeżeli chcemy coś w naszym życiu zmienić na lepsze, decyzja należy tylko i wyłącznie do nas.

Zadbaj o to, aby podnieść swój profil energetyczny i rozwijaj się razem z partnerem – skorzystaj z porad zawartych w książce Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek.

Nastaw się na związek

Jeżeli chcesz znaleźć prawdziwą miłość, nie musisz być młody, piękny i bogaty. Dobry związek między kobietą i mężczyzną jest możliwy w każdym wieku. Również dojrzali partnerzy mają prawo do uczuć i miłosnych uniesień, romantycznych randek i spotkań, na myśl o których odczuwają motyle w brzuchu. Duży bagaż życiowych doświadczeń nie musi być przeszkodą w tworzeniu czegoś nowego. Twoje dotychczasowe przeżycia mogą być dobrą lekcją na przyszłość, która nauczy Cię, jak nie popełniać tych samych błędów i jakich partnerów unikać. Jedno jest pewne – jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu – musisz otworzyć się na zmianę i pozytywnie się do niej nastawić.

Oczyszczająca kąpiel

Aby było nam łatwiej przestawić tory myślenia, pozbądźmy się z przyczepionych do nas negatywnych energii, które mogłyby zakłócać nasz powrót do normalności. Oto przepis na kąpiel, która oczyści i ciało fizyczne, i ciała subtelne, aurę, umysł, usunie blokady energetyczne. Powinno się ją przeprowadzać raz na tydzień.

 1. Zagotuj w 5 litrach wody garść ziela lawendy, 7 gałązek rozmarynu (lub 1 łyżeczkę suszonego rozmarynu) oraz 3 listki laurowe. Odstaw do ostygnięcia, po czym przecedź.
 2. Teraz zwyczajnie wykąp się, a po kąpieli oblej swoje ciało przygotowanym wywarem. Tak przygotowani, możemy przystąpić do przeprowadzenia odpowiedniego rytuału.

Rytuał dla owdowiałych

Kiedy odchodzi ukochana osoba, ci, którzy zostają, mają często poczucie winy z powodu chęci ułożenia sobie ponownie życia. I choć nie oznacza to zdrady pamięci ukochanej osoby, to gdzieś pojawia się blokada, która nie pozwala z czystym sumieniem związać się ponownie. Skutek? Albo uciekamy przed nowymi znajomościami, albo np. nieodpowiednio traktujemy tych, którzy chcą się do nas zbliżyć.
Istnieje rytuał, który pomaga w uwolnieniu się od poczucia winy, w otworzeniu się na nowy związek:

 1. Weź jabłko i przekrój je na pół.
 2. Pomiędzy dwie połówki owocu włóż zdjęcie osoby, która odeszła.
 3. Obwiąż jabłko niebieską wstążeczką i zakop (np. w lesie), mówiąc następujące słowa:
  „Niech ziemia przyjmie Twoje serce, a ja niech odzyskam spokój duszy”.
 4. Po powrocie do domu zapal (w piątek) różową świecę (pomoże ona otworzyć się na nowy związek i znaleźć partnera) i powiedz:
  „Zapalam tę świecę i otwieram się na nową miłość. Niech jej światło prowadzi mnie”.
 5. Po wypaleniu się świecy zakop ją w miejscu pełnym światła, zieleni, kwiatów.
  Kiedy poczujesz, że jesteś gotowa/gotów na nową miłość, możesz wykonać inne rytuały dla samotnych, które tu podaję, a które pomogą Ci znaleźć odpowiedniego partnera.

Rytuał dla rozwiedzionych

W magii jednorożec uznawany jest za symbol czystej miłości. Dlatego też w tym rytuale zastosujemy go, aby zapewnić sobie partnera wiernego i o pozytywnych cechach. Musisz więc zdobyć wisiorek z wizerunkiem jednorożca – może być on również wyryty na drewnie, metalowej płytce, etc. Rytuał ten wykonujemy podczas pełni Księżyca:

 1. Do czystego słoiczka nalej wodę, potem dodaj 21 kropli olejku pomarańczowego i następnie włóż bryłkę różowego kwarcu. Przykryj naczynie.
 2. Postaw słoiczek na parapecie okna, najlepiej w świetle księżyca. Jeśli będzie to pochmurna noc, nie martw się. Energia i tak zadziała.
 3. Następnego dnia wyjmij ze słoiczka kwarc, a wodą obmyj wizerunek z jednorożcem. Pozostaw do wyschnięcia, a potem noś go stale przy sobie (jeżeli jest to wisiorek, to na szyi).
  Energia różowego kwarcu i Księżyca napełnią wisiorek swoją mocą, czyniąc z niego prawdziwy amulet, który przyciągnie odpowiedniego partnera.

Ochrona związku – rytuał

Dobry związek to taki, którym ciężko jest zachwiać, działając z zewnątrz. Ale co, jeśli jakiś związek właśnie nie jest dobry albo jedno z partnerów – ewentualnie też oboje – generalnie należy do takiego rodzaju ludzi, którzy łatwo poddają się dezorientacji? Przeważnie doprowadzają wtedy do tego, że pojawia się niepokój. Może go spowodować pojawienie się potencjalnego nowego partnera, pozornie pozbawione podstaw pogorszenie nastroju albo sytuacja, w której nie rozmawia się już właściwie ze sobą lub coś podobnego. Do chronienia związku polecam następujący mały rytuał.
Weź płatki róż i rozmaryn do palenia. Postaw do tego jedną różową i jedną niebieską świecę i zapal je oraz kadzidło. Nieważne, jaki to będzie dzień tygodnia. Liczy się tylko to, żeby nikt ci nie przeszkodził. Kiedy pojawi się dym, wypowiedz swoje życzenie. Uważaj, żeby pozytywnie je formułować – a więc nie mów: „Nie chcę żadnych kłótni!”, ale: „Pragnę harmonii!”. Formułuj generalnie wszystko tak, jakim chętnie chciałabyś to otrzymać. Nie wspominaj o tym, co obecnie jest negatywne, ale zamiast tego mów, jakim chciałabyś widzieć swój związek, ponieważ tutaj słowo „wykrakać” jest rozumiane w dosłownym sensie. Oczywiście na scenie erotyki istnieją liczne zgrabne słowa, jak „wizualizować” i „imaginować”, ale tłumaczone dosłownie nie znaczą nic innego, jak „wmawiać sobie”, tzn. przyjmować jakiś obraz za prawdziwy. Kiedy już wypowiesz życzenie, pozwól kadzidłu wygasnąć, a świecom wypalić się do końca. Zajmij się w tym czasie czymś innym, aby nie zakłócać naturalnego rozwoju zaklęcia.

Więcej rytuałów dotyczących miłości, zdrowia i życia odnajdziesz w książce Magia Słońca na co dzień.

Źródło: czasopismo „Gwiazdy mówią”, Claire

 a
Czy wiesz, co mówi o Tobie zdjęcie profilowe na Facebooku?
Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy artykuł. 
Chcę artykuł!
close-link
Zapisz się na newsletter!
Otrzymasz darmowy artykuł "Co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka".
Zapisz mnie
close-link