Astropsychologia numerologia

To będzie Twój szczęśliwy dzień. Musisz zrobić tylko tę jedną małą rzecz

szczęśliwy dzień
Dodane przez Janusz Nawrocki

Czasami zastanawiamy się, dlaczego niektóre dni niosą ze sobą tyle pogodnych i miłych wydarzeń, gdy tymczasem inne, nie wiadomo czemu, najeżone są samymi wpadkami i niepowodzeniami. Jeśli poznamy przyczynę, może uda się nam uniknąć pułapek losu…
Numerologia twierdzi, że szczęśliwe i pechowe dni są zależne od wpływów poszczególnych liczb. Znając te wpływy, można samemu wyznaczyć sprzyjający dzień na zrealizowanie zamierzonego celu.
Pamiętajcie jednak, że numerologiczny tydzień składa się nie z siedmiu dni, lecz z dziewięciu! Aby ustalić nasz szczęśliwy dzień, musimy wykonać kilka niezbędnych obliczeń.

Co może numerologia

W ciągu całego życia stajemy przed wieloma decyzjami, które mogą być dla nas trudne do rozstrzygnięcia. W takich momentach możemy sięgnąć do numerologii, która da nam wsparcie i pomoże podjąć satysfakcjonujące nas wybory. Tak więc dzięki podjęciu odpowiednich kroków możemy odnieść sukces w pracy, życiu osobistym i spełnić swoje marzenia. Tajemnica szczęścia leży w poznaniu swojej osobowości i przeznaczenia, a także osób, z którymi wiążemy nasze życie. Ustalenie wibracji dnia pomoże nam natomiast wybrać idealny dzień do rozmowy z szefem, oświadczyn, ślubu czy ważnego egzaminu.

Więcej o numerologi przeczytasz w książkach: Astronumerologia dla każdego oraz Liczby życia

Jak obliczyć szczęśliwy dzień?

Najpierw obliczamy naszą liczbę urodzeniową (suma daty urodzenia), liczbę imienia i nazwiska (suma samogłosek i spółgłosek) oraz liczbę dnia (suma dnia, miesiąca i roku), którym jesteśmy zainteresowani.
Pamiętajcie też, że poszczególne sumy naszych obliczeń sprowadzamy do postaci jednocyfrowej (od 1 do 9). Przypuśćmy, że Andrzej Nowak planował poważną rozmowę z szefem na temat swoich zarobków.
Wybrał dzień 5.12.1999 r. Obliczamy liczbę tego dnia:
5+1+2+1+9+9+9=36=3+6=9
Załóżmy, że pan Andrzej urodził się 21.01.1958 r. a więc jego liczbą urodzeniową też jest DZIEWIĄTKA:
2+1+1+1+9+5+8=27=2+7=9
A liczbą jego imienia i nazwiska jest SIÓDEMKA. Obliczamy ją, podstawiając pod litery odpowiednie liczby:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G G I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z
ANDRZEJ 1+5+4+9+8+5+1=33=3+3=6
NOWAK 5+6+5+1+2=19=1+9=10=1
6+1=7
Teraz dodajemy liczbę urodzeniową do liczby imienia i nazwiska oraz do sumy dnia miesiąca:
9+7+9=25=2+5=7
Oznacza to, że wybrany przez Andrzeja dzień na rozmowę z szefem ma dla niego wibrację liczby SIEDEM. Teraz wystarczy, aby sprawdził, jakie przesłanki niesie dla jego przedsięwzięć dzień siódmy, i podjął odpowiednią decyzję. Okazuje się, że lepiej by było, gdyby siedział cicho i poczekał na lepszy dzień…

Wibracje dni numerologicznego tygodnia

  1. Dzień pierwszy – Tego dnia możesz spokojnie i pewnie ruszać na podbój świata. Zarówno sprawy zawodowe, jak i uczuciowe powinny układać się bardzo pomyślnie. Nie przesadzaj jednak z szybką jazdą, gdyż może się to skończyć – w najlepszym wypadku – mandatem.
  2. Dzień drugi – Dzisiaj powstrzymaj się od podejmowania życiowych decyzji. Być może Twoje plany będą potrzebować jeszcze gruntownego przemyślenia i korekt. Unikaj też bezpośredniej konfrontacji – kłótnie i sprzeczki mogą Cię wyprowadzić z równowagi, a dziś jesteś wyjątkowo wrażliwa(y).
  3. Dzień trzeci – To Twój szczęśliwy dzień. Dzisiaj masz szansę załatwić nawet z pozoru bardzo trudne sprawy, podjąć ważne decyzje i podpisać umowy. Jeśli na wieczór planujesz zabawę, będzie udana.
  4. Dzień czwarty – Jeżeli będziesz unikać drażliwych sytuacji, to nie będzie tak źle. Pamiętaj jednak, że tego dnia powinno się zrezygnować z dalekich podróży. Problemy na trasie mogą bardzo popsuć Ci humor. Za to robienie domowych porządków będzie dzisiaj wyjątkowo przyjemne.
  5. Dzień piąty – Niespodzianki czają się co krok. Od Ciebie zależy, czy dasz się im zaskoczyć. Pomyślny dzień na wszelkiego rodzaju podróże. Uwaga jednak na finanse. To nie jest dobry czas na rozpoczynanie jakichkolwiek nie przemyślanych inwestycji, gdyż mogą się one nie udać.
  6. Dzień szósty – Dobry dzień na prowadzenie wszelkich ważnych, trudnych rozmów i negocjacji. Dziś nie powinno zdarzyć się nic, co miałoby zakłócić spokój Tobie i Twoim bliskim. Postaraj się zakończyć ten dzień miłym akcentem, np. zapraszając bliską osobę na kolację lub do kina.
  7. Dzień siódmy – Postaraj się wyciszyć i nie narażać na zbędne stresy. Przemyśl dokładnie plan dnia i unikaj zbyt forsownych zajęć. Wszelkie ważne sprawy odłóż na bok i, jeśli to możliwe, porozmawiaj sam/a ze sobą.
  8. Dzień ósmy – Dobry czas na zaczęcie lub dokończenie wszelkiego rodzaju odkładanych inwestycji. Nie bój się wysiłku fizycznego, który dzisiaj przyniesie Ci więcej zadowolenia i pożytku niż zwykle. Postaraj się trzymać nerwy na wodzy i nie bądź zbyt surowy dla innych, gdyż może się to zakończyć niepotrzebnym konfliktem.
  9. Dzień dziewiąty – Dziś możesz zdać się na los. Unikaj jednak ważnych rozmów i podejmowania trudnych decyzji, gdyż nie będą one tak trafne, jak byś tego oczekiwał/a. Ten dzień jest wymarzony na zdobywanie wiedzy. Możesz też miło spędzić czas w przyjaznym gronie, zwłaszcza osób trochę od Ciebie starszych.

Więcej o znaczeniu liczb w Twoim życiu i ich wykorzystaniu przeczytasz w książce Vademecum Numerologii.

Źródło: czasopismo „Gwiazdy mówią”

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.