radiestezja Terapie

Czy znasz już uniwersalne zastosowanie wahadła?

zastosowanie wahadła
Dodane przez Redakcja

Każdy z nas lubi znać odpowiedzi na zadawane pytania. Chcemy wiedzieć, jak powinniśmy postępować, by nasze życie uczynić łatwiejszym i lepszym oraz eliminować to, co jest dla nas szkodliwe i niekorzystne. Pragniemy również otaczać się dobrą energią oraz budować zdrowe relacje z osobami w naszym najbliższym środowisku. Jednak czasem jest to dosyć trudne, odpowiedzi nie są satysfakcjonujące, a ludzie – dotąd pomocni w wątpliwościach – zawodzą. Gdzie zatem się zwrócić, by uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania? Chyba każdy z nas słyszał o wahadle. Oczywiście, są ludzie którzy zajmują się tym zawodowo, tzw. radiesteci czy wahadlarze. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu zacząć zgłębiać tajniki jego użycia i z pomocą wahadełka zacząć odkrywać nowe, lepsze życie!

Wahadło, czyli diabeł tkwi w prostocie

Wahadło ujmujemy za sznurek dwoma palcami, między kciukiem i palcem wskazującym. Ciężarek zwisa swobodnie w dół, dłoń zamknięta, usytuowana grzbietem do góry, a sznurek schowany jest w zamkniętej dłoni.
Najważniejszą sprawą jest dobranie właściwej długości zawieszenia ciężarka od punktu uchwytu sznurka palcami.
Długość ta będzie oddziaływać na szybkość reakcji wahadła, to jest szybkość uzyskiwania wyraźnych i zdecydowanych jego ruchów. Im krótsze zawieszenie, tym reakcja wahadła jest szybsza, im większa długość zawieszenia, tym trzeba dłuższego czasu do uzyskania właściwych ruchów wahadła. Przeważnie większość wahadlarzy stosuje krótką długość wahadła w granicach kilku centymetrów, np. 5–10 cm. Możemy też rozróżnić specjalną technikę posługiwania się tzw. długim wahadłem, o długości zawieszenia około 100 cm3. Taka technika może jednak służyć do specjalnych doświadczeń niektórym wahadlarzom.

Długość trzymania wahadła – jak ją określić?

W celu określenia właściwej dla siebie długości trzymania wahadła musimy wykonać kilka prób. Ujmujemy wahadło w kilku miejscach sznurka, po kolei od kilku centymetrów, a następnie stopniowo powiększamy długość zawieszenia do kilkunastu centymetrów.

Delikatnie wyrzuć wahadełko do przodu… i obserwuj

Za każdym razem dokonujemy lekkiego, wymuszonego wyrzucenia wahadła do przodu. Obserwujemy, jak szybko wahadło uzyskuje regularne ruchy oscylacyjne lub przechodzące w ruchy kołowe.

Jak znaleźć odpowiednie miejsce?

Staramy się wyczuć, w którym miejscu ruchy te są dla nas najbardziej odpowiednie, to jest, w którym miejscu wahadło uzyskuje najszybciej stabilne obroty. Wybrane miejsce uchwytu wahadła zaznaczamy na sznurku. Będzie to nasza długość robocza wahadła. Wraz ze zdobywaniem praktyki w posługiwaniu się wahadłem możemy dokonać ewentualnej korekty roboczego miejsca uchwytu wahadła. Ważne jest również, aby do pracy wybrać najlepsze dla siebie wahadło.

Więcej informacji oraz instrukcji, jak posługiwać się wahadełkiem oraz do czego możemy go używać znajdziemy w książce Tomasza Sitkowskiego „Wahadełko a radiestezja – nowe spojrzenie. Praktyczne zastosowanie wahadlarstwa”.

Autor: Tomasz Sitkowski

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.