bogactwo emocje pozytywne myślenie prawo przyciągania radość spełnianie marzeń sukces świadomość

Czy poznałeś już najpotężniejsze prawo rządzące Wszechświatem?

Dodane przez Redakcja

Dlaczego jedni dostają to, czego pragną, natomiast drudzy mimo usilnych chęci ciągle stoją w miejscu? Na czym polega ten fenomen? Okazuje się, że sekret na zapewnienie sobie bogactwa i dobrobytu, a także na uzyskanie wszystkiego, czego się pragnie jest bardzo prosty i leży w zasięgu ręki każdego z nas. Wystarczy, że odpowiednio nastroisz swoje myśli, a będziesz w stanie zdziałać cuda.

Prawo Przyciągania – najpotężniejsze prawo Wszechświata

Każda myśl wibruje. Każda myśl wysyła sygnały. Każda myśl przyciąga odpowiedni sygnał, który jest odpowiedzią na nią. Ten proces nazywamy Prawem Przyciągania. Prawo Przyciągania mówi: Podobne Przyciąga Podobne.

Odnajdź wibracyjną harmonię ze swoimi pragnieniami

Zasadę tę możesz zrozumieć, kiedy włączasz radio i nastrajasz je na odpowiednią częstotliwość. Nie spodziewasz się, że usłyszysz muzykę, która jest emitowana na częstotliwości 101 FM, jeżeli twój odbiornik jest nastawiony na częstotliwość 98,6 FM. Rozumiesz, że częstotliwości sygnałów radiowych muszą sobie odpowiadać. Na tym polega Prawo Przyciągania. Z poziomu twych doświadczeń startują „wibracyjne rakiety” twych pragnień. Musisz odnaleźć właściwą, wibracyjną harmonię z tymi pragnieniami, aby osiągnąć ich realizację.

Czemu poświęcasz swoją uwagę?

Dając swoją uwagę dowolnej rzeczy, powodujesz emisję wibracji. Wibracje, które stwarzasz, stają się twoimi prośbami, czyli punktami przyciągania.
Jeżeli istnieje coś, czego pragniesz, a jeszcze nie posiadasz, wystarczy, że dasz temu swoją uwagę, a dzięki Prawu Przyciągania przyjdzie to do ciebie. Kiedy bowiem myślisz o rzeczy lub doświadczeniu, którego pragniesz, tworzysz określoną wibrację, a wtedy – na zasadzie działania Prawa – ta rzecz lub doświadczenie muszą przyjść do ciebie. Jednak – z drugiej strony – jeżeli istnieje coś, czego pragniesz, a czego nie masz w chwili obecnej – i jeżeli położysz akcent na aktualny stan braku, to wówczas Prawo Przyciągania będzie działało wibracyjnie na rzecz realizacji tego stanu niedostatku. W rezultacie będziesz pozbawiony tego, czego pragniesz. Na tym właśnie polega działanie Prawa.

Skąd mam wiedzieć, co przyciągam?

Kluczem do tego, by to, czego pragniesz, stało się twoim rzeczywistym doświadczeniem, jest osiągnięcie wibracyjnej harmonii z tym właśnie pragnieniem. Najprostszym sposobem osiągnięcia tej wibracyjnej harmonii jest wyobrażenie, ze już to posiadasz; założenie, że to doświadczenie już stało się twoim udziałem. Myśli swoje skieruj ku radości, jaka pojawia się w związku z zaistnieniem tego doświadczenia. Kiedy podtrzymujesz te myśli i zaczynasz w konsekwentny sposób tworzyć odpowiednie wibracje, stwarzasz przestrzeń, w której może pojawić się upragnione przez ciebie doświadczenie. Jeżeli zwracasz uwagę na swoje uczucia, będziesz mógł w prosty sposób stwierdzić, czy swoją energię przeznaczasz na realizację pragnienia, czy też raczej koncentrujesz się na braku i niedostatku.

Myśli mają swoje odzwierciedlenie w emocjach

Kiedy twoje myśli wibracyjnie synchronizują się z pragnieniem, czujesz się dobrze. Twoje emocje będą wyrażać zadowolenie, nadzieję, ożywienie, radość. Kiedy jednak przywiązujesz swoją uwagę do niedostatku, do braku – twoje emocje przyjmują postać pesymizmu, obaw, zniechęcenia, złości, poczucia braku bezpieczeństwa, depresji.

Kiedy twoje pragnienia oraz twoje przekonania znajdują się w wibracyjnej harmonii?

Wibracje twojej Istoty muszą dopasować się do wibracji twego pragnienia, abyś mógł je w pełni zrealizować. Nie możesz czegoś pragnąć, a jednocześnie koncentrować się głównie na braku tego, potem zaś oczekiwać spełnienia swego pragnienia. Częstotliwość wibracji braku danej rzeczy oraz częstotliwość wibracji pojawienia się danej rzeczy znacznie się od siebie różnią.

Inaczej mówiąc: twoje pragnienia oraz twoje przekonania muszą pozostawać w wibracyjnej harmonii, abyś mógł otrzymać to, czego pragniesz.

Niezależnie od tego, o co prosisz, czy prosisz o to przy pomocy słów, czy też poprzez delikatne oddziaływanie twoich pragnień – twoja prośba jest za każdym razem słyszana i udzielana jest odpowiedź. Dzieje się tak bez żadnych wyjątków. Kiedy prosisz, zawsze otrzymujesz.

Ponownie odkryj Sztukę Przyzwolenia na pojawienie się Dobra

Chcemy, abyś ponownie odkrył twoją wrodzoną zdolność przyzwalania, by Dobro istniejące w tym Wszechświecie w stały i swobodny sposób przejawiało się w twoich doświadczeniach.

Ten sposób postępowania nazywamy Sztuką Przyzwalania. Polega ona na tym, by nie opierać się dłużej Dobru, na które zasługujesz. Dobro to twoja natura, Dobro to twoje prawo, twoje Źródło i twoja prawdziwa Istota.

Autor: Esther i Jerry Hicks

Więcej na temat Prawa Przyciągania oraz technik na zapewnienie sobie dobrobytu możesz przeczytać w książce Esther i Jerry’ego Hicksów Proś a będzie Ci dane.

 a
Czy wiesz, co mówi o Tobie zdjęcie profilowe na Facebooku?
Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy artykuł. 
Chcę artykuł!
close-link
Zapisz się na newsletter!
Otrzymasz darmowy artykuł "Co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka".
Zapisz mnie
close-link