anioły energia intuicja karty komunikacja pozytywne myślenie rytuały wróżenie

Powierz swoje życie anielskiej opiece i wzmocnij ją mocą kryształów

Dodane przez Redakcja

Każdy z nas potrzebuje kogoś, kto wesprze go w trudnej sytuacji lub wskaże drogę, jaką powinien podążać, by obronną ręką wyjść z kłopotów. Zdarza się jednak tak, że nie mamy takiej osoby, która służyłaby nam dobrą radą i udzieliłaby odpowiedzi na nurtujące nas pytania. W takiej sytuacji pomocne okazują się być karty, które stają się naszym osobistym doradcą. By ich przekaz był bardziej czytelny, do jego interpretacji nie może zabraknąć kryształów.

Anioły i kryształy – boskie przewodnictwo i wzmocnienie energii

Bóg stworzył zarówno anioły, jak i kryształy, aby wspierali nas na ścieżce uzdrowienia i pokoju. Twoje anioły stróże zostali ci przydzieleni przez Boga i nieustannie z tobą przebywają. Jednak gdy jesteś zestresowany, możesz nie odczuwać obecności aniołów ani nie słyszeć ich przesłań. Właśnie dlatego zarówno te karty, jak i kryształy, mogą zapewnić ci dodatkowe objaśnienia do otrzymywanego przez ciebie boskiego przewodnictwa. Kryształy są naturalnymi wzmacniaczami energii, dlatego używa się ich w zegarkach, komputerach i aparaturze medycznej. Podnoszą poziom każdej energii, jaka jest emitowana w ich pobliżu. Karty te łączą kryształy z aniołami, aby wzmocnić twoje połączenie i rozmowy, zarówno z Bogiem, jak i twoimi aniołami stróżami.

Każdy kryształ odpowiada za inną dziedzinę życia

Kryształy są wypełnione zarówno energią, jak i kanałami energetycznymi. Każdy rodzaj kryształu ma specyficzne uzdrawiające zastosowanie i specjalizację, od zdrowia fizycznego po wsparcie emocjonalne, określone przez ich kolory, kształty i inne cechy. W ten sposób anioły zasyłają nam określone kryształy, aby przekazać wiadomości o wsparciu zapewnianym w poszczególnych obszarach życia. Ponieważ Bóg jest nieograniczony, a stworzył On anioły, one również nie posiadają ograniczeń. Nie musisz się nigdy martwić, że „kłopoczesz” Niebo, ponieważ anioły dysponują nieskończonymi pokładami energii. Tak jak Bóg nigdy się nie męczy, to
samo dotyczy jego aniołów. Nie wielbimy aniołów, ale uznajemy, że są darami zesłanymi nam przez Boga w celu osiągnięcia uświęconego rezultatu.

Karty ułatwią Ci odczytanie anielskiego przekazu

Przez całe życie towarzyszyły ci anioły stróże, które darzyły cię bezwarunkową miłością. Poprzez intuicyjne odczucia przekazują ci one wskazówki pomagające zachować bezpieczeństwo, zdrowie i szczęście. Zawsze możesz rozmawiać bezpośrednio z Bogiem, Jezusem i twoimi aniołami stróżami. Nie potrzebujesz specjalnych modlitw, umiejętności ani narzędzi. Te karty są po prostu punktami centralnymi pomagającymi zainicjować boską rozmowę lub zwiększyć świadomość wiadomości, które przekazują ci anioły stróże. Jednak gdy jesteś zestresowany, często łatwiej jest uzyskać wiadomości od Boga poprzez karty wróżebne. Kiedy połączysz karty z mocą zwiększania energii wykazywaną przez kryształy, otrzymywane przez ciebie wiadomości staną się krystalicznie klarowne.

Poznaj charakterystykę wybranych kryształów

Ametyst – Ujawnianie twojego prawdziwego ja

Ta karta przychodzi do ciebie jako zapewnienie, że bezpiecznie jest być autentycznym i prawdziwym w kontaktach z innymi. Poczujesz się znacznie lepiej, jeśli odkryjesz swoje prawdziwe uczucia, nawet jeśli pozostali ludzie ich nie zrozumieją. Tłumienie ich w sobie nie jest ani zdrowe, ani skuteczne. Pamiętaj, że ludzie mogą się nie zgadzać z innymi, a jednocześnie darzyć się wzajemną miłością. Dzieje się tak pod warunkiem, że podchodzą do swojego związku z szacunkiem. Jeśli spotkały cię nieprzyjemności tylko dlatego, że różniłeś się od innych, możesz obawiać się ujawnienia swojego prawdziwego ja. Twój anioł stróż zapewnia cię, że jesteś wyjątkowy, stworzony do specjalnego celu. Jedynym sposobem na poznanie owego celu jest ujawnienie własnej unikalności. Twoje anioły stróże kochają cię bezwarunkowo i wiedzą, kim naprawdę jesteś, jakie są twoje marzenia i do czego jesteś zdolny. Pamiętaj, aby prosić Boga i swoich aniołów stróżów o podnoszenie twojej pewności siebie i nauczenie cię kochania siebie miłością tak potężną jak ta, którą oni cię darzą. Ta karta jest również znakiem, aby ukończyć projekt, który pochodzi z serca, na przykład napisać książkę lub piosenkę, stworzyć dzieło sztuki bądź założyć firmę, która pomoże innym. Módl się o odwagę i o trafienie na godnych zaufania, pomocnych ludzi, którzy będą szanować i wspierać twoją podróż.

O ametyście: Z zewnątrz ametysty wyglądają jak zwykłe, szare skały. Dopiero po otwarciu widać wewnętrzne piękno tych fioletowych kryształów kwarcu. Ametyst może zwiększyć twoją pozytywną energię i pewność siebie.

Szafir – Nie tak szybko

Aniołowie zsyłają ci tę kartę, ponieważ przekraczasz swoje granice wskutek zajmowania się zbyt wieloma zadaniami naraz, spieszenia z realizacją napiętych terminów i martwienia się o innych ludzi. Być może przesadziłeś z życiem towarzyskim lub imprezowaniem. Teraz nastał czas na odpoczynek, a dobry detoks (lub trwała abstynencja) może pomóc ci odzyskać właściwy poziom energii i zdrowia. Ta karta jest również przypomnieniem o konieczności koncentrowania się na chwili obecnej i realizowania projektów krok po kroku, aby uniknąć uczucia przytłoczenia. Być może zbytnio koncentrowałeś się na przyszłości, przewidując lepsze czasy lub martwiąc się o to, co cię czeka. Możesz być również pochłonięty przeszłymi wydarzeniami. Jesteś teraz prowadzony przez przewodników ku skoncentrowaniu się na tu i teraz, ponieważ tylko wtedy będziesz mógł cieszyć się życiem, nawet jeśli twoja obecna sytuacja nie jest idealna. Ponadto może to być znak, aby odejść z wyczerpującej pracy lub zrezygnować z hobby, które cię przerosło, jeśli zagraża to twojemu zdrowiu fizycznemu lub psychicznemu. Nie przejmuj się i podchodź na luzie do swojego życia.

O szafirze: Ten kamień szlachetny pochodzi z tej samej grupy minerałów co rubin. Podczas gdy na ogół są jaskrawoniebieskie, szafiry mogą być również zabarwione na inne kolory (z wyjątkiem czerwieni, która jest zarezerwowana dla rubinów). Szafiry to wspaniałe kamienie do medytacji, ponieważ pomagają wyciszyć i uspokoić myśli.

Autor: dr Doreen Virtue

Więcej interpretacji znaczenia kart i przekazów od aniołów wzmocnionych mocą kryształów znajdziesz w talii kart i dołączonym do niej podręczniku Kryształowe przesłania aniołów. Karty i podręcznik autorstwa dr Doreen Virtue.

 a
Czy wiesz, co mówi o Tobie zdjęcie profilowe na Facebooku?
Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy artykuł. 
Chcę artykuł!
close-link
Zapisz się na newsletter!
Otrzymasz darmowy artykuł "Co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka".
Zapisz mnie
close-link