channeling intuicja Rozwój duchowy

Pismo automatyczne – jak je praktykować, by być szczęśliwym?

Dodane przez Mariusz Golak

Pismo automatyczne to niezwykłe narzędzie, które umożliwia intuicyjny kontakt z uniwersalną mądrością. Nieważne, jak ją nazwiemy. Ważne, że potrafi odmienić każde życie. Co więcej, każdy może zyskać do niej dostęp. Jak? To wcale nie jest trudne!

Pismo automatyczne może pomóc. Szwankujące zdrowie? Pismo automatyczne może pomóc. Wystraszyła cię pandemia, zamieszki lub koszmar, który przyśnił ci się zeszłej nocy? Pismo automatyczne może pomóc. I z pewnością, jeżeli walczysz, aby urzeczywistnić marzenia, stanąć na własnych nogach lub chcesz przenieść swój majątek i finanse na nowy poziom, pismo automatyczne jest dla ciebie, ponieważ pod względem urzeczywistniania marzeń jest niczym statek kosmiczny. Wynosi aż do gwiazd.

A jeżeli walczysz, jesteś zestresowany, niespokojny, przygnębiony, martwisz się, pismo automatyczne przyniesie ci nie tylko pocieszenie, ale może również uleczyć umysł, pomóc przemienić kłębiące się energie w tobie i w twoim otoczeniu, przeprogramować twoją podświadomość oraz zmienić twoje rany w silną, dobrą energię. Służy pozytywnej przemianie, nawet większej niż mogłeś sobie kiedykolwiek wyobrazić.

Notatnik leżący na stylowym drewnianym stole.
Pismo automatyczne może pomóc w wielu trudnych sytuacjach życiowych. Fot Depositphotos

Czym jest pismo automatyczne?

Pismo automatyczne jest narzędziem, które było wykorzystywane w psychologii do przeprogramowania podświadomości między innymi przez Junga i Freuda. Technika ta została nieco zapomniana przez współczesnych psychologów, ale wraca.

Dzięki pismu automatycznemu zadajesz pytania i faktycznie otrzymujesz odpowiedzi. I to nie jest magia dostępna dla nielicznych wybrańców. Pismo automatyczne nie wymaga specjalnego daru, wysoko rozwiniętej intuicji lub lat spędzonych w pustelni na doskonaleniu umiejętności. Potrzebna jest tylko chęć podłączenia się, słuchania boskości i trochę praktyki, aby słowa zaczęły płynąć. Jednak nie ma takiej osoby, która nie może nawiązać kontaktu, nikogo, kto nie dostałby wskazówek. Dlaczego? Ponieważ każdy z nas słyszał ten głos lub podszepty intuicji bądź też miał przeczucia. W ostatniej chwili szarpaliśmy kierownicą, aby uniknąć wypadku, lub wiedzieliśmy, kto dzwoni, zanim w ogóle wzięliśmy telefon do ręki.

Właśnie tą wewnętrzną mądrość wykorzystujemy. Była ona zawsze przy nas i tylko czekała, aż zadamy jej pytania. Pismo automatyczne jest czymś więcej niż procesem zapisywania pomysłów. Jest dynamicznym i sprawdzonym doświadczeniem uzyskiwania bezpośredniego dostępu do własnego wyższego ja.

Młoda kobieta trzymająca ołówek. Zbliżenie na usta.
Pismo automatyczne pokaże ci, w jaki sposób zmienić życie. Fot. Depositphotos

Co daje nam pismo automatyczne?

Wszystko, o czym myślimy, na czym się koncentrujemy, to, o czym mówimy lub piszemy, możemy urzeczywistnić. Oczywiście, oznacza to, że trzeba uważać, o czym się marzy, lecz również pamiętać, że jest się najbardziej niesamowitym twórcą na świecie. Po prostu trzeba nauczyć się, jak okiełznać tę energię, a narzędzie jest w rękach.

Pismo automatyczne pokaże ci, w jaki sposób zmienić życie, w jaki sposób przenieść wszystko na wyższy poziom, jak zostawić za sobą swoje rany i emocjonalne blokady oraz jak przywołać do siebie najbardziej niesamowitą, wspaniałą przyszłość, która bije twoje najdziksze marzenia na głowę – ona już na ciebie czeka. Nie ma znaczenia, czy nazywamy to aniołami, przewodnikami, pracownikami światła lub po prostu wewnętrzną mądrością, a nawet polem kwantowym inteligentnej energii. Głęboka wiedza czeka na ciebie, jeśli tylko o nią poprosisz.

Kiedy posługujesz się pismem automatycznym, uciszasz nieustanną paplaninę małpiego umysłu i zwracasz się do swojej intuicji. Możesz nawiązać kontakt z wiedzą, która istnieje od zawsze. Z miłym, przyjemnym i łagodnym głosem, który może ci dać szerszą perspektywę twojego życia, gdzie iść, a gdzie nie oraz wskaże najbezpieczniejszy, najłatwiejszy sposób, jak się tam dostać. Dzięki doświadczeniu z pismem automatycznym dezorientacja zaczyna mijać. Czujesz się spokojniejszy, jesteś w większej zgodzie z otaczającym cię światem.

Dzięki technice, która niegdyś była dostępna tylko dla proroków i mędrców, ty też możesz posłuchać głosu boga, w którego wierzysz, głosu aniołów, głosu najwyższych przewodników i otrzymać wskazówki dotyczące każdego aspektu swojego życia.

Młoda dziewczyna siedząca przed stołem i pisząca w notatniku.
W trakcie pisania automatycznego pióro porusza się bardzo szybko, a słowa cały czas płyną. Fot. Depositphotos

Jak działa pismo automatyczne?

Najprościej rzecz ujmując, koniecznym wstępem są techniki medytacyjne (nie musisz się przy tym uczyć, jak stać się mnichem lub siedzieć w jaskini), aby uspokoić umysł i zatrzymać niekończący się dialog wewnętrzny. Ponieważ mamy tuzin konkurencyjnych stacji radiowych grających w naszej głowie, trudno usłyszeć cokolwiek, nie mówiąc już o głosie mądrości, więc ten proces pozwoli ci wyciszyć te głosy i nauczy cię podkręcać głośność twojego najwspanialszego wewnętrznego głosu.

Po przyswojeniu podstawowych medytacji trzeba przejść do modlitw. Wprowadzą one w głębszy, podobny do transu, stan. Z perspektywy neuronauki wejdziesz w stan, w którym twój mózg będzie emitował fale theta, uciszając myślący umysł i otwierając ekspansywny duchowy umysł. Dopiero potem przychodzi kolej na pewne procesy lub rytuały, które pomogą ci zanurzyć się głębiej w mądrość i słowa, które czekają na ciebie od zawsze.

W trakcie pisania automatycznego pióro porusza się bardzo szybko, a słowa cały czas płyną. I nie pochodzą od ciebie. Dostajesz wskazówki, masz jasność, ale najważniejsze, że dostajesz narzędzie, dzięki któremu możesz zapytać boskość lub swoją wewnętrzną mądrość, o co tylko chcesz.

Jak samodzielnie stosować pismo automatyczne, dowiesz się z książki Michaela Sandlera „Pismo automatyczne – praktyczny przewodnik”. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne wskazówki i instrukcje krok po kroku.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.