kwantowość Rozwój osobisty świadomość Terapie

Ty również masz dar uzdrawiania! Uzdrawianie Rekonektywne zmieni twoje życie

uzdrawianie energią
Dodane przez Ewelina Kuryłowicz

Prostota w uzdrawianiu energią, światłem i informacją

W uzdrawianiu prostota jest możliwością, która istnieje bez poczucia lub potrzeby wprowadzania ulepszeń lub zabezpieczeń. Uzdrowiciel funkcjonuje w obecności, nie wymagając żadnych dodatków ani ulepszeń. Uzdrowiciel zdaje sobie sprawę, że w samej obecności tych zamierzonych ulepszeń i zabezpieczeń uzdrowienie jest ograniczone lub może w ogóle przestać istnieć. W Uzdrawianiu Rekonektywnym nie ma potrzeby stosowania rytuałów, technik, narzędzi uzdrawiających czy magicznych przedmiotów, zabezpieczeń, intencji, wizualizacji, zapamiętywania itp.

One tylko przesłaniają czystość uzdrowiciela, która objawia się, kiedy wykraczamy poza nasze poleganie na tym, co zewnętrzne. Ujawnia się ona wtedy, gdy wszystko inne zanika, a wewnętrzny kompas wiedzy, w autentyczności i prawdzie, wyłania się z twojego wnętrza, pozwalając ci prawdziwie rozpoznać, że jesteś wystarczający. Istniejesz, obserwujesz, świadczysz, likwidujesz inność. W tym uznaniu otrzymywania stymulująco inspirujesz uzdrawianego do nieskończonego potencjału świadomości i jednocześnie uznajesz swój własny.

Doświadczenie Uzdrawiania Rekonektywnego – bliżej niż myślisz

Otrzymuj. Przyjmuj. Nie ma potrzeby wysyłania uzdrowienia, wystarczy otrzymać uzdrowienie. Sama myśl lub próba wysyłania zaszczepia pojęcie dystansu, daje fałszywe poczucie oddzielenia lub podziału, które w najlepszym razie osłabia i dodatkowo zagłusza uzdrowienie, a jednocześnie pogrąża cię w inności, która na bardzo podstawowym poziomie, zazwyczaj nawet nieświadomym, wzbudza poczucie smutku i strachu. Dlatego też podświadomie szuka tymczasowej satysfakcji poprzez ukojenie ego poprzez rytuały, zabezpieczenia i stany, które dodatkowo wzmacniają cykliczne poczucie oddzielenia, podsycają strach i napędzają pragnienia ukojenia.

Gdy otrzymujesz, wkraczasz w jedność, swoją przemianę i intymność jako czyste odczucie nieskończonej inteligencji, a ta likwiduje istotę doświadczenia, która zasłaniała doskonałość twojej jedności, twojej przemiany, ciebie. To tutaj jesteś urządzeniem odbiorczym, rodzajem bluetootha, sparowanym jako Źródło-Inteligencja, dostępnym do sparowania z innym i zlikwidowania inności.

Stajesz się uczestnikiem i pośrednikiem uzdrawiania, gdy pozwalasz każdemu wejść w jego własne uzdrawiające zrównoważenie, doskonale zaprojektowane dla niego. I w ten sposób oboje jesteście wprowadzeni w prawdziwą sztukę przyjmowania. Bez potrzeby wysyłania, jedności bez potrzeby tworzenia inności, miłości bez pustej iluzji strachu i oddzielenia. To jest to, co oznacza bycie uzdrowicielem. To jest właśnie Doświadczenie Uzdrawiania Rekonektywnego.

Ćwiczenie Uzdrawiania Rekonektywnego

Malowanie dłoni częstotliwościami: eksploracja otrzymywania

Siedząc w domu lub w miejscu, gdzie możesz pozwolić sobie na zrelaksowanie się, wyciągnij przed siebie otwarte dłonie i trzymaj je równolegle do ziemi. Teraz rozłóż szeroko palce lewej dłoni i spójrz na nią. Podczas gdy patrzysz w lewą dłoń, podnieś prawą rękę i umieść dłoń z szeroko rozstawionymi palcami z boku głowy. Pamiętaj, cały czas wpatruj się w swoją lewą dłoń. Jednocześnie utrzymuj palce obu dłoni rozłożone szeroko i zachowaj uczucie ciągnięcia, lekkiego napięcia w mięśniach dłoni.

Wyobraź sobie, że skóra twojej lewej dłoni to mocno naciągnięte płótno, gotowe do rozpoczęcia malowania przez artystę, a powierzchnia twojej prawej dłoni rozprowadza lub rozpyla farbę na tym płótnie. Utrzymuj lekkie napięcie w każdej z dłoni, gdy będziesz delikatnie przesuwał prawą rękę w górę i w dół, powoli, swobodnie, pozwalając sobie na odczuwanie wszystkiego, co zdarzy ci się poczuć, nawet jeśli będzie to tylko uczucie powietrza, gdy twoja dłoń będzie się po nim przesuwać. Możesz zacząć od odległości od 7,5 cm do nawet 90 cm. Sugerujemy rozpoczęcie od odległości około 30 cm, a następnie rozszerzanie jej na zewnątrz. Tak naprawdę jedynym drogowskazem lub ograniczeniem tej odległości jest twój poziom komfortu fizycznego lub emocjonalnego, który będzie się rozszerzał, gdy na to pozwolisz. Pamiętaj, że odczuwanie to słuchanie z innym zmysłem. Zarówno odczuwanie, jak i słuchanie, to czynności związane z otrzymywaniem.

Zmiana temperatury, fluktuacja wibracji lub rezonansu…

Kiedy będziesz kontynuować przesuwanie prawej ręki, jednocześnie obserwując lewą dłoń, możesz zacząć odkrywać zmiany w intensywności, charakterze i jakości doznań, być może najpierw w jednej, a potem w drugiej ręce. Możesz zauważyć zmianę temperatury lub fluktuację wibracji lub rezonansu. Możesz nawet zacząć obserwować ruch w jednym lub kilku palcach lewej ręki, a może nawet w prawej. Po prostu obserwuj, zauważaj, badaj różne ruchy. Miej oczy otwarte. Może poruszaj trochę palcami prawej ręki. Jak to wpływa na palce lewej ręki? Jeśli na początku nic nie odczuwasz, daj sobie czas i zobacz, co ci się objawi. Dla urozmaicenia możesz wybrać delikatny ruch pompowania przypominający zasysanie ze środka prawej ręki. Jakie zmiany wywołuje to u ciebie?

Pozwól sobie na skupienie, zamiast próbować je utrzymać. Niech płatki tego kwiatu naturalnie się rozwijają i objawiają swoje piękno. Podczas zabawy, malowania, metaforycznego tańca z tymi częstotliwościami, obserwuj ożywioną ekspresję życia w swoich dłoniach i badaj manifestację zmysłów.

Więcej informacji na temat uzdrawiania energią i Uzdrawiania Rekonektywnego znajdziesz w pozostałych książkach dr. Erica Pearla. Uzdrawianie energią, światłem i informacją – bezpośrednia ścieżka, Połączenie ze źródłem, Duchowe połączenie ze źródłem.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.