intuicja pozytywne myślenie Rozwój duchowy Rozwój osobisty samoakceptacja świadomość

Jak chronić swoją energię przed atakami energetycznymi?

ochrona przed atakami energetycznymi
Dodane przez Redakcja

Nigdy nie lekceważ wampiryzmu energetycznego! Jest on równie niebezpieczny dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Co gorsza, musisz mieć świadomość, że atak energetyczny może nastąpić w najmniej spodziewanym momencie. Jak chronić swoją energię? Czasami warto sięgnąć po praktyki ochronne.

Ochrona energii pomoże ci ustanowić granice pomiędzy tobą a światem zewnętrznym, abyś mógł kontrolować wpływające na ciebie energie. W ten sposób będziesz prowadzić szczęśliwsze, bardziej autentyczne i spełnione życie. W rezultacie całe twoje życie zmieni się na lepsze: będziesz dokonywał zdrowych zmian w swoim stylu życia, rozpoczniesz pozytywne działania w celu poprawy swoich relacji, a także podejmiesz kroki, aby dopasować swoją karierę zawodową do życiowego celu. Co więcej, poczujesz się bezpiecznie, idąc przez życie, ponieważ będziesz wiedział, jak zabezpieczyć to, co tworzysz, i ochronić się przed niechcianymi ludźmi i energiami.

Atak energetyczny i powiązania energetyczne

Istnieją różne terminy opisujące energetyczne odciski pozostawiane na twojej aurze, kiedy masz do czynienia z ludźmi, miejscami, przedmiotami, jak również ich negatywnymi reperkusjami dla twojego zdrowia. Są to:

– Powiązania energetyczne: to wszystkie energetyczne odciski, które pozostawiają plamy na naszej aurze oraz energię po kontakcie z naszym otoczeniem. Inne terminy odnoszące się do powiązań energetycznych to między innymi: eteryczny osad, plamy energetyczne, eteryczne pajęczyny, parapsychiczna wydzielina oraz parapsychiczne wtargnięcia.

– Atak energetyczny: to termin odnoszący się do wszystkich efektów ubocznych wynikających z powiązań energetycznych. Nie należy mylić go z atakiem parapsychicznym, który jest konkretnym rodzajem ataku energetycznego.

Na czym polega ochrona energetyczna?

Ochrona energetyczna polega na zrzuceniu z siebie toksycznych powiązań energetycznych, aby zapobiegać atakowi energetycznemu przy wykorzystaniu poniższych trzech kroków:

– Identyfikacja: przeskanuj swoją energię i aurę w celu zidentyfikowania powiązań energetycznych pozostawiających plamy na twojej energii.

– Oczyszczenie: wykorzystaj duchowe procesy do oczyszczenia powiązań energetycznych ze swojej energii, aby zapobiec atakowi energetycznemu.

– Osłona: osłaniaj swoją aurę za pomocą energii ochronnych w celu spotęgowania swojej aurycznej ochrony i odstraszania przychodzących powiązań energetycznych.


Każdego dnia jesteśmy narażeni na niebezpieczne dla naszego zdrowia i samopoczucia ataki energetyczne (fot. depositphotos)

Krótka historia ochrony energii

Sztuka ochrony energii sięga czasów starożytnych. Wiele kultur na świecie wykorzystywało ochronę energii w taki czy inny sposób, aby oczyszczać i chronić energię swoją, swoich rzeczy osobistych oraz bliskich osób.

W starożytności energię chroniono poprzez wykorzystanie amuletów i talizmanów ochronnych. W starożytnym Egipcie zmarły był grzebany z amuletami i innymi symbolami, aby wspierały go w podróży na tamten świat, a na sercu mumii układano skarabeusze, by chroniły zmarłego przed atakami w zaświatach. Żywi stosowali talizmany i amulety – Oko Horusa oraz Węzeł Izydy były najbardziej popularne – kryształy oraz różne modlitwy i zaklęcia, aby chronić się przed atakami z zewnątrz.

W starożytnej Grecji zaklęcia i amulety wykorzystywano zarówno do rzucania klątw, jak i ochrony przed niebezpieczeństwem i krzywdą. Owiane złą sławą tabliczki z klątwami, znalezione podczas wykopalisk z czasów rzymskich na terenie Wielkiej Brytanii, były zaklęciami wypisanymi na ołowiu, kamieniu lub wosku, które wykorzystywano, aby prosić duchy o oddziaływanie na osobę lub przedmiot i w ten sposób były używane jako klątwy. Aby to zrobić, trzeba było zapłacić przeszkolonemu magowi, aby rzucił klątwę lub zaklęcie spętania na winowajcę. Oprócz klątw ludzie często stosowali amulety – zwykle przedstawiające ich intencje, święte napisy lub figurki bogów – aby chroniły ich od niebezpieczeństwa i krzywdy.

W średniowieczu szybki wzrost liczby amuletów ochronnych w postaci kości świętych, kawałków prawdziwego Krzyża i innych artefaktów obiecywał zapewnienie boskiej ochrony.

Sztuka ochrony energii przetrwała w czasie i przestrzeni w odpowiedzi na ludzką potrzebę bezpieczeństwa i ochrony. W miarę jak życie i relacje międzyludzkie stawały się coraz bardziej złożone, a nasze zrozumienie działania energii pogłębiało się, to samo działo się z naszą wiedzą na temat ochrony energii.

Objawy i słabe punkty

Jeżeli nigdy wcześniej nie oczyszczałeś lub nie osłaniałeś swojej energii, bądź robisz to rzadko, a twój system przekonań dopuszcza możliwość wszelkiego rodzaju ataku energetycznego, twoja energia z dużym prawdopodobieństwem jest poplamiona powiązaniami energetycznymi i potrzebuje oczyszczenia i osłony.

Istnieją różne typy ataków energetycznych o różnych stopniach intensywności, w związku z czym są odczuwane i doświadczane na różne sposoby.

Oto najczęstsze objawy ataku energetycznego:

– uczucie wyczerpania lub zmęczenia;

– bezsenność i koszmary;

– nadwrażliwość wykraczająca poza to, czego normalnie można by oczekiwać;

– uczucie pustki i zniechęcenia;

– brak zainteresowania codziennym życiem;

– nagłe zmiany nastroju i zachowania;

– nagłe uczucie niepokoju lub depresji bez powodu;

– zachowania uzależniające lub obsesyjne;

– szereg dolegliwości trwających dłuższy czas, które wcale nie ustępują nawet po leczeniu;

– popełnianie serii nieoczekiwanych pomyłek, robienie czegoś źle, doświadczanie nieszczęścia i podatności na wypadki;

– strach związany z byciem samemu;

– obawy, że inni chcą cię dopaść;

– niemożność zrelaksowania się lub odczuwanie ciągłego napięcia.

Ważne jest, aby zrozumieć, że wiele z tych objawów może być spowodowanych zwykłymi życiowymi sytuacjami, które nie mają nic wspólnego z atakiem energetycznym. Są to na przykład: przepracowanie, doświadczanie stresu i izolacji przed długi czas, a także występowanie chorób i zaburzeń psychicznych. Pamiętaj, aby skonsultować się ze swoim wewnętrznym przewodnikiem, zanim wyciągniesz ostateczne wnioski.

Generalnie, jeżeli doświadczasz przynajmniej pięciu lub więcej z tych objawów w tym samym czasie, prawdopodobnie padłeś ofiarą silnego ataku energetycznego; jeden do czterech objawów może wskazywać na łagodniejszą formę ataku. Mimo to brak jakiegokolwiek z tych objawów nie oznacza, że jesteś wolny od powiązań energetycznych czy ataku. Może to po prostu oznaczać, że powiązania energetyczne jeszcze nie ujawniły się w formie ataku energetycznego lub żyjesz z nimi tak długo, że się do nich przyzwyczaiłeś. Dopóki nie zaczniesz codziennie oczyszczać i osłaniać swojej energii, prawdopodobnie różne powiązania energetyczne będą zostawiać plamy na twojej aurze, co w każdej chwili może się przerodzić w atak energetyczny.


Odpowiednio użyte kamienie szlachetne mogą skutecznie oczyścić naszą wewnętrzną energię (fot. depositphotos)

Co czyni cię podatnym na atak energetyczny

Różne sytuacje, nawyki i działania czynią cię bardziej podatnym na atak energetyczny, osłabiając i pozostawiając blizny w twoim polu aurycznym lub przyciągając atak duchów i energii niższych klas.

Działania i wydarzenia, które osłabiają lub pozostawiają blizny na twoim polu energetycznym to między innymi:

– nadużywanie tytoniu, alkoholu i narkotyków rekreacyjnych;

– choroba i zabieg operacyjny;

– wypadki;

– hospitalizacja;

– wstrząs emocjonalny lub nagły szok;

– uzależnienia;

– napaść i przemoc;

– depresja;

– stres i niepokój;

– brak granic osobistych.

Działania i wydarzenia, które nadmiernie pobudzają twoje pole energetyczne:

– medytacja i hipnoza;

– nagłe przebudzenie parapsychiczne;

– ingerencja w działania i metody parapsychiczne;

– używanie leków i ziół psychotropowych.

Dzięki właściwemu treningowi i dawkom wszystkie te czynności można praktykować, nie narażając się na atak energetyczny.

Czynności i wydarzenia, które przyciągają atak energetyczny:

– nadmierne korzystanie ze środków przekazu pełnych sensacji i dramatów, takich jak filmy, programy telewizyjne, gazety, magazyny;

– zbyt długie przesiadywanie w barach, klubach, szpitalach;

– uzależnienia i związki współzależne;

– korzystanie z tabliczki Ouija;

– praktykowanie czarnej magii i mrocznych praktyk duchowych.

Aby jak najlepiej ochronić się przed przyszłym atakiem energetycznym, ważne jest unikanie nadmiernego narażania się na powyższe czynniki. Jeżeli oddziaływały one na ciebie w przeszłości, prawdopodobnie sprawiłeś, że obecnie jesteś narażony na atak energetyczny, a twoje pole energetyczne jest w jakimś stopniu poplamione.

Proste sposoby służące oczyszczaniu aury, podnoszeniu wibracji i zabezpieczeniu się przed atakami energetycznymi przybliża George Lizos w swojej książce „Ochrona energetyczna”.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.