czary Ezoteryka magia motywacja Rozwój osobisty rytuały zaklęcia

Szczęśliwa wiedźma – odzyskaj radość z tańcem manifestacyjnym

Szczęśliwa wiedźma
Dodane przez Redakcja

Wydaje się, że dzieci często cieszą się życiem bardziej niż dorośli – prawdopodobnie wynika to z ich pobłażliwej natury, jeśli chodzi o spontaniczność, zabawę i brak ograniczeń normami społecznymi. W pewnym momencie zaczynamy odcinać się od naszych pragnień i impulsów, aby przyjąć rolę „funkcjonalnego dorosłego”. Jednak każdy ma możliwość odwrócenia się od tego opresyjnego i ograniczającego podejścia do życia, by otworzyć się na coś innego, na coś bardziej radosnego. Magia może być twoją bramą do lepszego i bardziej swobodnego życia. Odrzuć ideę dorosłości jako nudnego pojemnika odpowiedzialności i nudy i wprowadź boskie lekarstwo jakim jest zabawa, i ciesz się tym, jak wspaniałe może być życie!

Ponieważ czarownice dążą do zachowania równowagi i harmonii, rozumieją, że zabawa jest związana z odpowiedzialnością, tak jak sen jest związany z życiem na jawie. Są to uzupełniające się siły, które zasługują na taki sam szacunek; żadna z nich nie powinna być ignorowana. Zostałaś stworzona, by tańczyć, śpiewać i się cieszyć. Jesteś stworzona do życia w stanie rozbawienia i błogości. Podłącz się do częstotliwości radości, stając się kreatywną i honorującą swoje wewnętrzne dziecko. Celem jest życie z entuzjazmem, z magią jako drzwiami do szczęśliwszego, bardziej beztroskiego istnienia. Czas się uwolnić, dobrze się bawić i żyć!

Zaangażuj się w taniec manifestacyjny

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że myśląc o czarach nie przywołujesz w myślach wizji chaotycznego tańca w kuchni, podczas którego niemal pali się grillowany ser. Jednak w rzeczywistości może to stanowić dużą część codziennej praktyki czarownicy! Odkryłam radość z tańca (kiepskiego!), gdy odrzuciłam ideę, że ludzie muszą być w czymś dobrzy, aby to robić. Jasne, mogę wyglądać, jakbym została porażona prądem, ale to nie jest konkurs tańca towarzyskiego, a moje umiejętności nie mają znaczenia dla tego, co próbuję osiągnąć: po prostu złapać klimat!

Ruch to magia, którą można wykorzystać niezależnie od poziomu umiejętności. Kiedy pozwalasz swojemu ciału poruszać się, rozciągać i tańczyć bez zahamowań, odczuwasz wielką, nieokiełznaną radość. Dostrajając się do swojego ciała i pozwalając, by było ono kanałem przepływu pozytywnej energii, podłączasz się do czegoś bardzo potężnego. To dlatego tak ekscytujące jest huśtanie się tak wysoko, jak to tylko możliwe, bieganie i taniec, pozwolenie, by ciało w pełni dostroiło się do częstotliwości radości.

Podczas manifestacji starasz się „wczuć” w doświadczenie już posiadanego pragnienia. Próbujesz mentalnie i energetycznie dostosować się do swoich marzeń i pragnień, które już zostały spełnione. Taniec może być naprawdę potężnym sposobem na te energetyczne zmiany, ponieważ angażuje twoje ciało fizyczne w wibrujący i zabawny sposób, pozostawiając umysłowi swobodę fantazjowania o wybranej przez ciebie rzeczywistości. To połączenie wykorzystania ciała, umysłu i energii może naprawdę tchnąć życie w twoje manifestacje.

Wszelkie dyskusje na temat magii ruchu muszą uwzględniać fakt, że wygląda ona różnie u różnych osób, a nawet na przestrzeni całego życia. Na przykład twoja mobilność teraz może wyglądać zupełnie inaczej niż w przeszłości i może się zmienić w kolejnych latach. Choroba, niepełnosprawność, starzenie się, a nawet problemy ze zdrowiem psychicznym mogą wpływać na praktyki ruchowe, więc naprawdę ważne jest, aby ominąć chęć osądzania siebie i po prostu pracować z tym, co masz. Cudownie jest zaakceptować siebie takim, jakim się jest w danym momencie, bez porównań i krytyki. To coś, na co głęboko zasługujesz.

fot. depositphotos

Zatem tańcz, czarownico, tańcz!

Wykorzystaj swoje ulubione beztroskie dźwięki grzesznej przyjemności, aby wyrwać się ze złego nastroju, pozwól swojemu ciału być fizycznym kanałem radości. Pozwól swojemu umysłowi wędrować i odkrywać wszystkie cudowne możliwości To naprawdę beztroska przyjemność, którą możesz sobie podarować i na którą powinnaś sobie często pozwalać!

Rytuał tańca manifestacyjnego

Poniższy rytuał może być wykonywany w dowolnym momencie (nawet wiele razy dziennie!) jako metoda zasilania swoich manifestacji świętym, radosnym ruchem i przepływem. Kluczem jest wywołanie pożądanych emocji i traktowanie ruchu jako aktu generowania mocy dla twoich manifestacji.

1. Zacznij od stworzenia „sceny” tego, co chcesz zamanifestować. Odkryłam, że najlepszym sposobem na to jest wybranie „przyziemnego momentu” po zakończeniu manifestacji. Na przykład, jeśli próbujesz zamanifestować zakup domu, nie skupiaj się na otrzymaniu kluczy – zamiast tego skup się na scenie zwykłego dnia, gdy tam mieszkasz. To samo dotyczy manifestowania uzdrawiających stanów emocjonalnych, takich jak szczęście. Zamiast wyobrażać sobie scenę, w której jesteś tylko ty, ale szczęśliwsza, wybierz przyziemny moment, który ucieleśnia tę wizję (np. budzenie się w łóżku z uczuciem zadowolenia, gdy twoje dzieci przychodzą na sobotnie poranne przytulanie).

2. Teraz włącz muzykę, która odpowiada częstotliwości tego, co próbujesz przywołać. Większość ludzi ma piosenki, które wywołują określony nastrój lub emocje.

3. Włącz muzykę i zacznij tańczyć. Gdy zaczniesz się poruszać, utrzymuj scenę w głowie. Jakie emocje są w niej obecne? Jakie jest otoczenie? Zwróć uwagę na drobne, przyziemne szczegóły. Obracaj się i poruszaj tak, jakby twoje fizyczne działanie miało moc ożywienia sceny. Niech twój ruch i energia działają jak zasilacz ładujący twoje marzenia!

Więcej rytuałów na obudzenie w sobie radości znajdziesz w książce „Szczęśliwa wiedźma. Magia radości – praktyczne zaklęcia i rytuały szczęśliwej wiedźmy na co dzień” autorstwa Mandi Em.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.