Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gregg Braden po raz pierwszy w Polsce

27 kwietnia 2019 w godzinach 15:00 - 28 kwietnia 2019 w godzinach 19:00

GREGG BRADEN
HUMAN BY DESIGN – CZŁOWIEK JAKO PROJEKT
27-28 KWIETNIA 2019 | WARSZAWA

Dwudniowe seminarium to eksperymentalny wykład, podczas którego amerykański naukowiec przekracza tradycyjne granice między nauką, a duchowością, odkrywając oparte na nauce techniki pobudzające niezwykły, ludzki potencjał.
JEDYNE TAKIE WYDARZENIE W POLSCE!

Od 33 lat Gregg Braden pisze książki, bada wioski w wysokich górach, analizuje starożytne tradycje i teksty. Jego nowy program zawiera najnowsze odkrycia naukowe, dotyczące nowych klas neuronów, które pomagają, m.in. uzyskać dostęp do zaawansowanych stanów świadomości oraz głębokiej intuicji. Teraz wiemy, że takie stany świadomości są dostępne nie tylko dla joginów czy mnichów, ale także dla każdego człowieka, co sprawia, że stajemy się w pełni świadomi naszych możliwości.

Jesteśmy jedyną formą życia, która może świadomie obudzić potencjał samoregulacji naszej biologii. Potrafimy doskonale wzmocnić swój system odpornościowy oraz pobudzić enzymy długowieczności, znajdujące się w każdej komórce naszego ciała.
To spotkanie to coś więcej niż debata filozoficzna, ponieważ nasz świat się zmienia znacznie szybciej niż podręczniki oraz cały system edukacji w naszych szkołach. Musimy zacząć myśleć i żyć inaczej, teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, aby móc zrozumieć te zmiany w zdrowy i harmonijny sposób. Nie chodzi tu tylko o przetrwanie, a o rozwój w nowym świecie, który właśnie się kształtuje.

Poznaj sprawdzone i łatwe w użyciu techniki, aby:

– uzyskać dostęp do głębokich stanów intuicji;
– dotrzeć do głębokich stanów emocjonalnego i fizycznego uzdrawiania;
– odkryć tajemnicę i znaczenie bardzo potężnych stanów tzw. super świadomości;
– zastosować te odkrycia w relacjach osobistych, biznesowych i podczas podejmowania ważnych, życiowych decyzji;
– realizować siebie w zgodzie ze sobą
– poznaj tajemnice syntezy DNA, aby zrozumieć czym jest mózg w sercu i jak korzystać z komórek serca, które myślą, czują i pamiętają

Przyjrzyj się dokładnie badaniom, które wynoszą nas ponad tradycyjne myślenie dotyczące ludzkich możliwości. Nowe odkrycia, począwszy od ewolucji człowieka i genetyki, aż po współczesną neurokardiologię, obalają ponad 150 lat dotychczasowego myślenia o naszym pochodzeniu i możliwościach.

Skorzystaj ze starożytnej mądrości, wspieranej przez naukę XXI wieku do zbudowania na nowo relacji z własnym ciałem i ze światem.

WIĘCEJ O WYDARZENIU NA STRONIE: WWW.GREGGBRADENWPOLSCE.PL

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją Gregga Bradena Człowiek jako projekt. Od ewolucji z przypadku do transformacji z wyboru.

 

Szczegóły

Początek:
27 kwietnia 2019 w godzinach 15:00
Koniec:
28 kwietnia 2019 w godzinach 19:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
http://greggbradenwpolsce.pl/

Organizator

Sansara Group

Miejsce wydarzenia

Global Expo
ul. Modlińska 6
Warszawa,
+ Google Map
Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.