Astropsychologia Karty do wróżenia karty tarota Tarot wróżenie

Talia tarota – jak rozkładać karty?

talia tarota
Dodane przez Redakcja

Najlepsza talia kart dla Ciebie to ta, którą sam dla siebie wybierzesz. Nie kieruj się tym, jakie karty używają inni. Obrazy na kartach mają być kluczami do Twojej podświadomości, a więc to Tobie mają się podobać. Masz zatem do wyboru cztery talie:
– Tarot Świetlistej Drogi,
– Terapia Słowem,
– Tarot Marsylski,
– Talia Ridera Weite’a.

Zobacz, jak mogą wyglądać karty do tarota.

Wróżba z kart tarota – interpretacja

W interpretacji kart tarota ważny jest ich odpowiedni rozkład. Możesz wykorzystać je jako wróżby miłosne, dotyczące zdrowia, sytuacji finansowej, rodziny i innych ważnych dla Ciebie spraw. Karty tarota rozkładaj w różny sposób, zależnie od pytania, które chcesz zadać. W zależności od problemu, o który pytasz, możesz wybrać między innymi takie rozkłady kart tarota:

Podkowa – Układ ten służy do zanalizowania bieżącej sytuacji. Pozwala zorientować się w tym, co dzieje się w chwili obecnej i określa ewentualne zbliżające się problemy.

Trzy karty – Jest to najprostszy z możliwych układów, ale umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na najprostsze pytania – prosta odpowiedź odnośnie jakiejś konkretnej sprawy.

Obecny związek – W sytuacji, gdy coś niepokoi osobę pytającą w związku partnerskim, gdy obawia się ona o jego dalszą przyszłość, bądź czuje, że partner jest nielojalny można zastosować właśnie ten układ.

Zdrowie – Dopóki z naszym zdrowiem nic się nie dzieje, to często nawet nie wiemy, jakim jest ono skarbem. Lepiej jednak nie czekać i sprawdzić przy pomocy kart tarota co dzieje się w tej sferze życia.

Decyzja – Układ pomocny w podjęciu wszelkich decyzji. Pamiętaj jednak, że nie podejmie on decyzji za Ciebie – jedynie Ci w tym pomoże.

Błąd – Dzięki temu układowi osoba pytająca może dowiedzieć się, gdzie popełniła błąd w danej sprawie i jak go rozwiązać.

Życie rodzinne – Układ przydatny, gdy osoba pytająca chce się dowiedzieć co ją czeka, lub jej rodzinę w przyszłości. Umożliwia on ogólny ogląd tej sfery życia w przyszłości.

Praca i pieniądze – Jest to układ, który najczęściej stosuje się do analizy jednocześnie spraw zawodowych i finansowych, po to, by zorientować się, jak będzie sytuacja w tej sferze życia wyglądać w najbliższym czasie.

Zmiana pracy – Układ stosowany, gdy osoba pytająca pracuje, lecz nosi się z zamiarem zmiany pracy i chciałaby wiedzieć, czy jest to możliwe i jakimi skutkami zaowocuje to w jej życiu. Rozkład ukazuje również aspekt finansowy takiej zmiany.

Jedna karta – Układ odpowiadający na każde zadane pytanie, bez względu na tematykę.

Możesz nauczyć się stawiać tarota, korzystając ze wskazówek zawartych w książce Tarot bez tajemnic.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.