astrologia Astropsychologia

Wakacyjny erotyczny horoskop partnerski. Sprawdź, jak uwodzić różne znaki zodiaku

jak uwodzić znaki zodiaku?
Dodane przez Janusz Nawrocki

Podczas wakacji każdy ma ochotę na flirt. To, czy okaże się on tylko niewinną grą, czy zakończy namiętną nocą, zależy od tego, czy umiejętnie poprowadzimy erotyczną grę. Jeżeli szukasz seksu, pomoże Ci wiedza o znakach zodiaku i erotyczny horoskop partnerski. Sprawdź zatem dopasowanie znaków zodiaku i dowiedz się, czego możesz się spodziewać podczas swojego urlopu. Z kim udadzą Ci się spotkania towarzyskie i randki bez zobowiązań?

Znaki zodiaku – daty w erotycznym horoskopie partnerskim

Na początek, dla łatwiejszego odczytania, jakie znaki zodiaku do siebie pasują, przygotowaliśmy małe zestawienie. Zanim więc rozpoczniesz gorący flirt z kimś dopiero co poznanym, najpierw spytaj go o dzień i miesiąc urodzenia. Dzięki temu sprawdzisz, spod jakiego jest znaku zodiaku. Jeżeli uda Ci się dodatkowo dowiedzieć, w którym roku urodziła się ta osoba, możesz sprawdzić również, jaką jest liczbą numerologiczną i szybko poznać jej osobowość. Zatem przejdź do dzieła i sprawdź daty dla poszczególnych znaków zodiaku:

 • Baran – 12 marca – 20 kwietnia
 • Byk – 21 kwietnia – 20 maja
 • Bliźnięta – 21 maja – 20 czerwca
 • Rak – 21 czerwca – 20 lipca
 • Lew – 21 lipca – 20 sierpnia
 • Panna – 21 sierpnia – 20 września
 • Waga – 21 września – 20 października
 • Skorpion – 21 października – 20 listopada
 • Strzelec – 21 listopada – 20 grudnia
 • Koziorożec – 21 grudnia – 20 stycznia
 • Ryby – 21 stycznia – 20 lutego
 • Wodnik – 21 lutego – 20 marca

Gdy już ustalisz, kiedy urodził się Twój partner, przeczytaj poniższą interpretację. Wtedy będziesz już wiedział, kto może zostać kobietą lub mężczyzną Twojego życia, z kim stworzysz toksyczny związek, a także i to, czy czeka Cię tylko przyjaźń lub samotność. A może na urlopie poznasz swoją przyszłą żonę lub męża, a z namiętnego seksu narodzi się prawdziwa miłość?

Informacje na temat daty urodzenia  znaków zodiaku zostały zaczerpnięte z Astrocalendarium 2017 dr Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz. W książce znajdziesz także prognozę astrologiczną na każdy dzień roku.

Baran – ogniste pożądanie

Barana na wakacjach poznaje się po tym, że nie potrafi ukryć swej słabości do urodziwych przedstawicieli płci przeciwnej. A ponieważ marzy tylko o tym, by przeżyć ognisty romans ze zmysłową, interesującą osobą, nic zatem dziwnego, że gdy spotka kogoś takiego, już po pierwszym dniu znajomości spędzają noc we dwoje w hotelowym pokoju.
Inwencja w łóżku: do seksu nie trzeba go długo namawiać, ale że Baran z reguły jest zbyt niecierpliwy, to na jakieś bardziej wysublimowane gry nie ma co liczyć. Uważa, że np. zmiany miejsca – samochód czy tylne rzędy w kinie – wystarczą w zupełności, by seks nie był nudny.

Byk – smakosz dojrzałości

Zmysłowe Byki dają się uwodzić dobrej kuchni spod znaku pięciu gwiazdek. Tylko w taki sposób, poprzez wyszukany obiad lub kolację, można zwrócić na siebie ich uwagę. I pamiętaj: Byka nie interesują niezobowiązujące flirty – on szuka prawdziwej, erotycznej podniety. Ten smakosz dobrego wina ogląda się wyłącznie za dojrzałymi obiektami. A ponieważ wino wypite w nadmiarze, zwłaszcza latem, przynosi nieoczekiwane skutki, lepiej nie puszczać go samego nawet na urlop w kraju.
Inwencja w łóżku: jest raczej tradycjonalistą, ale jeśli coś miałoby umilić mu erotyczne igraszki, to czemu nie – o ile pomysły partnera nie będą zbyt odlotowe. Czyli seks na łonie natury tak, ale kajdanki już nie.

Bliźnięta – okazja czyni złodzieja

Bliźniak jest stworzony do flirtowania. Łatwo nawiązuje kontakty i na wczasach szybko staje się duszą towarzystwa, bawiąc się świetnie każdego wieczoru przy innym stoliku. Lubi grę we dwoje i zazwyczaj zadowala się gorącymi, acz niewinnymi flirtami. Trzeba jednak pamiętać, że okazja czyni złodzieja. Jeśli wpadnie w oko upartemu amatorowi łóżkowych igraszek, da się uwieść. Lepiej więc mieć go pod stałą kontrolą.
Inwencja w łóżku: Bliźnięta są niezwykle ciekawe wyjątkowych doznań, choć wymyślne akrobacje szybko mogą je znudzić. Z chęcią natomiast wezmą udział w grach typu: jam twój niewolnik, ty moja pani (lub odwrotnie).

Rak – długodystansowiec

Nawet podczas najkrótszego urlopu szuka romantycznych klimatów, bo dopiero wtedy czuje się odprężony. W sympatycznym gronie wybierze się nad Amazonkę, a samotny, będzie nieszczęśliwy nawet na Riwierze. Jednak Rak boi się wakacyjnych flirtów i romansów, bo a nuż przerodzą się w coś poważniejszego bez nadziei na ciąg dalszy… A wtedy będzie cierpiał. Więc jeśli szukasz tylko zabawy na urlopie, zostaw Raka w spokoju, bo jak trafisz na zwichrowany egzemplarz, możesz się potem poczuć jak bohater filmu „Fatalne zauroczenie”.
Inwencja w łóżku: choć z natury erotycznie wstydliwy, to w łóżku z kimś, komu ufa, może się okazać całkiem wyuzdany. Znajdzie rozkosz zarówno w zabawie z kajdankami, jak i w szybkim numerku na tyłach restauracji. Ale o tym przekona się jedynie stały partner.

Lew – pożeracz ciał

Wakacje spędza zawsze tam, gdzie może realizować swój indywidualny styl życia – miejsce obojętne, byle dwór wokół niego był wystarczająco czołobitny. Szukając, kogo by tu poderwać, zwraca uwagę na elegancję, urok osobisty i poziom wrażliwości potencjalnych kandydatów. Gdy już kogoś sobie upatrzy, tak będzie uwodził i motał, by niewinny z początku flirt zakończył się gorącą nocą. A następnego dnia… poszuka nowego obiektu.
Inwencja w łóżku: uwielbia się popisywać, więc za wszelką cenę będzie w seksie unikał nudy, co niekiedy może się dla partnera okazać męczące. Zwłaszcza gdy nad treścią (uczuciem) zacznie przeważać forma (wygibasy rodem z Kamasutry).

Twój seks będzie jeszcze lepszy, jeśli odpowiednio zastosujesz erotyczny dotyk. Sprawdź więc instrukcje zawarte w książce Masaż tantryczny.

Panna – flirt wyłącznie filozoficzny

Szukając odpowiedniego obiektu, Panna zwraca uwagę nie na wygląd fizyczny, tylko na sposób ubierania się: stonowany i spokojny. Bez pudła wyławia z tłumu ludzi wykształconych, zadbanych i uporządkowanych. Bo wakacyjny flirt według Panny to nie erotyczne igraszki, lecz filozoficzne, dowcipne i inteligentne rozmowy. Po powrocie do domu zerwie każdy kontakt i wróci do swego poukładanego życia.
Inwencja w łóżku: Panna potrafi wyobrazić sobie życie bez seksu, nie będzie więc szukać nowych podniet, bo ich po prostu nie potrzebuje. I trochę się ich boi. Seks „po bożemu” to wszystko, na co ją stać.

Waga – szuka pewności siebie

Waga chętnie flirtuje w czasie wakacji, bo takie niezobowiązujące i subtelne uwodzenie dodaje jej pewności siebie. Ale gdy umiejętnie się ją podejdzie, rozpali zachwytami i komplementami, to może zgodzi się nawet na coś więcej… Jednak to trudne zadanie, bo z natury jest wierna, więc potraktuje jednorazową przygodę erotyczną jako zdradę – siebie, jeśli jest samotna, lub partnera.
Inwencja w łóżku: chętnie podporządkuje się woli kochanka i przystanie na jego, nawet najdziksze, pomysły – ale sama raczej niczego nie zaproponuje.

Skorpion – trudności go podniecają

Nieustannie myśli o seksie i miłości, co nie zawsze dobrze wpływa na jego życie osobiste. Swoje wakacyjne uczucia ulokuje w melancholijnym pianiście lub w lekarce składającej mu złamaną podczas eskapady nogę. Obiekt jego namiętności musi być jak twierdza i wtedy zadowolony z siebie Skorpion przystępuje do jej zdobycia. Bo jeśli się zakocha, to od razu zmysłowo i fizycznie. I nie popuści, zwłaszcza jeśli spodobają mu się ciemne oczy i całuśne usta.
Inwencja w łóżku: Skorpion ciągle potrzebuje nowych doznań, byle tylko zaznać spełnienia i całkowicie się zatracić. Zgodzi się na wszystko, a nawet sam będzie wymyślał coraz to nowe sposoby na zwiększenie mocy rozkoszy. A że nie zna umiaru, trzeba go stopować, by nie przekroczył niebezpiecznych granic…

Strzelec – w każdym kątku po dzieciątku

Dla niego wakacje to zapach dalekiego świata, który wyzwala w nim namiętność. Często właśnie w czasie podróży zaczyna dopiero żyć. Ten koneser piękna płci przeciwnej, szukając wakacyjnej miłości, potrafi otworzyć wszystkie zamknięte drzwi. Nie zna słowa: przeszkoda. Podczas każdego urlopu jest otwarty na gorący flirt, nawet jeśli stały partner jest obok. I dlatego, jeśli Strzelce dużo podróżują – prywatnie lub służbowo – mają pokaźną gromadkę dzieci (lub kochanków) w różnych zakątkach naszej globalnej wioski.
Inwencja w łóżku: bywa spontaniczny, bo szybko ulega wdziękom płci przeciwnej. Erotyczna rutyna na pewno mu więc nie grozi, jakkolwiek w gruncie rzeczy jest bardziej tradycjonalistą niż eksperymentatorem. Przede wszystkim ma być zgodnie z naturą, więc odpadają wszelkie techniczne innowacje…

Koziorożec – zbyt długo się rozgrzewa

Urlop zaliczy do udanych, pod warunkiem że będzie tak solidny jak on sam. I żadnych wakacyjnych flirtów! Nie jest typem tracącym głowę dla krótkotrwałej namiętności. A poza tym, urlop trwa za krótko, by się „rozgrzał” – poznał kogoś na tyle, by móc go zapragnąć. Jego nieufność i podejrzliwość w rezultacie okazuje się silniejsza od chęci przeżycia przygody.
Inwencja w łóżku: jest męcząco monotematyczny: albo będzie kochał się tylko „po bożemu”, albo – jak mu zasmakuje jakiś eksperyment erotyczny, przyczepi się do niego jak rzep do psiego ogona. Nie wiadomo, co gorsze.

Wodnik – zawsze gotowy do flirtu

Uwielbia patrzeć na pięknych, półnagich ludzi na gorących plażach (marzy o wyjeździe na brazylijskie wybrzeża – te cudowne, czekoladowe ciała…). Ten widok tak go podnieca, że aż pali się do flirtów i erotycznych igraszek. Trzeba przyznać, że jest wybredny – nie zaimponuje mu sprzedawca lodów, ale tancerz egzotyczny to już artysta, a Wodniki wprost ich uwielbiają.
Inwencja w łóżku: kocha nowe doświadczenia, a ponieważ wyobraźnię ma bogatą i z reguły żadnych uprzedzeń, można spodziewać się po nim przeróżnych smakowitych szaleństw i eksperymentów.

Ryby – jak lunatyk

Zawsze marzą o wyjątkowych podróżach i romansach z wyjątkowymi ludźmi. Tylko że podczas wakacji zachowują się jak lunatycy i kiedy się budzą, jest już za późno. Kto chce zdobyć Rybę, powinien być uparty, konsekwentny i pełen inicjatywy. Ona musi wypić drinka, by przełamać pierwsze lody. Zamknięta w sobie i przestraszona, nawet nie dostrzeże urody i innych walorów kogoś, komu się podoba.
Inwencja w łóżku: Ryby uwielbiają seksualne urozmaicenia, i to bardziej, niż chciałyby się do tego przyznać. Kiedy zrozumieją, że znalazły podobnego sobie amatora nietypowych uciech, usuną wstyd w kąt i pójdą na całość.

Podczas miłosnych przygód przyda Ci się odpowiednia porcja energii, którą dadzą Ci energetyczne soki i koktajle. Dużo przepisów na ich przygotowanie znajdziesz w książce Sexy soki Kris Carr.

Artykuł pochodzi z czasopisma „Gwiazdy mówią” (nr 28/2007)

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.