mudry Rozwój duchowy Terapie

Jak rozbudzić energię w kobiecym łonie? Ćwiczenie dla każdej z Pań!

ćwiczenie łona
Dodane przez Redakcja

Kobiety muszą się odnaleźć w dzisiejszym świecie i samodzielnie zadbać o swoje potrzeby. Wiele z nich jest nieszczęśliwych, ponieważ oczekują, że to partner zapewni im szczęście, zdrowie, satysfakcję i cudowny seks. Poszukują tego wszystkiego chodząc na randki i dbając o siebie w celu usidlenia księcia z bajki, który wszystko im zapewni. Problem w tym, że prawdziwe bogactwo tkwi w ich wnętrzu a nie w drugiej osobie. Trzeba po prostu nauczyć się je wydobywać.

Jednym ze sposobów na odkrywanie swojego pełnego, kobiecego potencjału jest nawiązywanie więzi z najdroższymi częściami ciała. Wiele z nich jest przez nas lekceważona i traktowana jako przyrząd do zaspokajania męskich żądzy. Tymczasem choćby wspomniane w poniższym ćwiczeniu łono jest czymś znacznie więcej. I przynosi ono znacznie potężniejsze efekty niż jakiekolwiek witaminy bądź minerały dla kobiet.

Miłość łona

Używaj tej naprawdę prostej techniki każdego ranka, aby połączyć się z kobiecymi częściami ciała. Codzienna praktyka pomoże ci zjednoczyć się i działać z poziomu JEJ kreatywnego centrum mocy w tobie oraz uznać najświętszy aspekt tego, kim jesteś.
Przeczytaj najpierw instrukcję poniżej i zacznij.

Przejdźmy do konkretów…

Weź głęboki wdech i zamknij oczy.
Energia podąża za intencją, więc skieruj swoją uwagę do miednicy i stwórz mudrę yoni. (Mudra jest zamkiem energetycznym, jaki tworzysz swoimi dłońmi). Wyciągnij dłonie przed siebie wnętrzami do dołu. Połącz czubki kciuków i palców wskazujących, tak by stworzyć kształt diamentu, i umieść dłonie poniżej pępka, na przestrzeni łonowej, z całkowitym szacunkiem i miłością dla łona. Odetchnij głęboko.
Bądź ze swoim łonem. Przytul je. Podziękuj mu.

Rozmawiaj ze swoim łonem

Powiedz: „Macico, rządzisz!” lub „Myślę, że jesteś niesamowita”, lub „Kocham cię, zostańmy przyjaciółkami w łonie”. Możesz też stworzyć małe karteczki z wyznaniami miłości do swojego łona i podzielić się nimi, używając hashtagu #loveyourladylandscape – chcę zrobić zestaw przyklejanych karteczek biurowych!

Dostrzeż światło łona

Zauważ, jak przestrzeń twojego łona dosłownie zaczyna pulsować i rozświetla się (być może nie stanie się to za pierwszym razem, ale miej dla niej cierpliwość), gdy tlenek azotu (NO) – znajdujący się w komórkach wyściełających naczynia krwionośne – zwiększa przepływ krwi w przestrzeni twojego łona. NO to destylacja płynów wytworzonych przez dobre samopoczucie naszego ciała, jego siła życiowa, jego paliwo rakietowe – jest to NAPRAWDĘ coś dobrego. Jeśli nie wykonasz żadnego innego ćwiczenia z tej książki, na JEJ miłość, proszę, zrób właśnie to.
Wyślij jej miłość.

Satysfakcjonujące zakończenie

Gdy poczujesz, że twoja praktyka połączenia dobiegła końca – moja trwa różnie, od szybkiego 5-minutowego nawiązania kontaktu przed wzięciem prysznica, do 30-minutowego zanurzenia się w miłości, gdy leżę na owczej skórze przed moim ołtarzem i powtarzam mantrę na jej cześć, wysyłając jej miłość – przenieś ręce na swoje serce i złóż je jak do modlitwy.

Ważna konsekwencja

W niektóre dni praktyka ta będzie łatwiejsza niż w inne – zwłaszcza jeśli twoje łono przez długi czas nosi w sobie traumę lub złość. Jeśli nie czujesz miłości, jesteś zła, wściekła lub chce ci się płakać, proszę, abyś pozostała z tymi uczuciami tak długo, jak możesz, i naprawdę je poczuła. Twoje uczucia są rzeczywiste i mogą – i zrobią to, jeśli im na to pozwolisz – przynieść ci lekarstwo, jakiego potrzebujesz.

Autor: Lisa Lister

Więcej ćwiczeń poświęconym kobiecym częściom ciała Lisa Lister poleca w swojej książce Pokochaj swój kobiecy krajobraz.

Dowiedz się też, jak czerpać przyjemność z kobiecego łona, z naszego artykułu I Ty masz prawo do orgazmu.

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.