kwantowość Rozwój osobisty

Wykorzystaj moc wszechświata, aby odzyskać zdrowie. Pomoże Ci w tym chirurgia aury

chirurgia aury
Dodane przez Redakcja

Czy miewasz czasem wrażenie, że tradycyjna nauka nie oferuje satysfakcjonujących odpowiedzi na wiele pytań dotyczących zdrowia, szczęścia, czy zadowolenia z życia? Podobnie bywa czasem z bioenergoterapią czy medycyną chińską. Na szczęście powstają również koncepcje, które wykraczają daleko poza zdobycze współczesnej nauki.

Gerhard Klügl to uzdrowiciel stosujący metody niekonwencjonalne oparte na terapii kwantowej. To nowatorskie, holistyczne spojrzenie na ludzkie zdrowie, poparte zasadami zaczerpniętymi z fizyki kwantowej. Jego metoda leczenia czyli chirurgia aury uczy nowego spojrzenia na wszechświat jako nieskończoną sieć połączeń, do której przynależy również ludzka świadomość. W jaki sposób ta wiedza może nam pomóc w odzyskiwaniu zdrowia?

Nowe postrzeganie świata

Czy umiesz sobie wyobrazić, że obok naszego świata czystej materii istnieją również niematerialne, wyższe instancje, które sterują wszystkim? Czy komórki ciała mają świadomość, a przedmioty emanację? Czy jesteśmy wszyscy połączeni w pewnego rodzaju matrycy ponad czasem i przestrzenią? Czy wierzysz, że siła pozytywnego myślenia może uzdrowić nieuleczalnie chorych? I że przeciwnie, negatywne myśli i długotrwałe zmartwienia wywołują choroby? Tak? Być może? Nie masz pojęcia? Raczej nie… a może jednak?

Lekcja otwartości

Aby wyrobić sobie właściwy obraz Gerharda Klügla i jego pracy jako chirurga aury, trzeba wykazać się z pewnością pewną otwartością na nowe idee i koncepcje, nawet jeśli nie są zrozumiałe i zgodnie z odkryciami medycyny akademickiej. Współczesna fizyka wykazała, że można położyć nowe naukowe fundamenty pod alternatywne metody leczenia, opierające się również na teoriach, które można wyjaśnić, posługując się terminologią fizyki kwantowej. Ta nowa nauka jest fundamentalna i odnosi się do fenomenów, które skutecznie stawiają opór czysto logicznemu ludzkiemu rozumowi i dopuszczają szeroki zakres interpretacji. Jeśli ktoś chce je zrozumieć, ważne jest, aby nie miał już wyrobionego z góry zdania na ich temat. Trzeba uwolnić się od uprzedzeń i dopuścić „przekraczający granice” punkt widzenia, aby nie szukać, również nieświadomie, sposobności, by móc oceniać w granicach „logicznego rozumu”. A niezależnie od tego, jak opisane w tej książce osobliwości mogą wydać ci się nierealne, nie ma potrzeby ani bezwarunkowego wyznawstwa, ani zakładania fanklubu Gerharda Klügla. To byłoby równie bezsensowne co kategoryczne odrzucenie albo nawet oczernianie. Chodzi tylko o szanse, które może otworzyć przed tobą ta niezwykła metoda leczenia.

Chirurgia aury jako nowy sposób postrzegania świata

Tak jak inne formy uzdrawiania duchowego chirurgia aury jest wynikiem nowego sposobu postrzegania świata, który charakteryzuje początek epoki, w której zanosi się na coś rewolucyjnego, co jest czymś więcej niż tylko życzeniowym myśleniem fantastów. Celem nie jest przedkładanie ezoterycznej ideologii nad wiedzą akademicką czy opowiedzenie się jasno za lub przeciw jednemu z tych podejść. Ostatecznie chodzi o to, by nie tkwić przy sztywnych poglądach, gdy wiele dzieje się zarówno w dziedzinie medycyny akademickiej, jak również na „scenie alternatywnej”.
Uzdrawianie duchowe jest prawdziwym fenomenem, udokumentowanym tysiąc razy i potwierdzonym przez wysokich rangą naukowców jako tak zwane spontaniczne uzdrowienie. Te cudowne uzdrowienia zdarzają się naprawdę, niezależnie od tego, czy wierzy się, iż uzdrawiająca energia sprawia, że wrzody się kurczą, a nawet dochodzi do odrastania organów, że w naszej aurze nosimy karmiczne węzły z naszego przeszłego życia albo że duchowe zjawiska mają wpływ na zdrowie i wiele więcej. Na szczęście nie trzeba koniecznie rozumieć uzdrowienia, aby do niego doszło.

Tradycyjna nauka i jej ograniczenia

Nauka próbuje badać stan rzeczy poprzez pomiary i matematykę i przez to dociera już w naturalny sposób do swoich granic. Nasza wiedza ograniczająca się tylko do fenomenów, które da się wyjaśnić naukowo, byłaby niewystarczająca, ponieważ wykluczałaby kategoryczne wszelkie przeżywane doświadczenie. Wiedza opiera się jednak również na symbolicznych i subiektywnych odkryciach. Jeśli ktoś koncentruje się tylko na tym, co mierzalne, niemierzalne zawsze będzie się mu wymykać.

Większość lekarzy akademickich czuje się zagrożona przez wzrastającą liczbę homeopatów, osób uzdrawiających za pomocą energii, terapeutów biofizykalnych i innych alternatywnych uzdrowicieli, dlatego nie biorą ich na poważnie. Tym bardziej ignorują metody terapeutyczne, które są stosowane w medycynie alternatywnej i traktują niedające się wyjaśnić uzdrowienia tylko jako przypadkowe wydarzenia. Przy tym właśnie te cudowne fenomeny byłyby szansą, aby bardziej przybliżyć się do tajemnic natury oraz osiągnąć głębsze zrozumienie uzdrowienia i ostatecznie również do ugruntowania współczesnej medycyny. Niestety, jednak zbyt często poprzysięga się wierność jedynie oficjalnym prawdom i nie akceptuje się żadnego wyjątku od tej reguły – bo każdy wyjątek potwierdza tylko, że reguła nie dotyczy wszystkich przypadków. W ten sposób fenomeny związane z uzdrawianiem pozostają w znacznym stopniu niezbadane, a alternatywne formy terapii są odrzucane jako nienaukowe i niepotwierdzone. A jak jest ze spontanicznymi uzdrowieniami, które jednak niewątpliwie mają miejsce? Co z niedającymi się łatwo wyjaśnić cudownymi wyczynami ciała, jak przeżycie przy odżywianiu się światłem i wielomiesięcznym unikaniu przyjmowania wody i pożywienia? Co ze zdolnością doprowadzania do równowagi energii życiowej chi w ciele za pomocą akupunktury, wbrew wszystkim zasadom fizyki Newtona? Co z osteopatią, reiki, nakładaniem dłoni, uzdrawianiem za pomocą magnesów, uzdrowieniom dzięki modlitwom – i tak dalej…
…co z ponad 2000 uzdrowień dokonanych poprzez chirurgię aury Gerharda Klügla?

Jeżeli pragniesz pogłębić swoją wiedzę na temat duchowego uzdrawiania aury, zapraszamy do sięgnięcia po książkę „Medycyna kwantowa. Chirurgia aury – usuwanie źródła choroby” Gerharda Klügla i Toma Fritze.

Autor: Gerhard Klügl, Tom Fritze

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.