Rozwój osobisty

Tu nauczysz się chodzić po słonecznej stronie życia…

Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku
Dodane przez Redakcja

Jest szkoła, która dla wielu kończących ją jest jedyną i niepowtarzalną…szkołą do której chodzi się z radością, nie można doczekać się kolejnych zajęć, za którą się tęskni przez okres 3 miesięcy wakacji…a jest to szkoła dla dorosłych ludzi od 18 roku życia do 100 lat! Czy poczułeś, jak wzrasta w Tobie niedowierzanie, że taka szkoła może istnieć w Polsce? To Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku mająca swoje oddziały w Warszawie, Bydgoszczy i Częstochowie.


To szkoła, która uczy patrzeć na siebie, świat i ludzi inaczej, głębiej, bardziej świadomie na to, co tak naprawdę jest ważne w życiu każdego człowieka… niego samego. To miejsce dla ludzi, którzy zadają sobie od dawna lub niedawna pytania:

  • Kim jestem?
  • Dlaczego nie udają mi się związki?
  • Dlaczego ja… ?
  • Dlaczego nie ja… ?
  • Czy to już wszystko, co mnie może w życiu spotkać?

Dla kogo Studium Psychologii Psychotronicznej?

Do Studium przychodzą ludzie w różnym wieku, o różnym statusie społecznym, posiadanym wykształceniu, różnych oczekiwaniach i potrzebach. Łączy ich jednak zainteresowanie psychologią, filozofią, symboliką snów, ciała, ubioru, kolorów, psychosomatyką, hipnozą, technikami relaksacyjnymi i naturalnymi metodami przywracania zdrowia. Jedni zdobywają wiedzę tylko dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół, realizując swoje hobby, na które do tej pory nie mieli czasu. Drudzy szkolą się intensywnie, by w przyszłości wykorzystywać swoje umiejętności zawodowo. Są też tacy, którzy prowadzą już działalność w obszarze pomagania ludziom, ale pragną kształcić się dalej, zdobywać nowe umiejętności, by oferować usługi na coraz wyższym poziomie. Trenerzy, wykładowcy, psycholodzy, terapeuci towarzyszą słuchaczom w ich drodze poznawania siebie, otwierania się na nowe umiejętności, akceptowanie swoich dobrych i tych mniej budzących podziw cech, swojej przeszłości i jej znaczenia w kształtowaniu się obecnej osobowości, radości w dokonywanych gruntownych zmian w życiu osobistym i zawodowym, otwieraniu się na miłość i przyjaźń.

Prawdziwe wartości, rozwój i miłość do siebie

W toku 2,5 letniego nauczania uczniowie poznają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną na dwóch kierunkach: psychologii psychotronicznej i terapiach naturalnych. Podstawowa forma zajęć to warsztaty, dzięki którym zdobyta wiedza może być doświadczona i stać się praktyczną umiejętnością. Bo tylko łączenie wiedzy teoretycznej z jej osobistym doświadczaniem daje gwarancję umiejętności kształtowania postawy wobec siebie, drugiego człowieka, natury zwierząt. Tutaj każdy uczy się patrzeć na innych ludzi i naszą planetę jako całość, bo każdy z nas …wpadł tu na Ziemię tylko na chwilę. Nigdy nie było to tak ważne, jak jest dzisiaj, by każdy z nas stał się odpowiedzialny za to, co zostawimy naszym dzieciom, czego ich nauczymy swoim życiem i postępowaniem, czy przekażemy im prawdziwe wartości, umiejętność kochania siebie, odczuwania radości, brania odpowiedzialności za jakość swojego życia.

Zacznij żyć kolorowo

Tutaj każdy może się zatrzymać w pogoni swojego codziennego życia, obowiązków, pracy problemów, natłoku informacji, zakupów, prania i sprzątania, remontów, zarabiania i oszczędzania pieniędzy, pierwszych miłości… drugich… trzecich, burz życiowych, rozwodów, chorób, rozstań… Tutaj każdy uczy się otwierać na nowy wymiar swojego życia, które zaczyna nabierać wówczas innego znaczenia. Możesz go szukać lub zajmować się tylko codziennymi sprawami. Wybór oczywiście należy do Ciebie. Bez względu na to, jaką drogę wybierasz, robisz to jak najlepiej dla siebie.
Jeśli jednak dojdziesz do wniosku, że uczenie się chodzenia po słonecznej stronie życia byłoby korzystne także dla Ciebie, wpadnij do któregoś miasta najbliższego Twojego miejsca zamieszkania, a sam będziesz zaskoczony już niedługo, jak ciekawe staje się „każde szare” życie i jak kolorowo można nim żyć!

 

CHCESZ DOJŚĆ DO SIEBIE, PRZYJDŹ DO NAS!

W naszej szkole nauczysz się jak zachować zdrowe ciało, umysł im duszę. Osiągniesz spokój i harmonię wewnętrzną, podniesiesz poziom energetyczny, rozwiniesz zdolności jasnowidcze, wrażliwość.

Zapraszam Cię do szkoły
Zdrowego ciała, umysłu i duszy
Gdzie rzeczywistość nie ma granic
A marzenia stają się prawdą.
Nie raz się zadziwisz
Jak pojawi się jasność widzenia
A informacje pojawiające się tobie
Będą wykraczać poza ramy percepcji
Ciało poczuje radość życia
Umysł przekroczy granice poznania
Dusza przepełni się miłością
Ten cud będzie twoją codziennością.
Każdy dzień będzie nową drogą
Do realizacji swojego przeznaczenia

Sprawdź na fanpage’u Studium, jak ciekawe życie prowadzą absolwenci SPP.

Polecamy również publikacje Barbary Antonowicz.

 

Zostaw komentarz

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.