anioły Astropsychologia channeling Ezoteryka jasnowidzenie pozytywne myślenie psychotronika Rozwój duchowy

Istoty Świetliste, Anioły i Duchowi Przewodnicy – jak uzyskać ich wsparcie

opieka aniolów
Dodane przez Katarzyna Masłowska

Jak możesz połączyć się z energią nieba i Duchowych Przewodników? Jak uzyskać pomoc od Aniołów? Z pewnością pomogą w tym ćwiczenia, channeling i terapie oparte na medytacjach, wizualizacjach i modlitwie. Dowiedz się, w jaki sposób pozbyć się blokad, stanów lękowych, niepokoju i uwolnić się od wampirów energetycznych.

Z ciemności w stronę światła

Po przejściu przez trudny okres, kiedy wszystko wydaje ci się przeciwstawiać, kiedy czujesz, że nie wytrzymasz nawet jednej minuty więcej – nigdy się nie poddawaj! Bo to jest czas i miejsce, kiedy kurs się odwróci!

– Rumi

Dokładnie wiem, jakie to uczucie, kiedy przechodzisz przez mrok, a życie wystawia cię na próby. Wiem, jak trudno jest być silnym, gdy masz już wszystkiego dosyć. Życie mocno mnie doświadczyło i doskonale poznałam uczucie, kiedy masz wrażenie, że już dłużej nie wytrzymasz. Próbujesz iść, pomimo przeciwności losu. Życie cię przytłacza i rzuca kłody pod nogi. Upadasz i podnosisz się bez końca, powtarzając „Dasz radę”, zaczynając w to wątpić. Starasz się wierzyć i żyć nadzieją, lecz twoja wiara nieraz wystawiana jest na próby. Wiem również, jak ciężko jest, kiedy nie masz przy sobie ni­ kogo, kto by cię wspierał i dodał otuchy, a wręcz przeciwnie otaczają cię ludzie toksyczni, negatywni i pesymistyczni.

opieka aniołów
Anioły są wśród nas, trzeba nauczyć się odczytywać sygnały od nich. Fot. Depositphotos

Pragniesz wydostać się z tego mroku i czujesz, że on cię pochłania. Nie wiesz, jak masz sobie poradzić, chcesz uciec od tego. Jednak nie chcesz się poddać tej otchłani, choć przychodzą chwile zwątpienia i jesteś już bliski poddania się. Wtedy jakimś cudem nie dajesz się dalej w to wciągnąć i zaczynasz podążać w stronę światła. Zaczynasz się modlić do Stwórcy i prosić go o pomoc. Dzięki niemu wychodzisz z ciemności, wkraczasz w boskie światło i miłość, i od tej pory podążasz już w stronę światła. Twoje życie zmienia się i już nigdy nie będzie takie samo. Wiem, że zawsze były przy mnie Anioły, to one pomogły mi odnaleźć właściwą drogę. Stwórca i Istoty Świetliste prowadzą mnie. Ty również nie jesteś sam. Zawsze możesz prosić o pomoc Stwórcę i Anioły.

Wczesne paranormalne zdarzenia

Oczywiście, jesteś jasnowidzem; po prostu jeszcze tego nie dostrzegłeś.

– Debbie Luican

Pamiętam, że miałam zaledwie kilka latek, jak w swoim pokoju ujrzałam coś dziwnego. Wtedy nie wiedziałam, co widzę. Myślę, że to były duchy zmarłych. Nazwałam je cieniami, ponieważ byli tacy szarzy i półprzezroczyści. Bałam się tego, co widzę. Potrafiłam ujrzeć ich po kilkanaście w jednym miejscu. Często pojawiały się w moim pokoju, zwłaszcza w nocy widziałam je wyraźnie. Bałam się, chowałam się pod kołdrę. Najgorszy był moment, kiedy potrzebowałam iść do łazienki za potrzebą, wstrzymywałam się, jak tylko mogłam, ale gdy już nie wytrzymy­ wałam, wybiegałam z łóżka i biegłam pędem do łazienki przez długi i ciemny korytarz, a pędząc, owładnięta strachem, myśla­ łam, aby tylko ich nie ujrzeć.

Anioły i duchy często pojawiają się w snach. Trzeba tylko się otworzyć na kontakt z nimi. Fot. Depositphotos

Zmarli odwiedzali mnie również we śnie, nasiliło się to, kiedy byłam już młodą dziewczyną. Śnili mi się często, lecz nie zawsze potrafiłam zrozumieć, co chcą mi przekazać. Zastanawiałam się jednak, dlaczego to mnie się śnią i z czasem zaczynałam rozu­mieć lub dowiadywałam się, co chciały mi przekazać. Najczęściej przekazywały informacje w sposób trudny do pojęcia dla mnie, poprzez symbole, których nie rozumiałam. Jednak miałam też przekazy bezpośrednie, gdzie dokładnie mówiły, o co chodzi. Dziś wiem, że od dzieciństwa miałam dar widzenia Istot Duchowych, lecz zablokowałam go w sobie, ponieważ nie chciałam ich widzieć. Dlatego duchy pojawiały się tylko w snach, ponieważ wtedy się nie bałam.

Boski cel – jak go odkryć i wykorzystać w swoim duchowym rozwoju

Wszystko, co wydarza się w tym świecie i poza nim, ma swój sens. Pewnego dnia zrozumiesz święty cel zamysłów Boga.

– Lois Pearl

Zanim odkryłam swoją boską misję, byłam zagubiona, żyłam w ciągłym strachu i nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić w tym życiu. Czułam, że nigdzie nie pasuję, nie wierzyłam w siebie, a moje poczucie wartości było całkowicie zdeptane. Głęboko w duszy intuicyjnie czułam, że coś mnie czeka, coś niesamowitego, lecz nie wiedziałam, co to takiego, kiedy to nastąpi i co mam robić. To uczucie pojawiało się często, tak jakby ktoś lub jakaś wyższa siła, chciała mi przypomnieć, że jestem tutaj, na tym świecie w jakimś celu, a zarazem pocieszyć w chwilach smutku i zwątpienia. To były Istoty Światła. Zawsze były przy mnie Anioły i moi Przewodnicy Duchowi.

Jestem im niezmiernie wdzięczna i będę to powtarzała często, bo bez nich nie odkryłabym swojego celu życiowego. To one mnie przebudziły i naprowadziły, na to, aby dowiedzieć się, kim jestem i po co tu przybyłam. Kiedy poszukiwałam, nakierowały mnie na ścieżkę duchową oraz na książki o tej tematyce. Pochłaniałam książki, jedną za drugą. Były to książki o Posłańcach Światła i ziemskich Aniołach, znanej autorki, Dorren Virtue. Dzięki jej publikacjom poczułam ulgę, bo dowiedziałam się tak wiele o sobie i czułam wewnętrznie, że to jest moją prawdą. To było to, na co tak wyczekiwałam. W trakcie czytania książek tej autorki zdarzały się cudowne i nadprzyrodzone sytuacje. Potwierdziły, że treści książek są prawdziwe i że jestem boskim posłańcem. Czułam od tamtej pory, że jestem tu w wyższym celu, aby nieść światło i miłość na tej planecie.

Prośba o pomoc aniołów, aby pracowały z tobą we śnie

Jeśli czujesz się zablokowany i nie wiesz, jak ruszyć do przodu. Jeśli czujesz, że coś cię ogranicza, napisz poniższą intencję na kartce i umieść ją pod poduszką. Przed zaśnięciem powtórz prośbę trzy razy:

Anioły, Istoty Świetliste, proszę was, abyście pracowały ze mną w moim śnie dziś w nocy, aby usunąć wszystkie blokady, które nie pozwalają mi ruszyć do przodu i w pełni cieszyć się moim życiem. Proszę, usuńcie je całkowicie z mojego umysłu, emocji i ciała tej nocy. Proszę również o wskazówki, które łatwo zauważę po przebudzeniu i każdego dnia, dzięki którym z łatwością ruszę do przodu i wpłyną pozytywnie na moje życie. Dziękuję.

Następnego dnia rano intuicyjnie poczujesz, że Istoty Świetliste pracowały z tobą. Nie martw się, jeśli nie będziesz pamiętać snu. Najważniejsze jest to, byś był pewny, że proces uwalniający od blokad i ograniczeń działa. Zaufaj, że Istoty Świetliste poprowadzą cię ku lepszemu i odczujesz ich wsparcie w swoim życiu.

anioły

Dzięki tej książce znajdziesz skuteczny sposób, aby podnieść wibracje, pokonać niepokój i stany lękowe. Dowiesz się, jak uzyskać anielskie wsparcie i odnaleźć swych Duchowych Przewodników. Ta książka stanie się swoistą terapią. Bez wątpienia wskaże ci drogę do oczyszczania energetycznego i uwolnienia się od wampiryzmu energetycznego, zyskania spokoju i samoakceptacji.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.