anioły Astropsychologia channeling Ezoteryka jasnowidzenie karty anielskie Karty do wróżenia Rozwój duchowy życie po życiu

Anielskie liczby – odbierz wiadomość od Anioła

Anielskie liczby, wiadomości od aniołów
Dodane przez Ewelina Kuryłowicz

Czym są anielskie liczby? Czy aniołowie wysyłają do ciebie wiadomości?

Liczby to uniwersalne symbole występujące w każdym języku i kulturze. Istnieją dziesiątki tysięcy języków, którymi się posługujemy, a symbole i słowa używane do reprezentacji liczb są różne, ale matematyka taka nie jest. Jeden to zawsze jeden. Kiedy dodajesz jedynkę do jedynki, to zawsze wyjdzie ci dwa, nawet jeśli słowo, które to opisuje, się zmienia.

Wszechświat używa liczb do przekazywania głębszych znaczeń w różnych językach, kulturach i religiach. Podczas gdy znaczenia liczb mogą być odmienne w różnych kulturach, to jeśli chodzi o uniwersalną symbolikę, liczby mają archetypowe znaczenia zidentyfikowane przez liderów myśli, takich jak matematyk Pitagoras i psychiatra Carl Jung.

Anielskie liczby to seria powtarzających się lub ułożonych w ciąg cyfr pojawiających się regularnie w twoim codziennym życiu. Mogą to być liczby takie jak 111, 222 i 333 lub sekwencje w rodzaju 303, 1010 i 1212. Liczby te zawierają wiadomości o uniwersalnym znaczeniu.

11:11, 1010, 472472 – jakie wiadomości kryją się za tymi ciągami liczb?

Liczby anielskie mogą mieć znaczenie, które obejmuje osobiste zrozumienie, społeczne i kulturowe konstrukcje oraz uniwersalnie zidentyfikowane znaczenia znalezione w numerologii. Powtarzające się sekwencje, które pojawiają się regularnie są prawdopodobnie liczbami anielskimi, zwłaszcza gdy widzisz je ponownie. Z drugiej strony, jeśli budzisz się o 11:11, ponieważ ustawiłeś swój alarm na tę godzinę, to prawdopodobnie nie jest to liczba anielska. Jeśli zauważyłeś to raz i się to nie powtórzyło, prawdopodobnie nie jest to liczba anielska. Podobnie, jeśli nie jest to liczba powtarzająca się lub ciąg cyfr, jeśli to pojedyncza cyfra, mimo że może mieć symboliczne znaczenie, to nie jest to anielska liczba.

Gdzie mogę spotkać anielskie liczby?

Anielskie liczby są wszędzie, ale to od ciebie zależy, czy je zauważysz. Jest bardziej prawdopodobne, że spotkasz anielskie liczby, jeśli jesteś skupiony na chwili obecnej, zwracając na nią uwagę wszystkimi zmysłami. Na przykład, kiedy siedzisz w parku miejskim zanurzony w świadomości i oglądaniu, słuchaniu i odczuwaniu, jest bardziej prawdopodobne, że zauważysz liczbę anielską na boku przejeżdżającego autobusu, niż gdybyś siedział i pisał wiadomości. Liczba anielska może tylko wysłać wiadomość, wtedy gdy jesteś świadomy i chętny do jej odebrania. Może pojawić się w każdej chwili. Na przykład w snach lub medytacjach.

Możesz usłyszeć, jak ktoś wspomina o niej w podcaście lub zobaczyć je w programie telewizyjnym. Gdy tylko się dostroisz, liczby anielskie będą wszędzie. Mogą pojawić się w naprawdę niezwykłych miejscach, kiedy zaczniesz zwracać na nie uwagę. Najczęściej można spotkać liczby anielskie w takich popularnych miejscach jak:

  • zegary,
  • daty w kalendarzu,
  • tablice rejestracyjne,
  • numery telefonów,
  • adresy URL,
  • numery stron w książkach.
Anielskie liczby dla początkujących Karen Frazier

Więcej informacji na temat odczytywania i interpretacji anielskich liczb znajdziesz w książce Anielskie liczby dla początkujących autorstwa rewelacyjnej Karen Frazier.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.