Ezoteryka kwantowość medytacja motywacja neuronauka psychotronika Rozwój osobisty Terapie wizualizacje

Wizualizacja lecznicza dla rozwoju osobistego

Dodane przez Ewelina Kuryłowicz

Nie jesteś swoim ciałem. Jesteś światłem i ważne jest, byś był w stanie wejść tak często, jak to możliwe, w stan, w którym możesz funkcjonować jak światło odrębnie od swojego ciała. Im częściej zapuszczasz się w odmienny stan świadomości, tym szybsza twoja umiejętność wspomagania uzdrowienia własnego i innych.

Wchodzenie w ten stan to coś, co nazywamy „opuszczaniem się”. Może to dlatego, że spowalniasz swój oddech, by w niego wejść. By w pełni wyciągnąć swoje światło i ducha z ciała, spowalniasz akcję serca do około dwudziestu pięciu uderzeń na minutę.

prawo rezonansu, holograficzny wszechświat

Ważne jest zatem, byś przypomniał sobie, jak stać się czystym światłem i pozbyć się fizycznych ograniczeń twojego ciała. Kluczowe jest, byś był w stanie opuścić się w stan czystej świadomości, energii źródła i w ten sposób umożliwić sobie przemieszczanie się z prostotą i gracją przez przestrzeń. Aby ci to umożliwić, poznasz kilka podstawowych wizualizacji/medytacji/ćwiczeń, które pozwolą ci wyczuć swoje światło i przemieszczać się dzięki niemu. Traktuj te ćwiczenia jako przygotowanie do pełnego wyciągnięcia twojego światła z ciała. Możliwe, że natychmiast osiągniesz ten stan. Jeśli tak się nie stanie, to nic złego. Miej cierpliwość.

Świadomość Energii – medytacja

 1. Oddychaj głęboko przez dwie, trzy minuty. Wdychaj, odliczając do pięciu, trzymaj do trzech i wypuszczaj przez pięć. Po jakimś czasie zaczniesz wdychać, trzymać i wypuszczać powietrze
  od piętnastu do dwudziestu sekund. Może nieco dłużej.
 2. Poczuj energię w swoich dłoniach. Przyprowadź tam swoją świadomość. Potem zrób to samo ze swoimi stopami. Ruszaj całym ciałem i czuj energię/światło wewnątrz niego.
 3. Skupiaj się na tym świetle/energii, przemieszczając swoją świadomość wzdłuż całego ciała.
 4. Obejmij całe ciało intencją i poczuj całą jego energię/światło jednocześnie.
 5. Poczuj je i wkrocz w energię. Pozostań przy tym całkowicie zrelaksowany. Oddychaj głęboko i powoli; wdychaj powietrze w każdą komórkę ciała.
 6. Po jakimś czasie wykonywania tego ćwiczenia zaczniesz cały wibrować.
medytacja, uzdrawianie energią

Rozszerzanie energii – baw się tym!

 1. Powtarzaj kroki 1.–6. z poprzedniego ćwiczenia.
 2. Pozostań w tym stanie wibracji przez kilka minut. Poczuj, jak zapadasz się głębiej w swoje ciało świetlne/energetyczne i jak twoje fizyczne ciało drętwieje.
 3. Przenieś swoją świadomość do centrum żołądka. Zauważ tam jasną kulę światła, jaśniejszą od jakiejkolwiek z gwiazd. Wiedz, że to światło to część ciebie.
 4. Patrz, jak się ono rozszerza i przemieszcza przez całe twoje ciało, jak wypełnia każdą komórkę.
 5. Gdy całe twoje ciało wypełni się od stóp do głów, rozszerzaj je dalej swoim umysłem. Patrz i czuj, jak wylewa się poza granicę twojego fizycznego ciała. Zauważ, jak rozszerza się dalej w każdym kierunku.
 6. Wciąż patrz, jak energia rozszerza się dalej, niż sięga pomieszczenie, w którym się znajdujesz. Wyżej i szerzej niż budynek, w którym jesteś. Patrz i czuj, jak energia staje się większa niż miasto, w którym przebywasz, i wiedz, że ta energia to ty sam.
 7. Baw się tym, jak daleko uda ci się rozszerzyć energię.
 8. Pozostań w tej przestrzeni tak długo, jak uważasz za słuszne.
 9. Gdy będziesz gotów, wycofaj energię swoją intencją. Patrz i czuj, jak staje się coraz mniejsza, aż powróci do rozmiarów małej kuli światła w twoim brzuchu. Zostaw ją tam.

Widok z lotu ptaka – wystrzel ze swojego ciała jak korek

 1. Powtórz kroki 1.–6. z ćwiczenia „Świadomość Energii”.
 2. Pozostań w tym stanie wibracji przez kilka minut. Poczuj, jak zapadasz się głębiej w swoje ciało świetlne/energetyczne i jak twoje fizyczne ciało drętwieje.
 3. Przenieś swoją świadomość do centrum swojej głowy. Utrzymuj ją tam około minuty. Nie musisz odmierzać czasu – nie musi to trwać dokładnie tyle. Czekaj tyle, aż poczujesz, że powinieneś przejść do następnego kroku.
 4. Przenieś następnie świadomość do czubka głowy – wewnątrz czakry korony. Utrzymuj ją tam około minuty. Nie musisz odmierzać czasu – nie musi to trwać dokładnie tyle. Czekaj tyle, aż poczujesz, że powinieneś przejść do następnego kroku.
 5. Następnie przywołaj swoją świadomość dwa metry nad twoje ciało. Będziesz w stanie patrzeć z góry na siebie leżącego, siedzącego lub stojącego tam, gdzie się znajdowałeś. Prawdopodobnie dalej będziesz jeszcze znajdować się w swoim fizycznym ciele, jednocześnie unosząc się w powietrzu (w dwóch miejscach, ale jeszcze nierozłączony). Dalej będziesz w stanie czuć swoje fizyczne ciało.
 6. Gdy całkowicie usuniesz światło z twojego ciała, nie możesz czuć już jego zmysłami. Jeśli w tym kroku wystrzelisz z siebie jak korek i całkowicie odseparujesz się od swojego ciała, zrelaksuj się. Na początku będzie to nieco dziwne uczucie. Wiedz, że zawsze możesz wrócić do ciała za pomocą swojej intencji.

Głęboki stan świadomości, który uzdrawia i wpływa na rozwój osobisty

Gdy będziesz gotów, przywołaj swoją świadomość z powrotem do ciała. Poczuj dłonie i stopy. Poruszaj palcami i w pełni przyprowadź swoją uwagę/świadomość z powrotem do twojego fizycznego ciała.

Ćwicz te sposoby tak często, jak to możliwe. Im bardziej czujesz światło, a nie swoje ciało, tym głębiej będziesz w stanie opuścić się w swoją sferę leczenia (ang. HFS – healing facilitation state). Po jakimś czasie będziesz mógł wywołać ten stan w okamgnieniu. Może zająć to jednak trochę czasu. Uzbrój się w cierpliwość. Jednak gdy już znajdziesz się w tym odmienionym, głębokim stanie świadomości, dzieją się prawdziwe cuda.

Więcej informacji o uzdrawianiu częstotliwościami światła oraz energią przeczytać można w książce „Uzdrawianie za pomocą światła o odpowiedniej częstotliwości. Połącz się z kodami świadomości i odzyskaj zdrowie przy pomocy schematów holograficznych, energii kwantowości oraz aktywacji szyszynki i Magii Gwiazd” autorstwa Jerrego Sargeanta.

Zapisz się na newsletter portalu Psychotronika.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link

Zapisz się na newsletter!
 
Otrzymasz powiadomienia o
nowościach w serwisie
Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Psychotronika.pl Janusz Nawrocki z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych.