intuicja magia spełnianie marzeń sukces

Odkryj swojego wewnętrznego dżina i spełnij marzenia!

Dodane przez Redakcja

Życie jest magią! Brzmi jak wytarty slogan? Ale nim nie jest! Magia przenika wszystko co widzisz, czujesz i o co się troszczysz. Dzięki niej w Twoim życiu mogą spełnić się wszystkie marzenia, nawet te o których nie śmiałeś marzyć. Dobra wiadomość jest taka, że magia jest również w Tobie. Wystarczy tylko, że odkryjesz w sobie wewnętrznego Dżina, który pomoże Ci w drodze do spełniania marzeń.

Życie jest magią

Ta magia znajdująca się w tobie, ta część ciebie, która pozwala ci prowadzić magiczne życie, to cząstka Boga w tobie. Innymi słowy, twój bezpośredni związek z Bogiem jest energią Dżina!

Kiedy mówię, że „życie jest magią” albo że przez nas wszystkich przepływa magia, odnoszę się do tej samej energii, która łączy nas wszystkich. Doświadczam tej energii w niezwykle radosny sposób! Dzięki niej masz okazję i zdolność do kreowania życia, jakim chciałbyś żyć.
Często myślimy, że magia to te wszystkie wielkie rzeczy, które dzieją się w naszym życiu. I czasami faktycznie tak jest! Ale tak jak mała śnieżna kulka tocząca się z góry z czasem nabiera rozpędu i zwiększa swój rozmiar, tak samo magia w naszym życiu często zaczyna się od małych rzeczy, które potem zmieniają się w coraz to większe spełnione marzenia. Magia dzieje się, kiedy zaczynamy w nią wierzyć.

Dostrzeż magię w drobiazgach

Wszystko, co każdy z nas robi na planecie Ziemia, jest niezmiernie ważne. Nie chodzi tutaj tak bardzo o to, co robisz… ale w jaki sposób postrzegasz to, co robisz. Niektórzy ludzie mówią, że percepcja jest rzeczywistością. Rozumiem to. Zgadzam się z tym, że sposób, w jaki postrzegamy rzeczywistość, w dużym stopniu kreuje nasz świat, w którym potem przychodzi nam żyć. Ale percepcja wprowadza również do naszego życia magię. Na przykład zbiegi okoliczności możesz uważać za urocze, ale niegodne uwagi. Uprzejme słowa wypowiadane przez obcą osobę możesz uznawać za miłe, ale niemające większego znaczenia, nawet jeśli bardzo ich potrzebujesz. Z trudem może przychodzić ci dostrzeganie znaków z Niebios, tak samo jak zauważanie białych piór czy grosików leżących na ziemi albo fruwających motyli – a jeśli nawet będziesz je widział, możesz myśleć sobie: Co z tego?

Zachęcam cię, abyś patrzył na te rzeczy jak na magiczne przerywniki dostarczane przez Wszechświat. Wskazówki, że jesteś na właściwej drodze. Aluzje, że twoje potrzeby są dostrzegane i spełniane. Wiadomości, że jesteś kochany.

Szczęście to coś, co Ci się należy

Prowadzenie magicznego życia jest ściśle połączone z wiarą i jest jej nieodłączną częścią. Bierze się z wierzenia, że należy ci się szczęście, i z przeświadczenia, że możesz spełnić swoje marzenia. Magiczne życie wymaga ufności, że znajdujesz się na boskiej ścieżce, która powiedzie cię do wspaniałego miejsca.

Wiąże się również z wierzeniem w Dżina żyjącego w tobie, który czeka na spełnianie twoich życzeń.
W magicznym życiu niczego nie biorę za pewnik. Doszukuję się znaczenia we wszystkim, co się dzieje. Czasami to znaczenie mi jednak umyka. Moje najdłuższe poszukiwanie znaczenia w czymś, co mi się przytrafiło, zajęło mi osiem lat. Podczas tych wszystkich lat ani przez chwilę nie wątpiłem, że za moim doświadczeniem krył się jakiś głębszy cel. Kiedy w końcu znaczenie mi się objawiło, zdałem sobie sprawę, że była to jedna z najważniejszych rzeczy, która kiedykolwiek mi się nadarzyła! Może ci się wydawać, że im dłużej czekasz na objawienie znaczenia, tym jest ono większe, ale prawda jest taka, że wielkie znaczenie może zamanifestować się natychmiast.

Zwracaj uwagę na znaki

Kiedy cały czas zwracasz uwagę na znaki od Boga, nie sposób, abyś przeoczył magię życia. Kiedy wierzysz, że wszystko (naprawdę wszystko) w twoim życiu dzieje się tylko po to, aby bardziej zbliżyć cię do Boga i życia pełnego radości, wówczas szczęście znajdzie cię samo!

Autor: Radleigh Valentine

Więcej na temat odzyskania połączenia ze źródłem wewnętrznej siły i odkrywania magii w codziennym życiu znajdziesz w książce Podręcznik złotej rybki. Odbierz swoje spełnione życzenia autorstwa Radleigh Valentine’a.

 a
Czy wiesz, co mówi o Tobie zdjęcie profilowe na Facebooku?
Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy artykuł. 
Chcę artykuł!
close-link
Zapisz się na newsletter!
Otrzymasz darmowy artykuł "Co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka".
Zapisz mnie
close-link